36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • grebber
    #236
    Na a Lokitorrentre is rászálltak most olvasom.

    Addig jó amig az ET meg a Filelist van.
  • nemcsakfeel
    #235
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1088340831&order=reverse&index=2]nézd meg itt a lap közepén #148 és ne offolj mert bannt kapsz!!![/URL]
  • bandia
    #234
    Halihó!

    Miért van az, hogy akármi torrentet letöltök, akad, mint az állat. Az isohuntról szedtem párat, de nem találja a trackert, meg nem megy...Csak néha...Honnan lehet még használható, működő torrenteket szerezni? Van vmi 5letetek? _Köszi
  • nemcsakfeel
    #233
    az szvsz jó hogy a 0,1 eseket kitiltották, de nem értem hogy ha most olyan emberek vannak benne akik fel is töltenek, miért nem lesz gyorsabb..
    30 K val tölt, ami azért a két hónappal ezelőttinek vagy a harmada..
  • fifi
    #232
    Igen de azzal minden boldog boldogtalan tölt/informálódik. Ami a mai balhés időkben nem jó. Meghívót meg úgyis csak tag ismerőse kaphat ezzel is kicsit korlátozva az ismeretlen arcokat. Jó ez így...
  • Wanax
    #231
    jaa, akkor ez elkerülte a figyelmemet... bár nem értem miért nem lehet regisztrálni? nem az a jó, ha minnél többen vannak az emberek? persze ha nem olyanok akik csak letölteni akarnak, de a feltöltést meg lekorlátozzák ezerrel...
  • nemcsakfeel
    #230
    mi az hogy 7 slot?? érdekes újitások történtek..

    nálam "Az új dolgokat csak a feltöltés után 4 óra múlva töltheted!" szöveg van, a kliensel viszont nagyon lassan csorognak a dolgok.
  • precision
    #229
    2004-12-22 - A regisztráció határozatlan időre megszünt.

    Ez olvasható a bithun.
  • Wanax
    #228
    mióta beajánlós a dolog? ez tuti valami újitás lehet,mer én nem olyan régen regeltem, akkor nem volt semmi gond...
  • fifi
    #227
    Helyes...A beajánlós dolog is jó, kiszűrendő a sok ingyenélőt.
  • bolic
    #226
    Szia! Csak meghívóval lehet regelni. Tőlem nem, mert nem ismerlek.

    Ki ismeri az Imremagdi-t? Régóta ismerem itt, ő is csaló, az aki nem akar vissza osztani a felhasználóknak, nagyon sajnálom. Törölve lesz a regisztráció, csak idő kérdése.
  • fifi
    #225
    sehogy
  • CzKaresz22
    #224
    Sziasztok

    A bithumenre hogy lehet bereggelni ????
  • precision
    #223
    regisztrálj egyet, ingyenes, nem?
  • asdefge
    #222
    A tracker még megy. Persze fújhatjuk....
    Exeemről valami hír?
  • s1lkforrent
    #221
    Demeonoid.com-ot lelőtték... A torrentek FileNotFoundException hibát jeleznek azaz nincs kapcsolat a trackerrel...RIP
    ''I am Gates of Borg. Your money will be assimilated. Resistence is futile.''
  • lck
    #220
    Ja, Guglit adja nekem is, pedig nekem 1.25 körüli volt a megosztásom.
  • s1lkforrent
    #219
    A Demonoid.com működik valakinek? Vagy csak engem bannoltak a p*cs*b*? 2 hete 0.99 volt a megosztásom, azután 5 napon keresztül töltöttem fel, szerdán még mindig 0.99! volt. Ma már be sem jön az oldal, visszatesz a kezdőoldalra(Google) a böngészőben. Ha kapásból a torrentlistára akarok lépni, bejön a Google, mintha az ő webtartománya alá akartam volna belépni. pölö: demonoid.com/torrents nél: GOOGLE ERROR The requested URL /torrents was not found on this server. Értesítést a menesztéről nem kaptam.
  • malter
    #218
    megszünt elvileg,rohadt MPAA
  • Torry
    #217
    FileList.org-ra van valakinek accountja?
    Fontos lenne!
  • fifi
    #216
    Van mirror
  • GregSB
    #215
    Hi! A suprnova.org nak van most valami mirrorja, vagy teljesen mexűnt?
  • bandia
    #214
    Na halihó!

