36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • precision
    #316
    Nem mered feltenni v. nem mersz onnan letölteni torrentet? Mert én felraktam, és eddig nagyon jó. Szépen keresi a torrenteket.
  • nemcsakfeel
    #315

    Erről a torrenthttp://www.torrentsearch.us/keresőről tudtok vmit? Egy progit kéne feltenni hozzá, csak nem igazán bízom meg benne :(

    NAT: network address translation
    ha routert használsz, vagy osztod a netet, akkor ezt a "módszert" használja. NAT probléma megoldása, hogy a routert kell bekonfigolni, úgy hogy azt a portot amit használ a kliens progid átengedje ( portforward )
    Azureus esetén aszem 6881
  • Johnyy
    #314
    a felyeket le lehet xarni nem az a lényeg hanem a részletek!!!


    mi az a NAT????
  • Lyan Kyj
    #313
    Hi! Még kezdő vagyok torrentben, ezért lenne egy kérdésem hozzátok:
    (Azureust használok...) A letölteni kívánt torrentnél jelzi, hogy milyen állapotban tölti a cuccost az a mosolygós, vagy épp mérges fej...Nos, nekem a sárga fintorgósnál vidámabb nem lett, az Azureus meg azt írja erre, hogy a NAT rosszul van beállítva. Hol tudom beállítani megfelelően? THX
  • nemcsakfeel
    #312
    Torrentreaktok új, működő címe!!!!!!!44
    ( az előző honlapon még MPIAA t meg RIAA-t emlegetnek, de az csak kamu )
    http://torrentreactor.net/

    a másik amelyik újból él:
    http://www.demonoid.com/torrents/

    ezer hála a készítőknek-
  • precision
    #311
    Így van, exeem emiatt (is) egy nagy kalap sz*r
  • nemcsakfeel
    #310
    2. es pontot lásd, mint az exeem nél...
  • precision
    #309
    1. Nem mindegy milyen sebességű a kezdő seedelés, mert ha lassú akkor megette a fene az egészet, mire beindul egy normális sebességű több tagú seedelés megőszülünk.
    2. Ha mindenkinek alapból engednék a seedelést akkor nem tudnák ellenőrizni hogy ki mit tölt fel, így ha tényleg seedelni akar vki meg kell keresnie az opokat (sztem teljesen jogosan)
    3. Ha ratiot akarsz növelni hagy úgy a letöltés után a klienst
  • Wanax
    #308
    hümm, hát adsl nem feltöltésre való... namost gondold el hogy milyen lenne ha adsl-el akarnál seedeleni egymagad egy dvd-nyi anyagot. a jó esetbeni 384kbit/sec-es adsles szuper feltöltés sebességel is eltartana vagy fél évig... szal töltsön felfelé a lanos, lefelé meg az adsl-es :) sztem a matáv szándékosan "spórol" a felfele sávval...
  • fifi
    #307
    Az hogy te gyengézel, még nem szegénységi bizonyítványa az oldalnak. Igenis nagy hiányt pótol itthon, jó hogy vannak...

    THX mindent!
  • Met
    #306
    válogatósak na:)
  • Johnyy
    #305
    VAn a feltöltés opcio,, én a soxoros seedelés után felnéztem hogy csak úgy simán feltöltök pár gigát!!! , felnézek a feltöltéshez és diszkréten elküldenek melegebb éghajlatra az edsl miatt!
  • Wanax
    #304
    Szerintem igenis jó a bithumen! olyan dolgok vanak ott amiket máshonnan nem tudna az ember megszerezni, és teccik ez a ratio-s dolog is, mer ösztönzi az embert arra, hogy felfele is töltsön. nekem sose volt még bajom a sebességgel, pedig mint tudjuk kishazánkban eléggé spórolnak a feltöltés sávval, szerintem ez a dc nagy hátránya ha magyar hubon van az ember. csak lanostól lehet normálisan tölteni.dehát mit várjon az ember egy olyan helyen ahol majdnem 10x akkora a letöltés sáv mint a feltöltés... (ez természetesen az adsl-re vonatkozott, de sok embernek van adslje...)
  • precision
    #303
    Gondolom alacsony volt a ratiod. Nem meglepő, és jogos is. Ha letöltesz az a minimum, hogy úgyhagyod minimum addig amig feltöltesz annyit mint amit leszedtél. Vagy legalább a felét.
  • s1lkforrent
    #302
    "So, after 24 days of downtime caused by some legal issues, here we are again.
    Brand new servers, datacenter and country."
  • s1lkforrent
    #301
    Miért is kaptál te olyan üzenetet?
    Egyébként meg: Erős vár a mi Demonoidunk...
  • bolic
    #300
    Most kaptam üzenetet: Hozzáférés megtagadva.

