10262
  • [Jakuza]
    #333
    Kicsit brutal az uj video is.
    AKAROM!!!!

    PRINCE OF PERSIA: WARRIOR WITHIN - THEATRICAL MOVIE (GS)
  • Seeker666
    #332
    még 5 nap :D
  • Hamster
    #331
    A netről, és PS2-es.

    <- Hamster ->
  • bitubo
    #330
    hamster neked amugy honnan van meg a game ha szabadna kérdeznem?
  • Hamster
    #329
    Ez egy RC2-es lehet, mert bugzik rendesen. Egyébként full.

    <- Hamster ->
  • Tatyla
    #328
    Az n-forceon még nincs kint ugyhogy nem jelent meg!(a tört)
  • tigeroo
    #327
    neked már megvan?:D vagy csak a demó, azon belül a gólem..?
  • Hamster
    #326
    Van pár bosszantó ügyességi rész, meg idegörlő rohangálás körbe-körbe, de azért megérintett a játék, és egyre jobban tetszik. :-))))

    <- Hamster ->
  • Prince007
    #325
    [2004-11-19 @ 15:51 - Mantis] (kommentek: 4)

    Aranylemezre került a Prince of Persia: Warrior Within, miképp ezt az Ubisoft ma bejelentette. A hamvas bíborkendőt lerántva az oldalfurkáló izgalommal teli titkos megjelenés dátumáról pedig elárulhatom, hogy 2004. december 2-án a boltok polcain ott fog csücsülni a kicsike! Thanks WP
    Gamestar
  • Sephi
    #324
    Mehogy "Sajna" :DDDDDDDDDDD A faxt sajna :DDDD
  • Sephi
    #323
    En nalam pont forditva van. En egyszeruen maniakus lettem. :DDD

    Sajna most itt a Metal Gear Solid 3 szal egy idejig bye bye prince :(
  • Hamster
    #322
    Nem tudom, engem 1-2 óra után nem tud lekötni a játék. :-(((
    Szép, akciódús, de akkor is. Játszok vele két órát, és elteszem holnapra, míg a SOT-ot orrvérzésig nyomtam, le sem tudtam tenni, de a WW-t sajnos ott tudom hagyni. :-((

    <- Hamster ->
  • Sephi
    #321
    Engem csak az zavar hogy neha nem tudom merr kell menni :DDD
  • Prince007
    #320
  • Hamster
    #319
    Egyetértek veled. Akció, akció hátán. :-)
    Gondolom te is a PS2-n nyomod. PC-n gondolom nem lesz ennyire egyértelmű az irányítás.

    <- Hamster ->
  • Sephi
    #318
    Elso benyomasok :

    A jatek mar jol kezdodik. Egy csodalatos CGI mese mutatja nekunk mik is tortenek hosunkel. Aztan egy hajon kezodik a csata amitol en szemely szerint lepadloztam. Valami hihetettlen a grafikai efekt benne. Arrol nem is beszelve hogy mig a POPTSOT-ban volt egy "par" harci techinka ebbe annyi van hogy csak gyozd megcsinalni oket. Hihetettlen kivegzesek minden mennyisegben.

    Az akcio non-stop tortenik az elso palyan es mar az elso fooelensegnel vigyanzi kell. Kurva sokat kell vedekezni es ugralni jobbra balra es kombozni.

    Tovabba a jatek kezelhetosegen is javitottak mert szerintem konnyeb lett a vezerles. Az hogy a masodik palyan mar olyan nehezek a csatak csak dob rajta szerintem. Komolyan kb a 5-odik palyan vagyok de kurvara megizasztott a jatek. Mar az elso csapda sor is kibaszot nehez vala.

    Termeszetesen megmaradt a regi kepeseg hogy az idot visszalehet forditani es lelasittani de van meg egy csomo uj dolog de nem arulom el.

    Itt mar aharcoknal lehet kettevagni , lefejezni es ami nagyon teccik az az hogy ugy ki lehet csavarni az ellent hogy aztan elhajitsuk es ha pont esedekes a hatanal egy szakadek akkor meg integetni is neki :D

    Ket kivegzo kombo van.

