10262
  • netuddki
    #453
    mee ha nem akkor leállitom a letoltést
  • netuddki
    #452
    Operating System: Windows 98 SE/2000/XP ONLY
    Processor: 1000 MHz Pentium III, AMD Athlon or equivalent
    RAM: 256 MB RAM
    Video Card: NVIDIA GeForce 3 or higher, ATI Radeon 7500 or higher, Intel 915G
    Sound Card: DirectX 8.0 compatible sound device
    DirectX: DirectX 9.0c (included on disk)
    Hard Drive Space: 1.5 GB hard drive space for minimum installation
    Mouse: Windows-compatible mouse required



    yoyo tom ez min req de megy -e azzal anyüves mx 440-el?
  • Alblink
    #451
    Hi az en torrent filom mar 50szazaleknal behalt 0k-val toltok valaki tudna mondni egy ket ugyanugy clon cd-s torrent fil-hoz linket elore is koszi.
  • netuddki
    #450
    halee all
    fijjug ehhez a prince of persia gémhez yo lessz -é az én gef 4 mx 440-es videjokártyám??
  • [Jakuza]
    #449
    Nagyjabol arrol szol, hogy az arcnak a cimrol letoltheto verzio mukodott a legutolso Deamonnal es nem volt szugsege kiirni, annelkul is mukodott.
    A masodik arrol szamol be hogy 4x RAW DAO modban kell megirni a mukodeshez, de nem mindegyik meghajto tudja rendesen megirni vagy olvasni az uj safedisk vedelmet rendesen.
  • Tatyla
    #448
    leforditanád magyarra?
    köszi!
  • [Jakuza]
    #447
    Vagy egy masik hozzaszolas szerint.

    4 Door ITR
    member


    Posts: 62

    Posted: Wed, 1st Dec 2004 18:32 Post subject:

    Prince.Of.Persia.Warrior.Within.CloneCD-OBiT

    Taken from the nfo:

    REMEMBER: 4x speed raw dao and the game will work. This new safedisc is picky but cloneable... Not all drives may be able to burn or read this new safedisc correctly.
  • [Jakuza]
    #446
    Amugy a Nforce forum szerint.

    heiter
    member


    Posts: 42
    Location: SWEDEN
    Posted: Wed, 1st Dec 2004 14:10 Post subject:

    i get this release http://www.newzbin.com/browse/post/892072/

    and i want to confirm it works 100% with the newest deamon tools .. no need to burn it !

  • [Jakuza]
    #445
    Pedig tok jo amikor lekell bontanod egy gep oldalat, hogy lehuzogasd a CD vagy DVD meghajtorol a tapkabeleket. :P
  • Hmuda
    #444
    Én olyannal még nem találkoztam. Valszeg mert vagy nukolták őket és akkor le se szedem, vagy pont olyan játékokban voltak amiket ki se akartam próbálni.
  • [Jakuza]
    #443
    Probald ezt meg egy SF3as Clone-al. :P
  • toMpEr
    #442
    ugyanaz, kilep egybol inditas utan
  • Tatyla
    #441
    és az alcohollal mi a helyzet?
  • toMpEr
    #440
    #364
  • Lacc
    #439
    Olvastam, de úgy láttam hogy itt még nincs ember aki közvetlenül kipróbálta megy-e :) De lehet hogy át kéne olvasnom megint
  • Lacc
    #438
    Nekem ez erősen fake gyanús, de majd meglátjuk.
  • toMpEr
    #437
    ne csak irj, olvass is
  • toMpEr
    #436
    nem
  • mocza
    #435
    Scan-nak igaza van az even szavacskán van a hangsúly.
    "még azzal sem"
    De úgyis kiderül a végén, da az angol szerint ez van

    Üdv
  • balintka
    #434
    Én ezt szedem: ccd-popa ez megy?
  • Lacc
    #433
    Mert ha ez a jó változat, akkor segitek a khm beszerzésben :)
  • Lacc
    #432
    Na, valaki leszedte már ténylegesen, és kipróbálta hogy megy-e?
  • Alblink
    #431
    Hat nem ertem most meg alig akarja 1-kval szedni eddig meg 50szazalekig 180k-val jott biztos mindenki azt szedi amit en vagy nem tudom
  • fitutufi
    #430
    áhhhá újreg ,értem
  • Hmuda
    #429
    Dettó. Fel volt rakva a szűz D-Tools, játék kicsomagol, bemountol install, játszik, élvez. Sose tudtam emgérteni, hogy miért jelent ez problémát ilyen sok embernek.
  • fitutufi
    #428
    lol , dsl gyorsító ? ilyet se hallottam :D
    nekem most emelték 512-re 69k-val húzok ...(az 569)
  • Kandurex
    #427
    Én tudok, a neve: Előfizetői szerződés módosítás
  • BladE666
    #426
    nekem sem jött még le de sztem ugyan ugy fog müködni mint a Vampire Bloodlines, és ha minimum olyan jo mint az San Of Time akkor már megéri leszedni
    vki nemtud olyan progit ami felgyorsítja az ADSL max sebességét??? mert nekem csak 48kb/s (384kbit/s) és az ne sok.
  • Tatyla
    #425
    Igen ez engem is érdekelne!
    Nekem is még hátra van 1,7 cd!
  • Alblink
    #424
    Ha valaki kiprobalta mondja meg sikerult e mukodesre birnija.nekem 50szazaleknal tart eddig 180k-val szedtem es valamiert lement 20-ra.ezert utalom a torrenteket.
  • fitutufi
    #423
    nekem se volt eddig egyáltalán (kivétel erősíti ezt mivel a piratesnél nem lehetett nekem) többi gamenél egyiknél se kellett semmise csak a démon és a mountolása , még az all options ON-t se kellett átenni :P
  • fitutufi
    #422
    lassan angol órát kell tartni a többinek :)
    lol
  • Hmuda
    #421
    Érdekes, nekem még sose volt gondom clone-CD-vel. Bemountoltam és játszottam. Nem oylan nehéz.
  • Hmuda
    #420
    Burn CD = kiirni CD-re
  • Tatyla
    #419
    igaz pfuj!
  • [Jakuza]
    #418
    Nekem is mindegy ezert mondtam, hogy varjanak meg egy crackes verziot. :P
    Ugyis tele van a tokom a mostani CloneCDs verziokbol mert vagy az egyik nem mukodik, vagy kulon matatgatni kell vagy a gepben vagy a registry-ben.
  • ScaN
    #417
    Vegsosoron lehet. Ebbol a pontokkal elvalasztott hablatybol meg az is kijohet, ha nagyon akarjuk.

    Tudod mit, nekem mind1. Csak tudjam installalni meg elinditani meg jatszani mire leer. Az se fog erdekelni, ha nem mukodik :)
  • [Jakuza]
    #416
    Itt pontosan nem egeszen nem teljesen.
  • ScaN
    #415
    Szovegkornyezettol fugg. Itt, "meg azzal sem". Vagyis: "meg kiirt CDkel sem mukodik"

    De Tomper erre mar ravilagitott.
  • Tatyla
    #414
    egészen?