36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • Johnyy
    #36
    léccc
  • Johnyy
    #35
    figyi! Megosztanál velem egy magyar nyelvi filet??? Tudom hogy van ;)
  • R9
    #34
    nékem is az van!kira!
  • Johnyy
    #33
    JAh!!!!! Mindenkiek ajánlom a Azureus progit!!!
    Nagyon profi
    !!!!
  • Johnyy
    #32
    ee
  • R9
    #31
    az mi?
  • Johnyy
    #30
    fiúk ez a turentbox iszony jóóóóóóóóóó
  • R9
    #29
    egyikse lett jó! :(
  • R9
    #28
    Eminem - The Singles Box Set LTD Edition.rar
    a fájl név
  • LittleL
    #27
    aha, a dremonoid -re éppen regisztráltam most, természetesen az
    erre a céálra kialakított fake freemailes címemmel.

    600 levél 1.5 hónap alatt. DD

    ..egyelőre nincs semmi amit eDonkey-n ne találnék meg, de azért már látom hogyan megy, köszi.
  • lck
    #26
    Hát ezt nem tudom. Valószinű hogy Suprnova.org-on van a legtöbb cucc, de az tényleg néha nagyon lassú.

    Amiket írtam, azokról általában elég sokan szednek, igy még előbb vagy utóbb minden lejött róluk. ( Kivétel Bithumen. Azt csak azért írtam mert magyar.)

    Nagyon jó kereső oldal az
    Isohunt azzal is érdemes próbálkozni.

    A regisztrációtól ne tarts. Készits egy új e-mail címet fals adatokkal, aztán azt add meg. Az kell mert gyakran oda jön meg a visszaigazolás.
  • LittleL
    #25
    aha, és melyik a legnagyobb oldal ?

    mindegyikhez be kell ugye regisztrálni ?,
    még akkor is ha csak kiváncsiságból akarok keregélni ?
  • Sil78
    #24
    Működik újra a BitHUmen, úgy tűnik...

    Csak épp egyszer már regisztráltam (de még csak le se szedtem tőlük semmit, mert nem volt akkor semmi érdekes, magyar cuccok is alig, ahhoz képest, hogy magyar oldal), és most nem tudok rájönni, mi volt a felhasználónevem meg a jelszavam... meg hogy melyik emailcímemről is... újraregelni meg nem enged. :-(
  • lck
    #23
    Én ezeket használom:
    http://bithumen.tx.hu/
    http://demonoid.com/
    http://www.torrentbits.org/
    http://www.torrentreactor.net/torrents
    http://www.lokitorrent.com/
    http://www.filelist.org/browse.php
    http://www.warezcorps.com/index.php
    http://www.torrentbox.com/


    Általában regisztrálni kell ingyen.
  • lck
    #22
    Surnova.org-on kívül rengeteg torrent oldal van. Itt is válogathatsz.
  • lck
    #21
    3 lehetőséged van:

    1. Ha a fájlneved valami ilyesmi pl.: Előadónév(warezcorps.com).rar akkor gyakori hogy a zárójelben lévő név a jelszó.

    2. Ha a kliensedben ( pl.: BitComet, Azureus ) még benn van, akkor meg tudod nézni a tracker címét pl.: tutracker.com, próbáld meg azt jelszónak.

    3. Ha nem nézd meg a böngésződdel magát a tracker oldalt. Ott is van hogy közlik a jelszót. Pl.: a Warezcorps.com -nál van így. (A jelszóhoz regisztrálni kell.)
  • LittleL
    #20
    valaki segítene hogyan kell rendesen használni ezt a letöltőt ?

    letöltöttem a programot....
    de a suprnova.org nem akaródzik betöltődni.
    és hogyan keressek fájlokat ?

  • R9
    #19
    letöltöttem egy albumot,rar fájl és jelszót kér! :S
    mit tegyek?suprnova.org ről szedtem le!
  • Sil78
    #18
    Ne korlátozd le annyira, akkor gyorsabb lesz. Mondom, az ideális helyzet a feltöltési sebességed 80-85%-ánál van kb. Nem tudom, mekkora a feltöltési sebességed, de próbáld ki 10-15K körül, 3 az nagyon kevés.
  • Johnyy
    #17
    nemtom, most levettem a priority-t lovestre meg a feltöltést korlátoztam max 3 kilóra és így 15-25 körül mozog (60 k-s letöltésessel ABC-ben)
  • Sil78
    #16
    A letöltési sebességed függ pl:
    - a sávszélességedtől, azaz az internetkapcsolatod sebességétől
    - a peer-ek számától, minél többen töltik ugyanazt (és közülük minél többhöz kapcsolódsz), annál gyorsabb lehet
    - a seed-ek számától, ők már befejezték a letöltést, de tőlük tudsz tölteni, ők segítik a többieket
    - a feltöltési sebességedtől, azaz minél gyorsabban tudnak a többiek tőled tölteni, annál gyorsabban tölthetsz te is (az ideális kb a maximális feltöltési sebességed 80-85%-a körül van, ez mellett netezni is lehet simán)

    Az elején, az első pár %-nál tud nagyon csiga lenni, de később begyorsul, nyugi.

