36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • nemcsakfeel
    #356
    Ja meg sztem felesleges még egy főleg mozi/filmes magyar torrent oldal.( mivel a legtöbbet úgyis felirattal nyomjuk, azok meg külföldi oldalakról is szépen jönnek ), inkább a programokra, leírásokra kéne rámenni :)
  • nemcsakfeel
    #355
    feliratkoztam, reméljük gyorsan nő a felhasználók száma, és ezzel a feltöltési sebességek is...
    Arány minimum lehet hogy kéne majd ide is, a pofátlan leecherek ellen..
  • bubububu
    #354
    na én már regisztráltam és lehetöleg beindul a dolog ezen a lapon :)
  • Johnyy
    #353
    amúgy thx hogy szóltál,, még lehet regleni,, majd nem lehet :))))
  • Johnyy
    #352
    sztem ez a theme egy bitorent alap,, rengeteg külföldi oldal is ere a témára van gyárta ás ugyanígy néz ki, szal minél több magyar site, anál jobb!!! ez nem kopintás hanem clone, demiéltöb oldal anál több anyag annál több cucci!! :)
  • precision
    #351
    Nézzétek meg ezt. Magyar torrent site, még gyerekcipőben jár, eléggé bithumen koppintásnak néz ki, de egy próbát megér.
  • bubububu
    #350
    azt jelenti ,hogy törölték a seed-ert vagyis aki közzétette a cuccot azt.Próbáld meg máshol megkeresni azt amit le szerettél volna tölteni.
  • bubububu
    #349
    Na fiuk ez az oldal nem magyar,de itt majdnem minden megtalálható. Szeretném ha egyre többen használnának magyarok is és gyorsabban terjedne a CUCC,csak arra kérnélek titeket,hogy ha letöltöttetek valamit,azért hagyjátok a gépet SEED-elni is,mert csak így terjed igazán.Az nem buli,ha valamit leszedtek és egyböl leállítjátok,mert más is szeretne "élni".Íme az oldal.:

    http://www.vip-torrents.com/
  • Serpa
    #348
    tudnátok segíteni.

    ez mit jelent --> "RepublicCommandoDemo.exe" : rejected by tracker - unsupported tracker protocol, please upgrade your client.
  • precision
    #347
    "amugy meg maskalj be az irc csatornajukra, es probald bedumalni magad."

    ez nem jó ötlet szerintem :)
  • tomo
    #346
    volt fel eved hoyg regisztralj, amugy meg maskalj be az irc csatornajukra, es probald bedumalni magad.
  • bubububu
    #345
    Jó-jó,azok ki kell hogy legyenek zárva,de aki még esélyt se kap annak elég nehéz bizonyítani.:(
  • skristof
    #344
    miért lenne kínos?
    az a kínos, h olyanok is járnak (ill jártak) oda, akiknek a megosztási arányuk nevetséges volt. miért ne lehetne valami zártkörű?
    nem hiányzik senkinek se onnan a sok leecher aki nem seedel tovább 10 percnél
    közzétenni, azaz feltölteni meg csak jelentős szávszéllel lehet
  • bubububu
    #343
    Hoppá nem figyeltem és kétszer küldtem el a kérést bocsi,de viszont az elég kínos,hogy nem lehet reg-elni.Én külföldi oldalakat használok és jó lenne egy pár magyar cucc ha terjedne,mert magyarok nem sokan ismerik még a torrent rendszert és jó lenne ha elterjedne.Én is szeretnék pár dolgot közzétenni,de ha nem tudja magát regisztrálni ott az ember akkor kínosan terjed el sajna.
  • Met
    #342
    nem olvastad a 338-as postot?
  • bubububu
    #341
    Hali! Tudna valaki nekem ebben segíten,hogy hogy tudom magam regisztrálni abithumen oldalo? Elöre is köszi.
  • Harder
    #340
    Nem várok el semmit az oldaltól. Annak viszont örülnék, ha több, esetleg máshol nehezebben megszerezhető magyar nyelvű cuccokat lehetne letölteni. Sajnos abban a szerencsétlen helyzetben vagyok, hogy a tvműsorokat meg tudom nézni és fel tudom venni, így a banánhéj és hasonló letöltések nem igazán érdekelnek.
  • Johnyy
    #339
    most már nem lehet regelni! :((( csak ha valaki meghív akkor kaphatsz accountot
  • bubububu
    #338
    Hi! Hogy tudom magam regisztrálni a bithumen-en?
    Valamiért nem jön összek.Köszi elöre is a segítséget.

