10262
  •  eX
    #253
    Na megvan ,hogymit ír ki a ksi rohadék! de az a legidegesítőbb ,hogy amikor a második pályán vagyok és fingatoma kreténeket akkor lép ki!És ezt írja ki!
    "The game ended unexpectedly.
    Please see Readme.txt file for technical support.,,
    NA mit szólto? Aranyos mi? ÉS megint kezdhetem előrről!!
    Csak elöbb tanulok!
  •  eX
    #252
    KÖszi szépen közben sikerült!
    ÉS a végén azt a csajt is ki tudtam fingatni!
    De aztán töltött volna tovább a progi és kilépett mert valami hibára panaszkodott! szóval jó becumiztam! igaz a felbontás em valami királyság mert minden a legkisseben van!És így nem nyújtja azt az élvezetet! De ha majd felújjítom a gépemet! :D
    Mégegyszer köszike!
  • Prince007
    #251
    Nem tudom,de ha a Demót néznénk egy DVD lehetne.Bár kétlem, szerintem 3 CD lesz.
  • grebber
    #250
    A csajt elsőre átvittem.
    Hány cd-s lesz majd a full nem tudod?
  • Prince007
    #249
    Hallot a hírnevedről.Én a nagy szörnyet elsőre megöltem(ha tudod hogy kell nem nehéz),a csajt viszont kb. 7-dikre.
  • grebber
    #248
    Zsír ezt kiprobálom én is.Remélem nem bugzik a sarokba megint fél tőlem azé csinálta :)
  • Prince007
    #247
    Persze.Térdre ereszkedett elöttem,én hátul felmásztam rá és elkeztem ütni a nyakát.
  • grebber
    #246
    És feltudtál rá mászni mint a videokban??
  • Prince007
    #245
    Eh,egyszerre. Nekem még nem csinált ilyet, kapásból felém jött és elkezdett ütni(én meg őt).
  • Prince007
    #244
    Csináld mindig azt amit alul ír és egy idő után megnyílik az út.(kicsit lejjebb már írták)
  • grebber
    #243
    CSinálad azokat amiket alul ir menj a hajó túlsó végére és le fogsz esni alulra.


    Valaki ki tudta nyirni a szörnyet a végén??
    Mert nekem bebugzik beáll a sarokba és mintha ott sem lenne nem tom sebezni.
  •  eX
    #242
    HAli mindenkinek!
    Lenne egy kis problémeám a játékkal!
    Az első pályán amikor azon a ahajón vagyok!Hogyan kell továbbjutni! Fél óra öldöklés után is csok ott rostokoltam!
  • Ivan Pjodr
    #241
    Hali mindenki! nem tudja valaki, hogy ki az előadója, és mi a címe a menüben lévő zenének? elég hangulatos, szerintem nem a készítők írták :)
  • Prince007
    #240
    De kihagyja azt a szép videót.
  • vigyori14
    #239
    Hali mindenkinek.
    lenne egy problémám: én leszedtem ezt a demot és mikor elkezdi kicsomagolni 98%-nál megáll a kicsomagolás és elszáll a gép. a data2 nevű hülyeséget meg nem tom letörölni, utánna a temp mappából se tom kitörölni mert ha rákattintok ujraelszáll a gép.
    A régi P2 es gépre átmásoltam a demot és ott ki tudtam csomagolni fel is tudtam instalálni és le is tudam törölni.
  • tigeroo
    #238
    nekem a 2 kezes kardok jönnek be + velük püfölöm az E betüt meg a balklikket:D
  • tigeroo
    #237
    nem sokat hagysz ki, de nekem 3-ból 2x az volt..a 3. próbára megöltem és vége a demónak
  • vassyg
    #236
    LOL "ezek a Popók, már nem azok a Popók..."
  • PTW
    #235
    köszi már lejött...

    hát kurvajó .. de nagyon gyengécske a demó..
    úgyértem hangok gázosak pl..
    meg a második résznél nekem elsőre bebugzott a Boss sikerült beragadnia egy sarokba és ettől kezdve sebezni se lehetett..
    najó gondolom meghalok és újra. de aztán nem volt kedvem előröl a pályát..