    Tamados maszos kombo : Ekkor prince ramaszik az ellenre es vagy 6-7 kulombozo mozgast lehet elvegezni. Pl rola felrugaszkodik es nekimegy a masiknak vagty lefavgaja hatruol a fejet esetlek kette vagja.

    Eldobos maszos kombo : Ekkor felmaszik ra es vagy nekivagja a falnak vagy eldobja a fracba vagy elrugaszkodik az ellentol es egy masiknak a fejet vagjka le ha az eppen ott van.

    Tovabba van egy nagyon erdekes csel amit en az elso ben nem figyeltem meg. Az hogy interaktiv minden a harcban. Ugyertem falrol vissza lehet pattani meg ilyenek. Ha van egy oszpop akkor Prince nekiugrik es megpordul rajta igy vagy szetrugja a fel bagazst vagy levagja a fejuket.

    Egyeblore ezekkel talakoztam :

    Sima katona : ez nem igazan vedekezik de vigyazni kell mert ha elkap egy komboba az eleg kenyelmetnel. Konyven kivegezheto egybol.

    Noi nindja : Ezt nem lehet kivegezni max eldobni es nehez eltalani mert folyton ugral. Naon idegesito leny.

    Hollo ember : Nagyon nehez megolni. Egyfeszt vedekezik es nem lehet rajta maszos kombokat elvegezni. De nagyon allat ellenfel.

    Sotet szellem : Ezt sem lehet csak a tamadasos maszos komboval legfejjeb.

    Amit eddig uj modulat vala az talan a falrol lelogo kotel manipulalasa a fal menten es a falrol lelogo nagyon hoszzu zaszlokon lefele csuszas mikozben a kardal at vala szurva :D Tiszta akcio muvi.


    Tovabba a fegyverek. Van az alap kard de emellet fel lehet szedni az ellen fegyvereit es akor dubla fegyvere skombok vannak. De ezekbe nem melyedek bele mert mar ugyis tul sokat iratam.

    Es vegul a Zene. Hat senki ne szamitson nyugodt tipikus ilyen Prince zenere... (marmint az elejen tuti ne) mert eleg eros metalt es rock-ot nyomatnak non=stop :D


    Jelenleg az a szorny kovet engem aki meg kell oljon (na ne) tehat a jatekban meg neha gondolkozni sincs ido mert az akciot atraktak a kovetkezo sebbesegbe (vagy kettot elore).


    Mivel a POPTSOT 10/10 volt nalam a POPTWW 11/10.
  • Hamster
    #317
    Tegnap kedtem el este tolni a játékot PS2-n, és mondhatom elfelejthetjük a nyugodt légkőrt a játék során. Küzdelem, küzdelem hátán. Már a hajón is jól megizzaszt minket a csajszi, és akkor még nem is beszéltem a hollóspengés srácról. Egy energiacsíkkal kell háromszor is legyőznünk. Ott elidőztem egy jó félórát, mire túljutottam rajta. :-( Poén, hogy ugyanazt a helyszínt kétszer is bejárjuk, először romosan, utána teljes pompájában. Míg az idő szabdalta helyen, leszakadt lépcsők, párkányok vannak, addig a teljes pompánál, használhatjuk a lépcsőket, a helyszín teljesen más.
    Engem meggyőzőtt a játék, várom, mikor folytathatom. :-)

