10262
  • tigeroo
    #91
    Öhm...1.:
    Ez a poP2 topicja!
    2.: Ha az idövisszapörgetés mellett is elhalálozol...háát...
  • Robbb
    #90
    Sziasztok! Nem tudja valaki honnan lehetne leszedni egy olyan patchet a Sands of Timehoz, amivel mindenhol lehet menteni? Nagyon bírnám a cuccot, de elég gyakori elhalálozó vagyok :(
  • tigeroo
    #89
    jah, hogy fogja a pofáját prince!:D lehet van vmilyen sebregeneráló hatása is ennek a borotvahabnak, vágás egy szál se...(de a ruhája már nincs meg)
  • tigeroo
    #88
    nemtudom! de mivel a link .hu-s....majd megkérem uncsitesóm, nézzen egy ilyet
  • zaki
    #87
    lol
  • Serpa
    #86
    ilyet itthon is árulnak ?
    :)
  • tigeroo
    #85
    ez mi? LOL
  • tigeroo
    #84
    mingya új képek:D
  • tigeroo
    #83
    oké, én bízom a nov.-ben...:)
  • grebber
    #82
    Kegyetlenül ütös lesz ez a game most néztem meg egy 21MB-os trailert.

    És ha még ezt a 2.részt is überelik majd egy 3.-al az már kimondhatatlan lenne!
  • zaki
    #81
    na ja...
  • Seth
    #80
    USA-bam már december 6-tól X-mas van
  • toMpEr
    #79
    most nemmidegy az az 1 honap?
  • zaki
    #78
    pedig mindenhol megerősítették a hírt, hogy november
  • tigeroo
    #77
    hm...a trailer végére az van írva h : X-Max, 2004
  • zaki
    #76
    novemberben jelenik meg a game, az összes platformra
  • tigeroo
    #75
    ok, köszi!:)
    nekem a legjobb
  • grebber
    #74
    Zsírcsászárság lesz a game!
  • zaki
    #73
    nem baj az
  • zaki
    #72
    1ik legjobban várt játék nálam
  • tigeroo
    #71
    hupsz, kicsit nagy lettt...
  • tigeroo
    #70
    képek:
  • tigeroo
    #69
    whoa! láttam az új trainert (vagy mit), hááát...EZ ÜTNI FOG!!!!!!!! link: a legdurvább videó...
  • tigeroo
    #68
    szinte körülrajongjuk ezt a gamet...=(
  • tigeroo
    #67
    jeee, még fél év! és újra bojonghatunk a princével...!
  • tigeroo
    #66
    elosztod 2 vel a szörnyiket...:)én örülök, hogy lessz kivégzés (kivégzés= egy vágás, és meghal)
  • tigeroo
    #65
    jaja! a végén amikor belement abba az izébe....nos amikor visszapörgette az időt a teremben olyan volt, mint a "csillagvizsgálós" terem ,nem? és a főellenségek sem kutyák!
    Felveheted az ellen fegyveret, srtb
  • zaki
    #64
    ja, és a lefejezések az csúcs
  • PTW
    #63
    engem latvanyvilaga fogott meg nagyon...
    amikor meglattam azt az iszonyat lepusztult kastely a varjakkal meg minden.. kb sikitva rohangaltam le fel 8)
  • toMpEr
    #62
    Azert durvan nyomjak, a pop3 is 1 ev alatt keszult, aztan most megint osszeraknak egy kiraly jatekot, ugyanannyi kb. ido alatt.
  • tigeroo
    #61
    mondjuk az az érdekes, hogy a sands of time weboldalán lehet játszani a 2-vel...:P Hát igen "Time"-zavar...
  • tigeroo
    #60
    jaja! majd kíváncsi leszek, azt a nagy tápost hányféleképpen lehet/kell megölni! a sztori meg "ha " nagyon darkos lessz hogy oldják meg, mijen király lessz? (az biztos jobb lessz mindenben)
  • zaki
    #59
    bazzeg, most néztem emg ezt a 9 perces videót, nyitott szájjal bámultam végig, annyira fasza játék lesz, hogy simán leveri majd a sands of time-ot, pedig az egy szinte tökéletes játék. ezek az új mozgások, kombinációk, nagyon jó lesz, hogy 2 fegyverrel is nyomulhatunk majd egyszerre, amit lehet majd dobálni is, meg lesznek főmonszták is, bazz, egyik legjobban várt játékom lett a game :) kár, hogy nincs pontos megjelenési dátum
  • Serpa
    #58
    "Prince of P. 2: Teljes bemutató!

    (IGN) Egy kis hétvégi meglepi hűséges olvasóinknak ez a sekikem felvétel, amely a teljes E3 Prince of Persia 2 demonstrációt felöleli. Hercegünk új oldaláról mutatkozik be, szinte művészi szintre fejleszti a lefejezést, láthatunk árboc körül perdülő multi-lefejezést, kétkardos lassított lefejezést és falonfutás közben csuklóból lefejezést :). 9 PERC tömör gyönyör!"

    Prince of Persia 2: Teljes (sekikem) bemutató!

    by Hardwired.hu
  • bogyoka
    #57
    Régóta nézegetem, olvasgatom ezt a topicot, mert játszottam a "Prince of Persia The Sands of Time" c. résszel, és nem értettem sokáig, hogy miről beszéltek itt.
    És ezt vajon miért 2.-nek írják majd, nem értem.
    Egyébként én meg teljesen abban a hitben voltam, mikor játszottam a játékkal, hogy az a 3.része, ezek szerint ahogy látom, már a 4. volt, előzőekkel nem játszottam, levagyok maradva.
  • Anubys
    #56
    Nem, 5...
    1. Prince Of Persia
    2. Prince Of Persia - The Shadow And The Flame
    3. Prince Of Persia 3D (amúgy annyira nem sz@r, csak nem Mechner tervezte, mint a többit)
    4. Prince Of Persia - Sands Of Time
    5. Prince Of Persia 2 (de ez nem a végleges cím a Gamefaqs.com szerint...)
  • Matthewpamer
    #55
    kiváncsi vagyok hogy mikor jelenik meg
  • tigeroo
    #54
    igen, azzal Eggyütt 6...de azt jobb, ha elfelejtjük, így 5....
  • Lacc
    #53
    Nem 6? Tudja a bánat, volt valami korábbi 3D-s eresztés is, de az elég xar volt.
  • PTW
    #52
    vagy inkabb Prince Of Persia 5 8)