36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • nemcsakfeel
    #76
    ebben nem találtam, kérdezd meg hardware-s topikban.
  • Chaos25
    #75
    Én nem találtam semmi ilyesmit tegtennéd nekem hogy megnézed?
    köszismc barricade leírás
  • nemcsakfeel
    #74
    ez csak a routeredben kell állítani!!!
    a torrenthez nem kell nyúlnod.
    nézd meg a routered (tűzfala) leírásában a "portforward" szót!!
  • Chaos25
    #73
    Hülye kérdés (de tényleg nem vagyok járatos a Torrent kérdésben) ezt hol kell engadélyezni a router beállításaiban, hálózati helyekben, vagy a torrent progikban?
  • nemcsakfeel
    #72
    ld: Válasz | #69
  • Chaos25
    #71
    van egy routerem smc baricade abban kell valamit nyomatni?
  • nemcsakfeel
    #70
    listához pár külföldi torrent:
    http://bt.g.la/ - kira -
    http://217.196.72.116/board/ - ezt csak látásból -
  • nemcsakfeel
    #69
    ha igen, akkor engedélyezd a
    portforwardingot : 6881 port UDP
    6881 port TCP re
  • nemcsakfeel
    #68
    Routered van-e?
  • Chaos25
    #67
    Kéne nekem egy kis segítség!
    Van nekem 3db bittorent file-m amit le szeretnék tölteni.
    Olvasgattam, hogy kell hozzá bittorent kliens letöltöttem 3.4.2-t telepítettem is aztán a bitcomet-et meg az azureus-t is utobbi valami NAT hibát ír ki amit nem tudok, hogy micsoda!
    eg nyitottam mind két progiban a file-imat de nem kezd el tölteni!
    Valaki legyen szíves világosítson fel, hogy mit rontok el!

  • nemcsakfeel
    #66
    paint rulz.
    nekem az azureus tökéletesen megy.. ingadozással is az átlag sebesség jó magas.
    nincsen vmi átfogó kereső progi / oldal? írni kéne?
  • flashX
    #65
    jó a logód
  • flashX
    #64
    Én most G3 torrentel nyomom.
    Gyorsabb mint a bitcomet és nem ingadozik annyit mint az azu
  • flashX
    #63
    ez így van!
  • nemcsakfeel
    #62
    ez így van. tényleg gyors, csak kevés a cucc.
  • Caponee
    #61
    Néhányan azt mondjátok, hogy nem valami jó a bithumen. Ezt szeretném most cáfolni, mert éppen 114 kb/sec töltök le róla és tök jó cuccok, vannak fent. Mindenkinek ajánlom a figyelmébe mit e környék leggyorsabb torrentes oldala.Bithumen
  • Johnyy
    #60
    tudtok azuhoz jó pluginokat???????
  • Johnyy
    #59
    ne regelj sehova! torentszörcs és kész,, ott minden megvan ,, mivel nem egy tárhelyel rendelkező cucc, hanem torrent kereső!
  • Johnyy
    #58
    leterheled a sávszéledet,, nemszeretnek a seederek,, nemjók a beálítások,,a feltöltési sebeséged túl magas,,túl alacsony
  • Lammer at Work
    #57
    skacok!

