10262
  • Prince007
    #173
    Igen és annak mi is örülnénk.De én egyenlőre a 2. részt várom.
  • grebber
    #172
    Egyébként ha az eladásokat nézzük és a mostani helyzetet akkor akár csinálhatnának egy 3.részt is mert ezt is vinni fogják mint a cukrot.
  • Prince007
    #171
    Rendszerkövetelmény:
    Supported OS: Win98SE/2000/XP
    Processor: Pentium® III 1 GHz or AMD Athlon™ 1 GHz
    RAM: 256 MB
    Video Card: DirectX® 9-compliant graphics card (see supported list*)
    Sound Card: DirectX® 8-compliant sound card
    DirectX Version: 9.0c (included on disc)
    CD-ROM: 16X CD-ROM or 4X DVD-ROM
    Hard Drive Space: 2Gigs
  • Prince007
    #170
    Király az oldal.
  • Prince007
    #169
    Jeeeeeeeee!
  • grebber
    #168
    Novemberben jön a game?Ahogy látom igen.COOL.remélem nem csúszik.

    ja és info:Gamestar
  • grebber
    #167
    EZEZ VÉGRE!!!!!! Napokon belül itt a demó.

    [MOVIE] Prince of Persia 2

    [2004-10-13 @ 08:21 - ZeroCool]

    A mai napon indult be a Prince of Persia: Warrior Within hivatalos weboldala, pontosabban ezúttal már értelmes tartalommal is feltöltötték. Új képek, hátterek, infók, sőt még egy friss animáció is érkezett. Ez utóbbit feltettem lokálba, hogy egyszerűbben hozzájussatok. A játék demója is hamarosan érkezik, csak néhány napot kell várnotok (ebben biztos vagyok, ugyanis már nálam van :D). Irány letölteni:


    Trailer 5,59MB
  • Prince007
    #166
    Igen "kicsit" Furcsa az oldal.Mindenhol furcsa írások.
  • Shaman
    #165
    Mintha a bannerben lévő oldalt feltörték volna....
  • Prince007
    #164
  • Johnyy
    #163
    November 5 volt a matrix foradalmak premiere és aznap szünap volt a ssiliban,, namost én nov5 12 45- kor születtem és ott ültem 11 kor a kezdő képsoroknál,, jeeee!! Majd kérek egy prínct ajándékba :DDDD
  • Prince007
    #162
    Igen,messze.
  • Jana6
    #161
    de messze van még az a november
  • Prince007
    #160
    Kis Videó
  • Prince007
    #159
    2004.November.16
  • Johnyy
    #158
    THX
  • grebber
    #157
    Én ugy tudom év vége felé.
  • Johnyy
    #156
    Elfelejtetem, mikor is lecc? Nnc kedvem viszaolvasni, ha valaki tudja és van kedve beírhatná mondjuk 3m es betűkel
  • Prince007
    #155
    Az!:Prince 1,Prince 2
  • Johnyy
    #154
    AZ! A gyökerek!
  • Jana6
    #153
    régen még mikor kisebb voltam akkor játszottam asszem prince-el, de az valami 2d-s játékhoz hasonlított, valami hercegnőt kellet volna megmenteni, ugye az volt?
  • Prince007
    #152
  • Jana6
    #151
    hát igen sokkal izgalmasabb lesz, meg változatosabb a mozdulatokat, meg úgy mindent tekintve; fejlecsapás? úgy kell majd az ellenségnek aki szembe jön veled!!!
  • Johnyy
    #150
  • Johnyy
    #149
    Az jó lecc hogy több ellen ellen nyomhatod kombóba, remélet több fajta moszdulat lessz mert a 1 ben igazán az a felfutok és segbevággom volt a nagy szám!!
  • Prince007
    #148
    Meg a jó kis harc!
  • Johnyy
    #147
    Ezzel a nagy szörnyel vannak oda, de az a fely lecsapás tecccik!!!!!!
  • Jana6
    #146
    hát a képeket nézegetve tényleg különösen jónak ígérkezik a játék, izgalmasabb a fegyverhasználat... ha egyszer kiadják, elindul a vérengzés
  • BBird
    #145
    Hát egy 486-n már simán megy a PoP2!
  • MasterJay
    #144
    Szasz mindenki!Ki az aki tudja hogy mekkora lesz a gépigénye a PoP2-nek?
  • BBird
    #143
    Tudom, hogy elsütött poén már, de jó játék volt régen a Prince of Persia 2. :-))
    Nem lehet valahogy átírni a rendes címre, ha már van neki?
    Amúgy látjátok itt a hátránya annak, ha valaki rögtön topicot nyit neki. :-)
  • Ams
    #142
    utoljára megkérlek, hogy ne reklámozd az oldalad... különben ban lesz!
  • vigyori14
    #141
    Szerintetek ha veszek egy Ati 9600XT- akkor ez a játék menni fog full grafikán?
  • Prince007
    #139
    [2004-08-24 @ 17:24 - Berkenye] (kommentek: 13)

    Tudjátok, van a Prince of Persia 2. Ez a cím hasonlóképpen hányattatott sorsú, mint a Splinter Cell-eké, vagy még inkább jobban. No, ez most nem olyan fontos, a lényeg az, hogy egy bizonyos oldalon mintha más címe lenne az Ubi féle akciójátéknak. Kapott egy alcímet és leharapták a kettest, szóval most így néz ki: Prince of Persia Warrior Within. Valószínűleg nem csak a PS2-es változat kapja majd ezt a nevet, de az egészen biztos, hogy a PC-s sem marad PoP 2.

    Update: Kombajn vette észre, hogy frissítették az ominózus oldalt. Törölték a címét. Ez most vagy azt jelenti, hogy nem gondolták, hogy a hivatalos bejelentés előtt ennyire észreveszik, ha ott már kiírják, vagy valami súlyos baki történt. Ki tudja...
    Info:Gamestar

    Ez furcsa.
  • Prince007
    #138
    De azt nem írták oda hogy hányadik rész.
  • Prince007
    #137
    Prince Of Persia:Warrior Within.
  • Prince007
    #135
    Ha rendezvény lesz nagy rá az esély.
  • grebber
    #134
    Ubisoft @ Gamestars Live

    [2004-08-21 @ 15:36 - sHadeS]

    Rögtön a Games Convention után (na jó, egy héttel később) kerül megrendezésre Londonban a Gamestars Live, ahol szintén képviseltetik magukat a kiadók a legjobbnak ítélt portékáikkal. Az Ubisoft elárulta, hogy miket visz a szeptember elsejétől ötödikéig tartó rendezvényre:


    Brothers In Arms

    Prince of Persia 2

    Playboy The Mansion

    Rocky Legends

    Tom Clancy's Ghost Recon 2

    Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

    info:Gamestar

    Remélem majd jönnek új videok, képek
  • steweee
    #133
    überbrutál vadállat játék lesz! ááááááááárggghháh!!!!!csak jönne már!az egy is nagyon jó volt, nem bírtam abbahagyni míg végig nem nyomtam, de ez a képek és a videók alapján még sokkal felülmlja
  • grebber
    #132
    Na a haveromnál megnéztem a videot nagyon jó lesz sok-sok lefejezés.