2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • Szolnokboy1
    #2221
    blu-ray-en a DTS helyett általában PCM van, ami lényegében a teljes mértékben tömörítetlen (szemben a DTS-sel és a DD-vel) hangot jelenti.
  • Magoo
    #2220
    persze hogy lehet HD DVD-n is DTS-HD, de olyan nagy volt a mérete ennél a filmnél hogy már nem fért volna fel a lemezre. Ha jól tudom, 27GB van a Transformers HD DVD-n. Ehhez már nem tudák volna hozzá pakolni az olyan nagy méretű hangot. De ezt több forrásból is megerősítették...ha beírod google-be, biztos megtalálod az alátámasztásokat
  • hatezgaz
    #2219
    Én nem gondoltam, hogy tényle ilyen rosz a szinkron. Atyaisten! Rossz szinkronhangok, alámondás, fordítási hibák a kisebb pontatlanságtól az őrületes hülyeségekig. A katonai szövegek, parancsok olyanok mintha csak beszélgetnének. Több mindent nem is tudtak volna elrontani. Azon már elröhögtem magam, mikor úgy jött le a szinkronból, hogy a katona mondta meg a felettesének mit csináljon.
    Szégyelem magam, mert így teljesen kívülállókét kritizálom. Biztos rengeteg munkájuk lehetett benne.De szerintem ezt így ki sem kellet volna adni.
  • TiMoN
    #2218
    DTS-HD van rajta,de a HD-DVD-n is lehet ilyen hang,ebben az esetben akkor DDPlus helyett egy DTS 1,5mbps lenne.
  • Magoo
    #2217
    Blu-ray-en nem szimpla DTS-t pakolgatnak...
  • TiMoN
    #2216
    Csak annyi,hogy 1,5mbps DDPlus helyett ráteszik pl. a 768kbps-es DTS-t és a 448kbps-es DD5.1-et,nem? De sztem a DDPlus ilyen magas bitrate-el nemlehet rosszabb mint a DTS.
  • Szolnokboy1
    #2215
    akinek megjön a dvd legyen szíves irja már meg ide, hogy tudjak mihez viszonyítani. köszi
  • Magoo
    #2214
    Olvass már picit utána és utána dobálózz a "hogy ne fért volna rá" dologgal!
  • TiMoN
    #2213
    Hogyne fért volna rá a DTS,mikor amúgy is 1,5Mbps-es Dolby Digital Plus hang van rajta...azért ennyire nem szar a HDDVD...
  • mama2
    #2212
    az, ami magyar szinkronos:).
  • SabakuKizu
    #2211
    ami december 5-én jelenik meg, az a magyar szinkront is tartalmazza? neten asszem 3690-ért meg lehet előrendelni, csak kérdés, h ez-e az.
  • r4pt0r
    #2210
    Hát nem tudom. Megnéztem szinrkonosan is de valami hihetetlen szar lett. Sok embernek olyan "buzis" hangja lett hogy az kész. Meg azért érdekes fordítások is voltak pl. amikor a végén megatronba teszi a szikrát azt mondja hogy "nyomd" hát az nagyon nem illet oda.

    Én nem értem hogy néha nagyon jó szinkronokat tudnak csinálni, pl LoTR nekem az magyarul valami eszméletlen, illenek a karakterekhez meg minden. De ez olyan mintha gyorsan összedobták volna vagy valami. :S
  • spedway
    #2209
    Nem tudom hogy melyik mit tud pontosan, én addig nem veszek, amíg nem tisztázódik le a dolog és nem marad egy formátum vagy majd be lehet szerezni 20-30 ezer ft körül. Az pedig nem mostanság lesz.:)
  • Magoo
    #2208
    Hát igen mert az ember az olcsóbbra bukik lejátszók terén...és hát 200 dolcsiért HD DVD lejátszó az nem rossz....de a Blu-ray tudásban röhögve leveri a HD DVD-t sztem...
  • spedway
    #2207
    A Paramount úgy tudom egy évre kötelezte el magát a HD DVD mellett. Óriási a harc a két formátum ill. a mögötte álló vállalatok között.. tavasszal még úgy tűnt, hogy a blu ray kerül ki győztesen a harcból, de aztán Toshibáék bekeményítettek és feljövőben a HD DVD.
  • Magoo
    #2206
    DTS nem fért rá a HD DVD-re sajnos...őrjöngött is Bay...de nem tudta elcsavarni a Paramount fejét a Blu-ray irányába :(
    Nem értem, hogy miért ragaszkodnak a HD DVD-hez, mikor számomra egyértelmű hogy a Blu-Ray egyértelműen jobb...ha valaha kiadják BD-n a TF-et, akkor azon már tuti lesz DTS!
  • gabr
    #2205
    Nincs Bay-nek "ilyen" filmje... az a Rendezői és Vágatlan Válzozat van ami a moziban ment. DTS az passz.
  • athlon7
    #2204
    Hali!