    de különben tetszik.. nagyon várom a teljest
  • Hentes Bill #234
    szedd le az 576 szerveréről
  • PTW
    #233
    Megőrülök 87% nál meghal a hardwired... azóta se megy...
    remek
  • tigeroo
    #232
    a nagy böhöm gyászokhoz tippet pls..thxz
  • Sil3nt
    #231
    nahh jólvan, nem bénázok tovább...megvan
  • tigeroo
    #230
    skacok: C-vel felveszet a másik fegyvert ,majd azzal eldobod(aki nem tudná:))
  • tigeroo
    #229
    jah én se!!! ölöm kb. 8percig a zombikat de semmi közben mászkálok jobbra ballra
  • Gear
    #228
    Csak csináld amit mond, tovább fog engedni. Az utolsó feladattal ott volt gondom hopgy nem vettem figyelembe hogy miközben lenyomom a space + e -t nyomni kell az irányt is az ellen felé.
  • Sil3nt
    #227
    ott vagyok, és ott mit kell csinálni? nem találom a kiutat....
  • Gear
    #226
    Nem. Nyomulj közben a hajó másik végében.
  • pluhi
    #225
    A grafika jobb, mint volt, a hangok fele mintha hiányozna, az animáció egyszerűbb és csúnyább. Meglátjuk.
  • Sil3nt
    #224
    énmár 40 perce ölöm a hajón a zombikat, azt csinálom amit kiír, de soha nincs vége...talán ennyi maga a demo, vagymár valaki tovább jutott?
  • grebber
    #223
    Elismerésem a fejlesztőknek ez valami nagyon állati jóra sikeredett.


  • hykao #222
    Pedig az első 3 rész volt az igazi PoP...
    1-2 a klasszikus PoP darabok, a 3 bár sokaknak nem tetszett, s közel sem volt hibátlan, de a hangulat valahogy megmaradt PoP-osnak, és így jó volt...
    De sajnos nekem ez a két utóbbi már valahogy egyáltalán nem az az igazi PoP-os valahogy...ezzel a Peter Andre frizurás főhőssel, meg a matrixos mozgásokkal, röpködésekkel...annak ellenére, hogy látványvilágra, hangulatra nyilván nem lehet panasz, de ezek a PoP-ok, már nem azok a PoP-ok...

    (félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy nem jók e két utóbbi PoP-ok, csupán azt, hogy nekem az első 3 hangulata valahogy magávalragadóbb, hitelesebb volt...)
  • Kandurex
    #221
    Igaz, azokkal nem találkoztam :(,
  • hykao #220
    Első rész, ami valójában a 4. volt ugye... :)
  • pluhi
    #219
    Nyomulok gamepaddel, erre kiirja a tutorial, hogy nyomd le a space-t aztán az E-t. Király.
  • Kandurex
    #218
    Kafa, sokkal szebb, mint az első rész, jobbak a kombók, jobb a játékmenet, kurva darkos hangulat lengi át, kibaszott nagy zene dübörög alatta, méltó folytatás ami simán átugorja az első részt.
  • Hentes Bill #217
  • ewuk
    #216
    hát, sejtettem ,de ez a demo nagyon felcsigázott már várom a teljest de az még messze van sajna...
  • grebber
    #215
    Na ezért mondtam kár volt edzésre mennem :((
    Betettem a flashgetbe elkezdte szedni mint állat jövök haza azt mit látok 7%-nál leállt :(
    De legalább már csómó helyen kint van lokálban.
  • dolfy #214
    Csőváz!
    A hajón lévő rész szerintem csak egy tutorial, a combokat kell gyakarolni. Az első résznél is hasonlóan kezdődött csak ott mozogni kellett. Tehát csináld azt amit a képernyő alján lévő szöveg ír. Amúgy még én sem vittem végig. Meguntam ez csak vicc volt tök sirály a game. Már alig várom, hogy megjelenjen.....