10262
  • fitutufi
    #293
  • Seth
    #292
    nem én mondtam bakker hogy 2005 május
    #281-től olvasd vazzeg
  • grebber
    #291
    Senki nem mondta csak kérdeztem.

    Ja jól látom semmi sincs ott hogy 2005 másjusában jönne.
    Vagy én vagyok vak vagy nemtom te miket nézel.
  • Seth
    #290
    itt a cikk a csúszásról
  • Seth
    #289
    Mivan??? Ne kavarjá má...
    ki mondta hogy májusba jön a MG3 PC-re????
  • grebber
    #288
    Ki mondja?Mutass cikket.
  • Sil3nt
    #287
    ez nem vicc srácok....2005 májusában jön ki....ez monndják most...
  • grebber
    #286
    MetalGear3 PC-re??Májusban?
  • Seeker666
    #285
    ezt most nem mondod komolyan? viccnek kicsit durva :(((((((((((
  • Prince007
    #284
    Huh.
  • Seth
    #283
    az a Stalker teee, ezt csak 2 héttel tolták el mert nem akarták bedobni a MetalGear3-HalfLife2-MetroidPrime2 triumvirátus közé
  • Hentes Bill #282
    MIIIIIII?!
  • Sil3nt
    #281
    nahh halasztották a megjelenést....2005 májusában jön ki jelen állás szerint.....
  • Seth
    #280
    örök hála
  • Prince007
    #279
    Ha a zenéket szeretnél a játékhozITT megtalálod.
  • Seth
    #278
    Na amíg erre várok ,unalmamban újra nekikezdtem a sands of time-nak.
    Kérdésem:a zenéket ki lehet valahogy operálni azokból a .big kiterjesztésű fájlokból,mer egy-két szám nagyon tetszik.Ha valaki tud valami kicsomagolót hozzá az szóljon.Thx
  • steweee
    #277
    naaaaaagyon durva! most próbáltam a demóját! sokat fejlesztettek az amúgy is tökéletes mozgásrendszeren. ami nem tetszik az a falról visszaugrásból támadás. alig látni a mozdulatból vmit, igazán belassulhatna olyankor mint a matrixban! talán a kamerakezelés is nehézkesebb, rosszabb mint az elsőben, de ezt a véglegesre lehet kijavítják
  • Sephi
    #276
    na ne... A POP WW mar november vegen kesz? Te jo eg... kicsit sok jo jatek jelenik meg egyszerre....
  • R9
    #275
    anyád cigány! :D
  • dolfy #274
    Jaj mekkorát szótá kisfiam. Csak este figyuzzá majd amikor a Milán kikeni az Inter száját!
    Üdv: Levi báttya
  • grebber
    #273
    Az nem mert -15 nap nekem mert torrentre töltök vissza vadul hogy novemberben ne kelljen várni a gamekre.
  • Prince007
    #272
    De a November 15 az még jobb lenne nem?
  • grebber
    #271
    November 30 az jó hír legalábbis nekem :)
  • Coast
    #270
    Hát én úgy vettem észre hogy csak a konzol verziók vanak átírva 30-ra a PC verzió még mindig 16.....Legalábbis a Gamespoton így van
  • R9
    #269
    húú nagyon kemény efektek vannak benne!
  • Prince007
    #268
    A szomszédod nem figyelt a képernyő alján lévő utasításokra,mivel ez egy gyakorló pálya!
  • Prince007
    #267
    Na igen püfölni,így elég egyhangú lenne.Én az egyben is szerettem harcolni de örültem a logikai részeknek is.Plusz a pályákon könnyen át lehetne masírozni így gyorsan véget érne a játék.
  • R9
    #266
    hú,most telepítem még csak a demót :S
    de szomszédtól azt hallottam hogy egy hajón van és jönnek csak jönnek és jönnek,nemtudja mit kell cinálni és egy idő után meghal!
  • Johnyy
    #265
    nemtudom én tíz órákat át tudnék püfölni...,, Látszik azélrt hogy a főhős megerősödött,, meg befeketedett,, meg megnőptt a haja:D
  • Prince007
    #264
    Igen,nagyobb szerepe van de lehet hogy emiatt elhanyagolják a logikai,ügyesség részeket(a demóban nem sok ilyen volt).
  • Johnyy
    #263
    EGész jónak tűnik a Demóbóll,,, skkal nagyobb szerepe van a harcnek!!!!!
    És kidolgozottabb,, a z a felylevágás meg külöösen tetszik
  • Prince007
    #262
    [2004-10-24 @ 11:18 - sHadeS] (kommentek: 16)

    Nem, ez most nem a Fekete Lovag című film normann hercege, annál sokkal nevesebb személyiség a címben szereplő illető. Az van, hogy készül ugyebár a Prince of Persia: Warrior Within. Ez eddig rendben is van, viszont azokkal, akik november 15-ére várták a játékot, szomorú hírt kell közölnöm. A perzsa arc egyéb elfoglaltságai miatt csak november 30-án teszi tiszteletét a boltok polcain. Ez van, ezt kell szeretni.
    Gamestar
  • papasz
    #261
    Kicsit lemaradtam de latom nem kestem le semmirol. Tiszta veletlensegbol jutott eszembe a SOT es rakerestem hogy nem-e lessz folytatas.... kellemes meglepetes en is alig varom a megjelenest. Remelem majd rovid idon belul megjelenik a neten is.
    Amugy mi tortent a princeofpersia.uw.hu -val elegge crackeltnek nez ki... vagy ilyen az eredeti designja?
  • tigeroo
    #260
    nem tudod miböl maradtál ki!:) sztem pótold a hiányosságod
  • tigeroo
    #259
    elég a space is lol...nem kell irány! csak amikor a placcról ugrassz elöször
  •  eX
    #258
    ÉN úgy csináltam ,hogy elöbb begyakoroltam a kriptákba! ahonnan kijönnek az elenségek! az a ahely nagyon alkalmas a falról falra való ugrálgatásra!
  • GrimReaper78
    #257
    oks, köszim indkettőtöknek. én is erre gondoltam, igyekeztem is megvalósítani, csak épp' nem sikerült. a sands of time-mal pedig nem volt alkalmam játszani, mert az akkori vidkarim nem támogatta a pixel shadert
  • Gear
    #256
    Irány + ugrás a szemközti fal felé és utána ritmusosan mindig amikor a falhoz ér nyomsz újra és újra ugrást. Nem olyan nehéz mint ahogy hangzik.
  • grebber
    #255
    Nem játszottál még a Sand of Time-al??
    Gyakorold.Ugrás gomb amikor a falhoz érsz megint ugrás gomb.És még asszem az iránygomb.De nem biztos már késő van.
  • GrimReaper78
    #254
    hali srácok!

    úgy látom, még senki nem bénázott be annyira nagyon mint én a falon ugrálós résznél, a második pályán. szóval: hogy a túróba kell felugrálni? mindig leesek a verembe a karók közé, aztán hiába rewind-olok, 2-3 ilyen eset után vége...