    Nem tudja valaki, hogy lesz-e a Transformers-nek Bővített Változata ( Pontosabban a Rendezői vagy Vágatlan Válzozatra gondolok )?!
    Esetleg Eng DTS 5.1?? :)
  • Szabi1991
    #2203
    bárcsak igaz lenne :)
  • Beast Machine
    #2202
    imdb-re bárki r-tard beírhat, a helyedben nem bíznék benne .-.
  • zaki
    #2201
    imdb-n ez áll... :)
  • Punker
    #2200
    hasra ütés vagy komoly? :)
  • mama2
    #2199
    Sztem qva jó film lett:D.
  • zaki
    #2198
    Release Date:
    26 June 2009 (USA)
  • Szolnokboy1
    #2197
    előkészületi stádiumban van. ha vége a sztrájknak rögtön elkezdik írni.
  • Csaba007
    #2196
    Még szerintem nem!
  • Punker
    #2195
    2. részt csinálják már?

    (mert ugye a végén az raptor megpattan)
  • Csaba007
    #2194
    A szinkron szerintem is nagyon gáz lett!:(
  • spedway
    #2193
    Én se a szinkronért veszem meg hanem a doboz és az extrák miatt, meg persze a film is kell, viszont az majd angol+felirat formájában lesz nézve.
  • Punker
    #2192
    én inkább multicam ruhát hozattam magamnak (mint ami a spec egységen van a filmben:)
  • zaki
    #2191
    Én igen... :P
    Két hét múlva már a kezemben lesz a fémdobozos DVD, alig várom... :P
  • Punker
    #2190
    örülök hogy nem adtam érte pénzt......
  • zaki
    #2189
    Atyaúristen, ez a szinkron valami hihetlenül szánalmas. Samnak teljesen vékony, idióta hangot adtak, a csaj hangja teljesen élettelen, az autobotok egyszerűen nevetségesek, főleg Jazz hangja... xD
    Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
    Tényleg olyan érzése vna az embernek, mintha valami totál amatőrcsapat pár hülyegyerekkel vette volna fel ahangot...
    Még jó, hogy én eredeti hang+felirat párti vagyok... :P
  • spedway
    #2188
    Huh, ez állat, még egy hét +1-2 nap míg lejön a futár-mikulás.:)

    A hét elején érkezett meg a Score album és csodás, persze előtte már letorrenteztem de így mégis más.:)
  • Szolnokboy1
    #2187
    nah ez igen! cool, tetszik :) remélem ilyen lesz a hazai is. de várom már!
  • zaki
    #2186
    Valszeg ilyen lesz... :)
  • dotkom
    #2185
    huh fiuk ma neztem meg a transformerst, (mivel beteg vok es ilyenkor nincs mas dolgom) es vhogy iszonyatosan tettszett. ezaz a film amit sajnalok hogy nem neztem meg moziban.. :)
  • Szolnokboy1
    #2184
    én is berendeltem a fémdobozost még kb 3-4 hete. szerintetek a fémdobozba egyszerűen bele van téve a mezei műanyagtokos változat vagy "ki van bélelve" valamilyen lemeztartóval? remélem az utóbbi...

    ha tehetném nem fizetném ki a magyar szinkront. sosem fogom megbocsájtani magamnak hogy beleenéztem a 300-ba magyarul, életre szóló sebet ejtett. A Bud Spencer - Terrence Hill és a magyar filmeken kívül amugyse nézek szinkronosan semmit, most nem követem el ezt a hibát újra, hogy belehallgatok.
  • zaki
    #2183
    Igaz... :P
  • Magoo
    #2182
    de hogy pontos legyek: ott hever Mikaela táskája mellett
    a filmmel ilyen logikai baki nem nagyon van...én ma csak a szinkron miatt borultam ki totálisan :D