36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • asdefge
    #116
    Mindenki a maga kliensét dícséri, így én is. Bitspirit. Nyugodt, stabil program, hasonló szolgáltatásokkal, mint az ABC. Kipróbáltam azt is, tetszett, de akkoriban hajlamos volt megfagyni, így maradtam a spiritnél.
  • fifi
    #115
    Eddig sok rosszat ABC-ről nem olvastam. Én Tornadoval kezdtem, most BitComet van 0.56. Nekem tökéletes.
  • Iori
    #114
    sziasztok!

    ABCt használok és nem tudom hogy tapasztaltatok e már olyan problámát hogy egy 5 perc után a CPU használata felmegy 100%ra és több mint 95%a a ABC teszi ki. Vki tud vmi tanácsot hogy ezt letudjam csökkenteni?
  • nemcsakfeel
    #113
    fórumba írjál!
    vagy keress rá googleban a hash azonosítójára, és alternatív letöltés
  • fifi
    #112
    tracker fórumába írj...
  • Johnyy
    #111
    de már nincs készforás egy jó hete!! :(:(:( lehet valahova szólni vagy találni valami forást torenten
  • fifi
    #110
    Addig azt szeded ami a többinél megosztva van. A trackerek elméletileg figyelik a seedeletlen de töltés alatt lévő cuccra...
  • Johnyy
    #109
    És akkor mi a helyzet hogy ha nincs kész forás tehát nem elérhető a teljes anyag,, nincs szerver amihez leheten csatizni???
  • fifi
    #108
    Ja. Torrentreactor is más címen van.
    "Due to DomainHijacking our new Domain is TorrentReactor.to! - Only use this one please. Thanks "
  • Johnyy
    #107
    rohatt támadások,,, funck allll
  • nemcsakfeel
    #106
    Gondolom láttátok a főlapon a cikket?
    Szal az akadozások a torrent szervereket ért DDOS támadások miatt voltak.,
  • Johnyy
    #105
    acem teadtad allinket! thy mégecce!!! jóak!!!!!!!!!!!
  • nemcsakfeel
    #104
    ok >DDD
  • tomo
    #103
    vissza kene olvasni parat
  • nemcsakfeel
    #102
    torrentspy cimet pls..

    bithumen akkor kira.$!
  • flashX
    #101
    szép vóna!
    mostanában fejlesztgetik
  • fifi
    #100
    bithumen megy
  • Johnyy
    #99
    jaz!!!! jó kis site,, ne most mi a külömbség a fizetős és a nemfizetős torik közt???? a waitonlájn is fizis lessz :((((
  • Iori
    #98
    suprnován kirakták hogy csak szerver hiba,remélhetőleg minél hamarabb jó lesz
  • Johnyy
    #97
    ez a torentspy- tökéletes!!!!!!!!!
  • nemcsakfeel
    #96
    most minthogya mindenki megrohamozta volna a torrent szervereket
    bithumen nem megy,
    isohunt
    watchen tv
    supernova..
    szívás.
  • Johnyy
    #95
    köc, de maéjel lesz az az éjel :)))
  • nemcsakfeel
    #94
    aszem a demonoidra is kell vagy 3 szor frissítést nyomatni hogy bejöjjön, mert párszor connection timeoutol, de végülis megy.. olyan mint a 0day ftp. próbálkozni kell :D
  • tomo
    #93
    http://www.torrentspy.com/
    http://isohunt.com/ (ezeknek is doglodik a HDDje, es raadasul raszabadultak a suprnovas felhasznalok)


    http://www.litezone.com/ itt par torrent oldal van osszegyujtve
    http://home.quicknet.nl/qn/prive/romeria/bittorrentsites.htm ez is egy gyujtemeny

    szerintem ezekkel elleszel egesz ejjel :)
  • Johnyy
    #92
    DE nekem most a torentkereső se jön be egy pár órája
  • tomo
    #91
    hat ugy egy orat vadasztam , de semmit nem talaltam. kb annyi lehet hogy talan megint bedoglott a szerver mint 21en, es azt irtak ez naluk havonta 1x beut.

    masreszt a srac sloven aki csinalja, szal az amerikaiak keze talan nem er el odaig.

    forum sincs amugy
  • Johnyy
    #90
    télek ,, mi?
  • Iori
    #89
    és mi a forum cime ?
  • tomo
    #88
    a supErnova.com =!= suprnova.org gal. az mindig is valami fizetos cucc volt. biztos megint valami kin van a szerverukkel. meg kene nezni a forumukat.
  • Johnyy
    #87
    detto! de most nem leehet csak spontán regelni a komon???? nekem a torrensearches megy csak alig talál valamit....
  • lboyongo
    #86
    szerintem fizetős lett mert az .org nem jön be, a .com-on meg fizetni kell ha keresni szeretnék:(((((
    tud esetleg vki jó keresőoldalt ami működik is, mert már kezdem unni h pl leszedtem a torrentsearch_2.5, de hiába keresek vele nem mutat eredményt még azt se h nem talált:)
  • Johnyy
    #85
    a torentkereső is nem találsokat :((((
  • Johnyy
    #84
    nemtom nekem még most se jött be!!
  • OPM
    #83
    akkor csak regisztrálni kell simán?
  • Johnyy
    #82
    dehogy!!!
  • nemcsakfeel
    #81
    ???
    nekem nem akar bejönni.
  • OPM
    #80
    fizetős lett a supernova? :(
  • Chaos25
    #79
    Köszönöm szépen a segítséget!elméletileg már jó
  • Caponee
    #78
    Elirtam.Szoval Firewall Setting
  • Caponee
    #77
    DMZ Host IP Address : Enabled
    Ezt bekapcsolod megadod a geped ip címét és aktív leszel.A ruoter firewaé settings-ben fogod megtalálni.