36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • precision
    #276
    Nem rossz, nem rossz! :)
  • greco
    #275
    Érdemes megnézni: NewTorrents.info
  • nemcsakfeel
    #274
    TorrentReactor.to - 15 hours offline thx MPAA
  • grebber
    #273
    Semmi khm megnyugodtam!
  • nemcsakfeel
    #272
    ez igaz.!
    sztem a bitcomet is tudja, bár még nem csináltam vele..
  • Johnyy
    #271
    az azuval lehet az biztos!
  • GregSB
    #270
    Sziasztok!

    Bittornadoval tudok csinálni .torrent fileokat?

    Ha nem akkor mive/hogyan tudok?

    Köszi előre is!
  • fifi
    #269
    köszi!
    tudod mire mondom... :D
  • grebber
    #268
    Mi van az Elitetorrentel??
  • tomo
    #267
    http://www.suprnovaforums.net
  • asdefge
    #266
    0.1 sec homokóra, mindegy mit csinálok. Itt PII-800 WIN98, másik gépen PIII-566 WIN-ME. A jelenség ugyanaz. Hivatalos fórum? Hol is?
  • tomo
    #265
    probald meg leszedni teljesen ( persze a serialod legyen meg , ha mar icns meg, a registry ben megtalalod ). es tedd fel a 0.16 beta peccselt verziojat amit a forumon irnak http://82.149.22.18/eXeem%20BETA%200.16.zip

    amugy mit jelent, hogy nem eros a geped?
    es olvastad a hivatalos forumot ezugyben? lehet masnak is van ilyen problemaja.
  • asdefge
    #264
    Hali! Másik topicban kérdeztem, de majdnem válaszoltak is...
    Nekem csak a 0.13 hajlandó bármit is csinálni, ez a 0.16 meg se nyikkan. Mik a hw-sw minimumok ehhez a csodához? Mert az exe-re kattintva egy villanás a progi futása. Annyira azért nem gyors a cuccom :-((
  • tomo
    #263
    1. sehol.
    2. olyantol elkerni , akinek van , de mivel egyszerre ( egy idoben ) csak egy serial csatlakozhat a halozathoz nem bizti hogy odaadja, hacsak nincs neki tobb

    Ui. amugy a suprova sitejan lehetett ugy 1 honapja jelentkezni betatesztelonek.
  • fifi
    #262
    hol lehet serialt igényelni?
  • tomo
    #261
    a fooldalon is van egy cikk rola : exeem cikk az sgn

    kiderult, hogy a fejlesztok szerint is keves aki haszalja, szal tenyleg rakenyszerulnek bevonni megtobb embert.

    a program stabilitasa szerintem megfelelo. bar a reklam meg nincs benne ( lehet megtartom ezt a beta klienst ;) )
  • Wanax
    #260
    hát amit a képek mutatnak aszerint tényleg eléggé gyér még a dolog. meg kell várni hogy rákapjanak az emberek :) ha annyian lesznek rajta mint ahányan a torrentet használták akkor tuti lesz a dolog. legalábbis remélem, mer sztem a torrent is jó dolog volt... (kár hogy ezt sokan máshogy gondolták...)
  • tomo
    #259
    ja, en "tesztelo" vagyok. ha van kerdesed ird ide.

    addig is itt van par kategoria par nappal ezelotti valaszteka
    ahhoz kepest hogy 5000+ ember hasznalhatja, eleg szegenyes. szerintem...

    apps
    movies
    games
  • nemcsakfeel
    #258
    az Exeemet próbálta már valaki?
  • nemcsakfeel
    #257
    Help!.a pirate báj oldalán a regisztrációs mezők sorba mit jelentenek? ha csak 3 van, akkor azt nagyjából értem, hogy mi mi lehet, de itt több is van :) thx
  • Ryleh
    #256
    thx:)
  • asdefge
    #255
    A jobb kliensek pár perc után jelzik, mi a helyzet a cucc teljességével. Szóval hány %-os a cumó. Egy napig néha ránézel, máris eldöntheted, erre vágytál-e pontosan. Aztán mehetsz másik trackerre szerencsét próbálni, hátha ott megvan a cucc.
  • fifi
    #254
    Elméletileg arányt is csak a feltöltésed függvényében figyel/várakozásra értve/, így nem tudom...Bár lehet az nagyon alacsony, nézz rá!
  • nemcsakfeel
    #253
    ha behozod a bthumen lapját, és ott be vagy jelentkezve, akkor fent kiírja az arányt.
  • Johnyy
    #252
    mét van az hogy már foltöltöttem 5 gigát és még mindíg 1 napot várok arra hogy loadolhassam az uj dlgokat???,, lehet az arány mitt :(((
  • fifi
    #251
    Akkor nincsen gond>>>jusson eszedbe! :)
  • Met
    #250
    akkor már volt regem csak elfelejtettem:)
  • Ryleh
    #249
    kérdés!!
    A emule kliens azt irja:még soha a büdös életbe nem látta a letöltendő filét kompletten..hmmm!!!!ezexerint mindenkinek aki tölti csak a nem befejezett verzio van meg?és akinek vmikor megvolt az eltünt??....azéé irom ide mert ugyanezeket a filéket megtaláltam torrenbe is...de máá fosok beleállni a letöltésbe.....97% és kuss.....:((((....köszi a választ!!
  • fifi
    #248
    Akkor ígyis-úgyis mind1 mert meghívásos alapon műxik...
  • Johnyy
    #247
    kell! sing up,, regisztráció, felíratkozás.. egyéb...
  • Met
    #246
    látom nem is kell
  • Met
    #245
    nincs regem és nem tudom hol lehet regelni
  • Johnyy
    #244
    sry
  • fifi
    #243
    ezt lehet hogy jobb lett volna privátban a mostani balhés időket figyelembe véve...
  • Johnyy
    #242
    vagy magyar szinkron!! van egy pár jó dolg de ha tudtok mék akkor irjatok magyar torenteket
  • Met
    #241
    Van olyan oldal ahol magyar torrent linkek vannak?
    Mert DVD filmeket szednék le de ha külföldnitől jön akkor valszeg nincs rajta magyar felirat.
  • fifi
    #240
    lehet nincs seed. és ennyit tudtatok összehozni egymástól.
  • cs31
    #239
    Hi!
    Miért van az, hogy két letöltésem is megáll a vége felé az egyik: 99,7% a másik 98,2%? Már egy napja nem változik. BitCometet használok és úgy látom más usereknek is ugyanitt áll meg. Miért?
  • nemcsakfeel
    #238
    :CCCC
  • lck
    #237
    Itt rendszeresen frissítik a (még) aktív trackereket.