    Nincs sp2 fenn, de a sebesség nem igazán nagy...A router előtt felment 30-40 kra is,most meg ilyen...Mit lehetne ezzel tenni? Köszi
  • bandia
    #213
    Elvileg most nincs bekapcsolva, legalábbis nincsen a kis lakat a hálózati kapcsolaton...
  • bandia
    #212
    Hol lehet azt kilőni?
  • bandia
    #211
    Ok, köszönöm, asszem most megyek lefekszem...Holnapra remélem már begyorsul:) Jó éjszakát!
  • nemcsakfeel
    #210
    sp2 ben beépített tűzfalvan, azt kapcsold ki minden esetre, próbáld meg úgy
  • nemcsakfeel
    #209
    javaslom hogy kb, az első 120 hozzászólást olvasd át, itt a topikban, sok hasznos infót rejt :)
    mindíg változik h éppen mit hol találok meg, bithumen azért jó mert magyar szinkronos dolgok vannak fent, viszont picit lassú, demonoid.com ot néha,... sazl
    ld : [b]nemcsakfeel - VIP 2004. 03. 01. óta regisztrált VIP fórumozó
    2004. dec. 19. 17:42 | Privát | Galéria | Válasz | #148
  • bandia
    #208
    Az SP2 bekavarhat a sebességnek? Mert ma azt is felrektam, biztos ami sicher...:)
  • bandia
    #207
    Min portnak 6881 maxnak meg 6999 van megadva programban...de sajnos helpje nincs...Még mindig sárga a másik, úgyhogy lehet több kell neki..de majd reggelre kiderül:)
    Te milyen oldalról szerzed a torrenteket? a Suprnova most bezárt..találtam egy isohunt nevű oldalt, nem olyan rossz, de nem suprnova..
  • nemcsakfeel
    #206
    előfordul hogy lassú, lehet több oka is. :(
    lehet a szerveren van vmi gubanc, és a tracker hibázik, a másik hogy kevesen osztják vissza az adott fájlt, és azok is lassúak.
    jó fájlt, jó oldalról ki lehet fogni 100 k s letöltést, de átlagban mostanában olyan 25 körül van :(
    sztem nem érdemes átvinni, ha vannak megkezdett letöltéseid, viszont azt megnézheted az ABC helpjében hogy hány portot használ..
  • bandia
    #205
    Még 3k fölé nem igen ment...bár lehet hogy most nincs annyi emberke:)
  • bandia
    #204
    Még elég lassúcska, ez mindig ilyen a torrenteknél?
  • bandia
    #203
    Nem, az ABCt használom most, mivel még vannak benne befejezetlen letöltéseim, és nem tudom át lehet e vinni az Azureusba....Az jobb amúgy?
  • nemcsakfeel
    #202
    nem.
    jó lesz az ,csak várjál vele hogy beinduljon. néha a trackerek is behalnak..
    milyen progit használsz? azureus?
  • bandia
    #201
    Na az egyik letöltésem zöld, ami okt kjelent(ABC) bár jelenleg elég lassú...A másik meg sárga, ami a routerre utal...Lehet hogy külön portot használ letöltésenként?
  • bandia
    #200
    ok, köszi, akkor most egy port UDPn és TCPn is nyitva....és kiváncsian várom az eredményt:)
  • nemcsakfeel
    #199
    hell, vagyok itt is.

    klienstől függ, de általában igen.
    viszont ügyelj arra, hogy kell az UDP és a TCP portot is nyitnod, ugyan arra a portszámra!!!
  • bandia
    #198
    Ok, elég 1 portot engedélyezni?
  • bandia
    #197
    trigger port?