    http://bithumen.tx.hu/login.php?returnto=%2F
  • Wanax
    #337
    igazából nem értem mit vársz az oldaltól. természetesen amik ott fenn vannak azokat meg lehet találni máshol is, maximum ha valami extra ritka magyar cucc kerülne fel, akkor azt mondom az télleg csak itt van, de az is csak addig amig valaki meg nem osztja dc-n. amúgy szerintem az oldal mostanában eléggé felfutóban van, naponta több dolog is kikerül. pl kirakták a hétfői banánjéhat is kedden, és aznap nekem már meg is volt, mert hamar leért. igazából a szinkronos filmeket innen jobban lehet tölteni mint dc-ről, és főleg azért jobb innen tölteni, mert itt az emberek vissza is osztják a dolgot! (főként azért mer mindenkinek érdeke, meg számít a ratio) akinek meg ezek a dolgok nem teccenek, azok menjenek smswebre...
  • Harder
    #336
    Az 1-es és 2-es nagyon igaz, én is regisztrálva voltam de szó szerint hónapokig nem találtam rajta egyetlen olyan cuccot sem, amit le lehetett volna tölteni. Legfőképp azért, mert kevés volt fent és azok legnagyobb része is mind olyan volt, amit már korábban máshonnan le tudtam tölteni. :( Pedig szívesebben járnék én is egy magyar lapra, csak lenne miért ... Remélem változik vmi a jövőben mert drukkolok a lap készítőinek.
  • precision
    #335
    *amitt = amiatt
  • precision
    #334
    nem véletlenül vannak ezek a korlátozások, volt vmi gixer, nemtom már mi amitt muszáj volt...de aztmondták lehet h majd törlik a meghívásos rendszert és visszaéll a free regisztráció...de még semmi sem biztos
  • nemcsakfeel
    #333
    értem én, de a rendszernek is jót tenne ha lejebb vennék a korlátozásokat.
    1. kevés cucc van fent,

    2. és azok általában ismétlődnek ( lásd saw,Terminal,Chronicles of Riddick )

    3. tudom a választ: akkor ne használjam, tünjek a pics-ba, ..
    csk ezeken nagyon könnyen lehetne segíteni, pár ember beengedésével, feltöltésnél pedig ne kelljen 10 megabit.

    A ratio miatt ( ami fasza dolog ) nem terhelhetné le a rendszert, csak gyarapíthatná.
  • precision
    #332
    40k -s uploaddal (nekem ilyen van) napi 2 gigát fel lehet tölteni, de többet is. Két hét alatt megvan a 30 gb. Ja és az első meghívó után már 20 gbonként kapod a következő meghívót!
  • nemcsakfeel
    #331
    2005-01-26 - Ma, a hajnali órákban ismeretlen tettesek feltörték a bitHUment. A mostani leállás alatt igyekeztünk elhárítani olyan hibákat, amelyek ezt ismét lehetővé tennék. Reméljük sikerült...

    Mi értelme van feltörni egy értelmes oldalt? Azt megértem hogyha vki azzal bizonyítja be magának hogy milyen ügyes, hogy feltör egy "biztonságos oldalt" vagy origot, hupot, stb.. de ezt. Na mind1.

    Viszont a meghívós dolgon lehetne változtatniuk, mert annyit nem tudok feltölteni hogy lehessen meghívóm.. ha olyan 10 G geltöltés után adhatnék meghívót az ideálisabb lenne..
  • Sonajk @:o)
    #330
    Nekm is megy gond nélkül. Ne felejts el rámtelefonálni, ahogy ígérted.
  • precision
    #329
    szerintem változtasd meg azért a passodat biztonság kedvéért, én is megváltoztatom
  • fifi
    #328
    ha az ilyet a kezem közé kapnám....

    szerencse hogy nem volt törlés, remélem intézkednek...
  • precision
    #327
    A rohattak...
  • fifi
    #326
    mostmár...
    olvass bele a fórumba!
  • precision
    #325
    Nekem megy.
  • dan104
    #324
    Srácok,hali!Tud valaki valamit a www.bithumen.tx.hu -ról,mert nem igazán akar bejönni,lehet hogy törölték??
  • fifi
    #323
    semmi spy nincs mellette amit feltesz? én mindig amiatt aggódom. :D
  • Lyan Kyj
    #322
    Eh, mekkora láma vok... Azureusban is és a Windows tűzfalnál is beállítottam, a 6881-es portot, de még mindig sárga:( Írja, hogy a sok sikertelenség miatt blokkolva lehet, meg hogy nem mindig 6881 a port. Nagy kérés, de valaki le tudná írni pontosan, mi(ke)t kellene beállítanom, hogy megfelelően működjön, mert 2kb-os átlaggal nem valami gyors:P Nagyon megköszönném!
  • bolic
    #321
    Nem, valójában a ratiom kb. 2-es szorzó, 150gb feltöltés. Rájöttem, hogy káromkodtam ott és kész bumm. Ez remek válaszlépése volt, mindegy, már nem érdekes.
  • precision
    #320
    nemhiszem, sőt biztos hogy nem, külföldi siteokon keres csak
  • Metwork
    #319
    be lehet állitani, hogy magyar torrenteket is keressen?
  • precision
    #318
    Felraktam. Ahogy észrevettem a nagyobb torrent siteokon keres, és általában jó találatokat is talál. Ilyen 80-200 seedes torrentek sem ritkák benne, ami már elég jónak számit. A gond az vele hogy vannak olyan torrent siteok ahonnan ha le akarod tölteni a progival a .torrent file -t akkor nem szedi le csak a html-t. De amúgy nem rossz. Próbát megér.
  • nemcsakfeel
    #317
    Nem merem. De ha jó tapasztalataid vannak vele akkor nekiállok.
    Egy kérdés, hol keres, és mennyit talál? A nagy torrentsite-ok on keres, és mekkora részben talál működő = aktív fájlokat?

    már párszor megjártam torrent kereső page-ekkel, hogy sok szirszart kidobott, nagy nehezen megtaláltam a fájlt, és 2 K val tudtam tölteni fél óráig, azóta nem seedeli senki, még egy előrébb járó peer sem :(