2421
:: TransFormers :: just 4 FANS
  • spedway
    #2301
    Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden TF őrültnek! :)
  • ancsa666
    #2300
    kellemes karácsonyt mindenkinek
  • athlon7
    #2299
    Köszi! :D
  • Shiwo
    #2298
    lol..1 pillanattal megelőztél :P
  • Shiwo
    #2297
    tessék
  • BaliBoy
    #2296
    Wiki nénéd megmondhassa Computer-Generated Imagery, azaz számítógépen létrehozott (mozgó)kép)
  • athlon7
    #2295
    Hali!

    A CGI pontosan mit jelent?? Annyit tudok, hogy ez a speciális effektusok nevezése. Ha valamivel még vki kiegészítené és leírni, hogy a CGI minek a rövidítése, hálás lennék! Köszi!
  • Szolnokboy1
    #2294
    megnéztem az extrákat tegnap. sztem nagyon jól összerakott, változatos és érdekes kisfilmeket pakoltak össze, de akkor is kevésnek találom. :-/ szívesen megnéztem volna még egy featurette-et a zenéről, egy interjút peter cullen-nel és a színészekkel, bay-el nem mert belőle elég volt :-). kimaradt jeleneteket is vártam, de hiába, bay-nek nem szokása bővíteni a filmet. viszont az egyik rejtett extra nagyon felbaszott

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Bay-t szedi ki Megatron a kocsiból. Túlságosan ép volt a 20 millás merci, ezért egy kicsit megegyengették a targoncával
    ja, és a jelenet bele sem került a filmbe. hát basszák meg!

  • mcgrape
    #2293
    Jó De most komolyan mit vártál? :D egyértelmü volt hogy nem tudják visszadni az eredeti hangokat szoval lényegtelen :) De pl a faterom aki egyátalán nem néz feliratos filmeket igy is tudta élvezni és nagyon tetszett neki a film, megleppet hozzá teszem nem hittem volna hogy bejön neki, de azt mondta nagyon tetszik neki :D A faterom válogatos, szoval ha tetszik neki valami az télleg jó :D
  • RelakS
    #2292
    Atyavilágúristen!

    Letöltöttem a 9GB-os DVD formátumban a filmet, és nézem a magyar szinkront...
    A robotoké egyszerűen fáj... főleg a hanghordozásuk... Optimus rendszeresen kioktató jellegű
  • mcgrape
    #2291
    Na 3-mat találtam :) Azért kár hogy nincs ilyen több kimaradt jelenet :D Aza letépjüka csaj ruháját jópofa :D
  • mcgrape
    #2290
    Nem csak 1 relytett extra van? Én is nehezen jöttem re :D de csak egyet találtam :D
  • lordcoyote
    #2289
    Na kipróbáltam és működik! Köszönöm a segítséget!
  • lordcoyote
    #2288
    Köszönöm! Este kipróbálom!
  • Optimus Prime
    #2287
    Hopsz.

    A szimbólumot kell figyelni. Itt visszalépünk vele a főmenübe...
    ...itt viszont a rejtett extrába.
  • Optimus Prime
    #2286
    Nem nehéz, itt van pár screenshot hogyan is kell:

    A szimbólumot kell figyelni, a fenti képpen ezzel visszalépünk a főmenübe

    Itt viszont a szimbólum a másik oldalon van, minden almenübe Trailer is(!), így vannak elrejtve az extrák.
  • lordcoyote
    #2285
    Sziasztok,

    tudna vki tanácsot adni, hogy miként lehet előhívni a DVD-n lévő rejtett extrákat?

    Köszi előre is a tippeket!
  • Optimus Prime
    #2284
    Én jobbat tudok.
    Transformers Online Russia

    Persze csak az OST és az egyéb dalok.
  • Monoton
    #2283
    filmzenék topikban be vannak linkelve
  • Beast Machine
    #2282
    google, isohunt, torrentspy a barátod.
  • Beast Machine
    #2281
    ezek nem az amerikai rajzfilmek, csak a japán spinoffjai, a Headmasters, a Super God Masterforce és a Victory, meg a TM.