    új vagyok a témában
    beregeltem egy oldalra, be is tudtam lépni, de töltenék és a rohadék visszautasít, hogy nem vagyok regisztrált!!!!!!! argggghhh
    mit adjak meg parancssorba neki??? vagy nem kell?
    köszi
    már tiszta ideg vagyok :((((
  • Johnyy
    #56
    Fiuk! Az azuban lehet chatelni a seederekkel?????mert elvileg a bitcomentben lehet,-
  • BaziJoe
    #55
    Sziasztok ez a rendszer nálam nagyon lassan jön pedig máshonnan tudok szedni 100 k fölötti sebességgel? Ezt a progit használom.
  • vki
    #54
    Valami jó trackert tudtok mondani?
  • tomo
    #53
    szerintem attol van, hogy a seed/peer arany a peerek javara eltolodott. tolts jobban seedelt cuccot. amig sok a peer az jar jobban aki tud feltolteni is.
  • vki
    #52
    Valaki nem tudna segítséget adni, mert nagyon idegesít!
  • Johnyy
    #51
    az mit ad?
  • tomo
    #50
    szerintem nem annyira az azureus , mint inkabb a matav erdeme, hogy gyorsult a kapcsolatod.
    de azert szerintem is nagyon jo program az azureus, probaljatok aki a country flags (vagy hasonlo) nevu plugint.
  • radeer
    #49
    Azureus nagyon jó.
    Én ADSL -el eddig-ilyen-nem-mondom-milyen-FTP-ről( úgy is tudjátok) konstans 65k-val töltöttem és mondom bőven jó.
    Erre most beállítottam Azureus-t és valami átlag 100k-val jön a cucc, de úgy hogy mellette egy másik torrent file + olyan 15-30k-val.
    Szal ajánlom mindenkinek!!
    És persze ne legyen gáz azért hagytam mondom 15k-t fel is. tehát azért 0.554 ratiom megmarad azért ilyen 512/128-al szerintem még korekt is maradok :)
  • vki
    #48
    Az mitől lehet, hogy eleinte megy mint az állat, de utána meg 0b/s.
    Azureust használok
  • Johnyy
    #47
    itt de nemtom hogy képzeli,, így nem lessz rá kereslet!!!
  • lck
    #46
    A BitComet elérhető innen magyarul. Igaz hogy még csak béta, de nálam megy rendesen. - Gondoltam szólok.
  • radeer
    #45
    Jó ez a Torrentes dolog.

    Szépen lejött a cucc, igaz olvasgatnom kellett, hogy rájöjjek dolgokra.
    1.Valóban aki ADSL-lel tölt az a feltöltést korlátozza max. 15/k -ra és az addigi letöltési 13-15k helyett szépen felment 40-50k közötti értékre.
    Engem ami érdekelne, tényleg nagyos sok Torrentes oldal van amin szinte minden van, de BitHumen-en kívül van olyan hely ahol szinkronos filmeket lehetne találni?
  • Johnyy
    #44

    köszi! teeszem!
  • lck
    #43
    Egyébként lehet hogy nálad valami más gond van. Most próbából felraktam a 2.2.0.0-t és alapból magyarul jött be. De ha mondjuk nálad angol akkor igy éred el a magyar nyelvet: Tools > Options > Interface > Language A lenyílóban ott a magyar.
  • lck
    #42
    |: Akkor már kérheted is el a szomszédtól a betonkeverőt! :|

    Na szóval az az igazság hogy már régen használtam Azureust, mert mostanában BitComet-et használok ( mondjuk még az sem magyar ). Remélem jól rémlik hogy hogyan magyarosítottam: Na innen töltsd le az Azureus2.2.0.0.jar fájlt.
    Utána másold be a telepített Azureus mappába úgy hogy lecseréled az ott lévő .jar fájlt. Lehet hogy át kell nevezni Azureus.jar-ra. Utána mikor elindítod, már akkor magyarul indul vagy kiválaszthatod a magyar nyelvet.

    Asszem igy van. Ha nem akkor elmarad a betonozás.
  • Johnyy
    #41
    beám! csak az a gáz hogy nem találok,,mondjuk a wizardon azt hazudtam hogy 5 k-s letöltő vok és most gyorsabban megy! amúgy köcesz,,, és ha megmondod hogy magyarosítsam le az azut akkor szobrot állítatok rólad
  • lck
    #40
    Na mivan beragadt ?!?!?!?!

    Kicsit körül kellene talán nézni a menüben.
  • Johnyy
    #39
    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Johnyy
    #38
    Hogy lehet lekorlátozni a feltöltési sebességet azureusban??????
  • Johnyy
    #37
    JAh,m meg miért van az hogy mondjuk töltök egy 4 gigás dolgot és 50 sz környékkén már anyira kevéseél jön, avégén meg lemegynullára??? ez miért van?????


    komoly nincs meg senkinek valami magyarosítás az azuhoz????