    A teljes példányok száma annyiból fontos, hogy biztosan le tudd tölteni az adott fájlt, pl ha kilép valaki menet közben, akkor is maradjon teljes példány, mert ha csak egy részletet nem sikerül letöltened, az is gond. Meg persze minél több teljes példány van, annál több példányban vannak meg a neked még hiányzó részletek is.
  • Johnyy
    #15
    köc! nemtom nekem a kereső nem talállta meg pedig emléxtem hogy van ien
  • lck
    #14
    Van de nincs.
  • Johnyy
    #13
    figy van az sg-n vagy valahol máshol egy torentes fórum, vagy topic?? mert ugy emléxem hogy nme csakez van!
  • Johnyy
    #12
    ki meiket szereti,,, attol függg mire kell,,, nézz el a honosítóműhelyre, vagy a szoftverbázisra, és olvasd el a komneteket....
  • lamase
    #11
    bocsmar hogy ideirok, de feleslegesnek ereztem emiatt egy tema nyitasat. A kerdesem hogy szerintetek melyik a legjobb (felhasznalobarat) audi grabber program?
  • Johnyy
    #10
    65 el tok letölteni erre 5 el jön, és közli hogy nap van hátra,, Lehet oan hogy ez utközben felgyorsul????????
  • Johnyy
    #9
    csak az a bibi hogy nekem teljes sebességgel sosem jön ,, most minél több a pédány szám vagy a csatlakozott felhasználókannál nagyobb a speed???
  • Sil78
    #8
    Akkor próbáld meg arra az időre leállítani a letöltést, hátha akkor hozzá tudsz férni a fájlhoz. Vagy várd meg, míg letölti az egészet.
    A CD-k tartalmát simán mappákba töltötte le, vagy be volt az egész tömörítve egy fájlba? mert ha egybe vannak csomagolva, akkor előbb ki kell tömöríteni.
  • Sil78
    #7
    Seeder: aki már befejezte a letöltést, de nem szakította meg a kapcsolatot. Így ő már nem foglalja a rendszert letöltéssel, de tőle lehet feltölteni (és nem utolsósorban nála van egy teljes példány), így segíti a többieket, hogy gyorsabban tudjanak tölteni. Az íratlan szabályok szerint ha befejezted a letöltést, utána még illik seed-elned a fájlt legalább két óráig, vagy ameddig vissza nem töltöttél annyit, amennyi a letöltött fájl volt (azaz legalább ameddig az általad le- és feltöltött mennyiség meg nem egyezik), mert a rendszer csak így lesz életképes.
    Leecher (vagy peer): aki még nem fejezte be a letöltést. Általában akkor is le tudod tölteni a fájlt, ha nincs seed, mert egymástól töltitek a többiekkel, de ha van elég seed, jóval biztonságosabb, és gyorsabb is.
    Download értéke alatt nem tudom, mire gondolsz, mutass egy screenshot-ot.
    A max letöltési sebességed a sávszélességedtől függ, azaz hogy milyen sebességű interneted van. (Viszont figyelj oda arra, hogy nem ugyanaz a mértékegység, 8-cal kell osztani.) Ha van elég seed és peer, és nem korlátozod le nagyon a feltöltési sebességedet, akkor simán tudsz a maximum közelében tölteni általában.
  • Falabu #6
    Pontosan azt mondja a D-tools, hogy Unable to mount image file. Unable to acces to image file!
  • Falabu #5
    Hello!
    Most először próbálom ezt a BitTorrent-t és nemnagyon megy a dolog! megpróbáltam letölteni a reason 2.5-t! Meg is találtam, de nemnagyon értem a dolgokat. A bittornado klienst használom, és már 99.6 % nál van 2 CD-t szerintem le is töltött, mert a details fül alatt a uccsó 2 Cd mellé oda van írva, hogy done. De D-Tools-al nemtom bemountolni! Miért?:)remélem érthető voltam.
  • Sil78
    #4
    A .torrent fájlokhoz valamilyen BitTorrent kliens kell, pl az eredetit innen lehet letölteni, de van nagyon sok más kliens is (pl Azureus - ehhez Java kell -, TorrentStorm, stb).
    A kezelése alatt mit értesz? Ha megnyitod a torrent fájlt, megkérdezi, hova mentse, és utána elindul a letöltés. Ha abbahagyod, utána tudja folytatni, csak ugyanoda kell menteni. Mi ebben a nehéz?
    A suprnova.org a legnagyobb ilyen oldal, nincs másik ilyen, ez egyfajta "gyűjtő". De érdemes körülnézni a lokitorrent.com -on is, vagy ha keresel valamit, az isohunt.com -on. Meg persze vannak tematikus oldalak is, pl külön animés vagy tévésorozatos helyek, de ez attól függ, téged mi érdekel.
  • Johnyy
    #3
    figyesz! A torrent letöltéseknél az a seeds meg az a download - értéke (szám) az mit ad meg???,, a max letöltési sebbeséhet honnan lehet megtudni????
  • Cat #2
    menj át a programok beszerzéséhez, és ott nézz körül
  • atk
    #1
    Ismeri v ki a torrent fájlokat,kezelésüket,s a letöltést?Ha tudtok oldalakat,ahol van sok és használható torrent,megköszönném! (Pl. SuprNova.org) Írjatok véleményt,kritikát erről a cuccról!
    Üdvözlettel: Atk.