    <- Hamster ->
  • Shep
    #316
    indulni indul, de ha élsimytás is van akkor van gond, egyébként ha leveszem mediumra akkor +50 fpsem van az azért durva nem?
  • Prince007
    #315
    Szerintem indulnia kéne maxon.Nekem 800*600 Mediumon vannak az effektek(a többi maxon,1024*768 Medium effektél akad egy kicsit).
  • Shep
    #314
    2500+@3200+ 1giga DDR400 9700pro
  • Prince007
    #313
    Ez attól is függ milyen géped van.Nekem ha a Speciális effektek maxon vannak akad.
  • Shep
    #312
    azt tudom, de ezt kérdezem, hogy ez normális, de akkor wezek szeint igen :)
  • Prince007
    #311
    Lehet.Vedd le a Speciális effekteket mediumra máris száguld a játék!
  • Shep
    #310
    Az természetes, úgy értem másnál is az van, hogyha élsimítás+aniso be van kapcsolva akkor ha az effect high-on van alig van 20 fps?
  • robimid
    #309
    Hja, és az előbbi megjegyzésemet, miszerint a kameramozgás is jobb, mint az előzőben volt ezennel visszavonom!:(
  • Kandurex
    #308
    nem mintha az lett volna, a kotor elvitte előle
  • robimid
    #307
    Köszi!
    Eljutottam a nygy szörnyetegig, felmásztam a hátára püföltem a fejét egy darabig, de lehajitott, és nekem KO lett:(
    A gáz az, hogy elég messzire visszatett, mármint hogy idegesítő, hogy egy csomo részt ujra ki kell játszani, még megint odaérek:(((
    Amúgy ez a vége a demonak, vagy van még tovább is?
  • Prince007
    #306
    A hajó tetején nem. Lefogsz esni a hajó aljára ha megcsinálod a tutorialt,ott tudsz inni vizet.Védekezz sokat és mozogj úgy könnyebben jutsz tovább!
  • robimid
    #305
    Sziasztok!
    Letöltöttem a Demot, hát ez valami iszonyat jó!!!
    Szvsz a kameramozgás is jobb (idáig), mint az előzőben volt.
    Sokkal kevésbé zavaró kameraállások vannak.
    A fizikája elképesztően jol sikerült, bár ezek a mátrixos mozgások igazából nem az én világom, de itt nagyon meg vannak csinálva, és nagyontetszik.
    A grafika is csodálatos szerintem.
    Igaz, még csak 10-15 percet volt időm játszani a Tutoriallal, de így elsőre nem túl könnyű a játék.
    Remélem a történetmenete is lesz olyan jó, mint a fent említett tulajdonságai, vagy mint az előző része volt!
    Le a kalappal a készítők előtt.
    Eddig minden jel arra mutat, hogy számomra ismét a PoP lesz az év játéka!

    Ui.: Nem tudja valaki, hogy a tutorialban a hajón lehet e valahol energiát szerezni, mert a látvány eléggé leköti a figyelmemet, és a szörnyek elég hamar kicsinálnak:)
    Köszi előre is!
  • Prince007
    #304
    Ha megölted a zombit a földön fekvő kardot vedd el a C gombbal.
  • tigeroo
    #303
    bocs skacok, laptop...
  • tigeroo
    #302
    lehet én vok áma de a SoT-ot 6x vittem ki, de a deóban a góliáttal nem birok!!! Arra már rájöttem h el lehet ugrani a "vágás" elöl amikor rajta vagy! Majd megpóbálom! ja és mi a kardelvevés kombója?
  • Lacc
    #301
    Nforceon sincs még fent :) Pedig jó lenne :)
  • Sil3nt
    #300
    hmmm...mostmeg eltűnt a főoldalról a link...de megelőztem őket...ide belinkeltem a cuccot...ott még elérhető---nahh ez tuti fake
  • Sil3nt
    #299
    POP2 - Prince of Persia 2 Warrior Within.zip --2,25gb
  • Sil3nt
    #298
    commentekhez már írtam egy kérdést.....várom a választ nagy izgatottsággal, de ez elég jó torrent oldal, ide nem töltenek fel fake cuccokat, meg akárki em tölthet fel...de a mai világba minden előfordulhat nomeg nagyon fake szagú a dolog...
  • Seth
    #297
    ne a feltöltőt kérdezd hanem aki már letöltötte
    ha valaki szivatásból felrak egy kamu fájlt, akkor nem fogja neked azt
    mondani hogy nehogy letöltsd mert csak hülyéskedek
  • Sil3nt
    #296
    hopp mit találtam? http://www.demonoid.com/torrents/details/31845/

    ide regelni kell, de megéri ha ez tényleg a full game...már rákérdeztem és várom a feltöltőtöl a választ
  • Seth
    #295
    úgyvan...
  • Serpa
    #294
    POP 2 hétet csúszik.