    Szerkesztve és röviden: le a bithumen...
  • nemcsakfeel
    #299
    már próbáltad?
    hogy szuperál?
    most nem tudom feltenni :(
  • tomo
    #298
    kukkantsatok at az exeem forumba exeem forum sg
    ott a mukodo exeem linkje :)
  • precision
    #297
    ircnet (irc.extra.hu) #bithumen v. #bithumen-help szoba...keresd az opokat
  • lck
    #296
    DEMONOID.COM ÚJRA MŰKÖDIK !!!
  • tomo
    #295
    a DMCA magyarorszagon is ervenyes? nofene
  • nemcsakfeel
    #294
    "A Firstsource a peer to peer hálózatok két legnépszerűbbikét monitorozza: az Edonkey-t és a Bittorrentet. Ha ezen hálózatok irányában illegális tartalmak megosztását tapasztalja, akkor - beállítás függvényében - akár automatikus üzenetet is küldhet az Internet-szolgáltató ügyfelének, értesítve az USA-beli Digital Millennium Copyright Act, azaz a DMCA megsértéséről (az Egyesült Államok digitális termékek szerzői jogi védelmét szabályozó törvénye). Ennek a folyamatnak a korábbi automatizálása rendre kudarccal járt, de a fejlesztők megoldották a problémát. "

    durva.
    itt olvasható a cikk
  • ZoRaL
    #293
    Punisher:
    http://www.newtorrents.info/index.php?show=1
    ha van errefelé BitHuMenes emberke, irjon már nekem plz...
    tudnék segitkezni pár dologban :)
    sáv, idő, stb van :)

    Z
  • grebber
    #292
    király de itt látszik meg a Torrentbits hiánya,mert oda max 2-3 órán belül vagy gyorsabban feltették volna.
  • nemcsakfeel
    #291
    The.Punisher-HOODLUM [download - nfo - 1.8 GB - 240x]

    ld. #275
  • grebber
    #290
    Nem tudtok perpill olyan torrentes oldalt ahol fenntvan már a Punisher game?
    Mert én keresem de egy torretes oldalon sincs fennt :(
  • Johnyy
    #289
    dejó ogy te betudod! nekem 11 a max!!!
  • nemcsakfeel
    #288
    most benyomtam 35k ra a feltoltest, hogy legyen 0,45 ös arányom gyorsan..
  • Johnyy
    #287
    És 11 kval töltök fel!
  • nemcsakfeel
    #286
    20 G feltöltés? akkor jó Seeder vagy.

    [center][szin=red]Meghívás
    0 darab meghívód van (a következőt 25.69 GB feltöltés után kapod)
    Csak olyan embert hívj meg akit ismersz, különben kénytelenek leszünk az oldalt bezárni!
  • Johnyy
    #285
    20 gb-nél járok
  • nemcsakfeel
    #284
    én is tag vagyok, csak nem elég régen ahhoz hogy meghívóm legyen :(
  • Johnyy
    #283
    én is régen tag vok, najó nem enyira régen , dem majd ha lesz 30 gb feltöltésem mekhívhatok valakit
  • greco
    #282
    Ja,én ezt nem tudtam.Én már régen tag vagyok.Akkor még nem volt meghívásos.
  • foxxi
    #281
    Hát ez sakna nálam nem müködik..de köszönöm4 :-(
  • nemcsakfeel
    #280
    meghívásos sajna, és vagy 30 GB feltöltésnél lehet kapni meghívót :(
  • greco
    #279
    bitHUmen
  • foxxi
    #278
    Sziasztok!
    Müködő magyar torrent oldal van?
    Vagyis olyan ahol feliratos vagy DUB-os filmek vannak?...
    Lehet buta a kérdés de ez van! :-)

    Köszi!
  • s1lkforrent
    #277
    Ha minden jól megy, jövő héten újra elérhető lesz a demonoid.com. Ha nem, akkor lehet, hogy az oldalon látható szöveg már a múlt héten is ott volt...