    Rajta is van a borítón, hogy "The complete TAKARA (!) collection".
  • genRob
    #2280
    Sziasztok!
    A fimben szerepló zenék megvannak vkinek? Gondolok itt minden dalra. Amiket Bumblebee nyomat, meg a betátdalokra, lentebb vki említette a szimfónikusakat is. Vki esetleg?
  • Beast Machine
    #2279
    ez azért van, mert TransFan körökben mi a 2007-es filmet Bayformersként emlegetjük, úgy nem keverjük ^_^
  • Magoo
    #2278
    Most én látom rosszul, vagy ezek tényleg csak a rajzfilmek Blu-ray-en????
    megnézhetted volna alaposan...
    A Transformers - The Movie az nem a mostani film, hanem az 1986-os mesefilm...
    Mint mondtam, NINCS BLU-RAY KIADÁS!!!!!!!!!!!
  • Optimus Prime
    #2277
    Látom itt se megy egy jó discussion a DVD-ről. Csak az ilyen-olyan rippekről, meghogy nincs DTS meg Blu-Ray.
    Bár az igazság az, hogy van Transformers film Blu-Ray-en. Méghozzá a brit kiadású TFTM a Metrodome-tól. Szal az nfo fájlokban talán itt lehet a hiba. És nem vagyok egészen biztos, de azon talán még DTS is van.
    Itt is van két topic:
    [URL=http://forum.transformersdvd.com/forum_posts.asp?TID=386&PN=1]TFTM Blu-Ray #1[/URL]
    [URL=http://forum.transformersdvd.com/forum_posts.asp?TID=391&PN=1]TFTM Blu-Ray #2[/URL]
  • athlon7
    #2276
    Igen, bocsi, elírtam, HDDVD Rip, nem Blu Ray. :)
  • Beast Machine
    #2275
    van 320 kBit/s-es mp3, és mégis elmarad a gyári CD minőségtől.
  • spedway
    #2274
    Ott is azt írja, hogy "Forrás: HDDVD" :) no blu-ray, no DTS.
  • zaki
    #2273
    Nem vitatkozni szeretnék... :)
    Már én is kíváncsi vagyok arra a DTS-re, csak természetesen pont ilyenkor nincs üres DVD-m... xD
    Persze, tisztában vagyok vele, hogy nem jelent meg sehol sem DTS-el. Főleg nem 1536 kbps-el, ami elég durván hangzik így elsőre... xD
  • Magoo
    #2272
    Olyan fölösleges erről vitába szálnod!
    Keresd meg az eredeti release-t amire a HunDub-ot pakolták...nézd meg abban az nfo-t....ha még ott is azt állítják hogy gyári, akkor eléggé bunkók :D
    Jegyezd már meg hogy hivatalosan nincs DTS! egyetlen hivatalosan kiadott lemezen sincs! És Michael Bay nem hiszem, hogy kicsempészett volna egy lemezt a skywalker sound-tól, rajta a DTS kódolású hanganyaggal! szóval felejtős...
  • zaki
    #2271
    Ahogy érzed.
    Ha fake lenne, törölték volna az oldal(ak)ról.

    Forras..............: HDDVD, Esir, Ponr, Nytt, DVD-5 Megatron a menü miatt
  • Beast Machine
    #2270
    nfo-ba bárki bármit írhat.

    Ennyi erővel én is kidobhatnék egy release-t az 1974-es Gone in Sixty Seconds c. filmet, amiről írhatnám az nfo-ban, hogy Blu-rayről rippeltem, és DTS hangsávja van.
  • zaki
    #2269
    Idézek az nfo fájlból:

    "Logok es figyelmeztetesek eltavolitva, felesleges gombok kiszedve. 2 darab, azaz ketto darab dvd-5 lemezre szetvagva a hdvd-bol keszφtett dvd 9. A lemezen levo angol dts hang 1536 kbps, a magyar szinkron gyari , kicsit megdolgozva, felerosφtve. A menu shoppolva, a kiadvany alapbol nem tartalmazott menut...stb"
  • Magoo
    #2268
    Veled értek egyet...
    nincs Blu-Ray kiadás, sem DTS
    Az a DTS házilag barkácsolt Dolby Digital Plus jelből...és mivel újra van kódolva, még rosszabb is lehet mint az eredet DD+
    Ne hitegessétek az embereket fölöslegesen...már így is rengetegen hiszik, hogy kijött a film DTS-sel...közlöm, hogy NEM jött ki...talán majd egy extra kiadáson pár év múlva, ha a Paramount végre átpártol a Blu-ray-re és végre minden ráfér ami kell :)
  • TiMoN
    #2267
    Elég érdekesen van Blu Ray-ről rippelve,mert meg se jelent csak HDDVD-n és azon nincs DTS,csak Dolby Digital Plus :) Kicsit utánanézhetnél a dolgoknak...
  • zaki
    #2266
    Szedem én is... :D
  • athlon7
    #2265
    Transformers.PAL.EngDTS.HunDub.DVDR-Source :)
    Nagyon állat, a DTS Isten Király!!! Ja és Blu Ray-ről lett ripelve!!! ( 2 DVD-s )
  • spedway
    #2264
    www.hmv.com
  • Beast Machine
    #2263
    kivágott jelenetek nincsenek.
  • DJ Skyline
    #2262
    aki megnézte a DVD verziót, az tapasztalt valami pluszt a mozis verzióhoz képest? nem látott jelenetekre gondolok leginkább!