28329
10917302841238962806.jpg
  • Gorvik #1358
    jah, dettó :(
  • mesor
    #1357
    Azt hidtem teltházas lesz ezért megsem próbáltam olcsóbb jegyeket beszerezni. Amint látom hiba volt:(
  • gabber_saviola
    #1356
    minek ez a léderer ide? :(
  • mesor
    #1355
    És megint a szerencsétlen Léderer!
  • Gorvik #1354
    Jah, HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
  • Gorvik #1353
    már most ki van a tököm a kommentárral
  • Gorvik #1352
    persze nem lehetett volna magnóról...
  • gabber_saviola
    #1351
    nah akkor HAJRÁ MAGYARORSZÁG és HAJRÁ MARIO SANTANA
  • Gorvik #1350
    It is time!
  • Sheva
    #1349
    mindjárt kezd a rtl klubbon :)
  • szanics
    #1348
    17:30
  • Pontius #1347
    mikor kezdődik? :)
    szerkesztve: 17.00 retek Klub
  • Sheva
    #1346
    jó szórakozást én a dicső RTL Klub-on fogom nézni :PPPPPPPPP
  • Kaplan
    #1345
    Aha. Kösz :P Remélem ilyen nem lesz most.
  • szanics
    #1344
    reklámponyvák, amiket kifeszítettek a kerítésre.
  • Kaplan
    #1343
    "molinók" bocs lehet, hogy hülye vagyok de lemaradtam nem vágom mit jelent :)
  • szanics
    #1342
    ja, mert a köcsög Borsodi-molinók miatt az első sorokból semmit nem lehetett látni, a jegyeket viszont oda is eladták...
  • Kaplan
    #1341
    Oké :)
    Mert a Magyar-Bulgár meccsen több jegyet adtak el mint ahány ülés volt.
  • rmcf
    #1340
    HELLLLLLo!
    REAL MADRID SZURKOLOI OLDAL!!
    NÉZZÉTEK MEG!!!
    MEGÉRI!
    HALA MADRID!HAJRÁ MAGYAROK!
  • szanics
    #1339
    nem, ez egyrészt azt jelenti, hogy a felső karéj továbbra is életveszélyes, ezért nem nyitják meg, csak az alsó felét, másrészt hogy nem fogyott el minden jegy.
  • pilboy
    #1338
    65.-ek vunk a FIFA világranglistán
  • Takezó
    #1337
    ehh, dógzom, nem fogom látni
  • Kaplan
    #1336
    Én kint leszek a meccsen.
    Bár ezt nem értem :"hatalmas aréna alsó szektorai lehetnek majd zsúfoltak. "
    Ezt arra érti több jegyet adtak el mint amennyi szék van vagy mi a fuck?? Aztán ha nem tudunk leülni a saját helyünkre? :P
    Nah mindegy. Ki jön még?

  • Sheva
    #1335
    International Preview: Hungary-Argentina
    8/17/2005 6:12:00 AM
    Hungary hope to show the world their recent improvement against South American powerhouse Argentina in Budapest.
    BACKGROUND

    Argentina has already booked their ticket to next years World Cup, while Hungary only has a slim chance of qualifying for soccer’s biggest competition.

    Hungary currently sit in third place in their World Cup qualifying group and coach Lothar Matthaeus is using the match to test the strength of his team against strong opposition before their final qualifying matches. Matthaeus has expressed his anger about his sides 3-1 loss to Real Madrid on Sunday and especially criticised his players for showing too much respect for the glamour club. In recent days Matthaeus stated that “Argentina is the best team in the world”.

    Argentina will be without some of their key players, but the team should still be good enough to overcome the Hungarians. Chelsea forward Hernan Crespo, who skipped last months Confederations Cup is back in the squad and is likely to partner Porto’s Lisandro Lopez in the attack. Argentina’s 18 year old Youth Cup hero Lionel Messi could make his debut for the senior team from the bench, while Pekerman will test Martin Demichelis and Andres D’ Alessandro from the kick-off. Pekerman has stated that his side will come out onto the field with no surprises and they hope to demonstrate a similar style of play as they showed in the Confederations Cup.

    Likely Starting Line-ups:

    Hungary: Kiraly, Bodnar, Juhasz, Eger, Halmosi, Lisztes, Takacs, Zoltan Gera, Toth, Kenesei and Torghelle. Coach: Lothar Matthaus.

    Argentina: Leonardo Franco, Leonel Scaloni, Roberto Ayala, Gabriel Heinze, Juan Pablo Sorin, Maximiliano Rodriguez, Martin Demichelis, Luis Gonzalez, Andres D’Alessandro, Lisandro Lopez and Hernan Crespo. Coach: Jose Pekerman.

    Stadium: Ferenc Puskas, Budapest (Hungary).

    Kick-off: 15:30 GMT.

    PREDICTION:

    Hungary 1-3 Argentina

    Gregory Sica
  • Sheva
    #1334
    Ma kora este ismét megtelnek a Puskás Ferenc Stadion lelátói, igaz, a hatalmas aréna alsó szektorai lehetnek majd zsúfoltak. Eddig 25 ezer jegy fogyott el a szerdán 17.30 órakor kezdődő Magyarország-Argentína barátságos válogatott mérkőzésre. A dél-amerikaiak sztárokkal érkeztek, azonban a Lothar Matthäus vezette válogatott, amelynek ma már az angol West Bromwich Albion középpályása, Gera Zoltán a csapatkapitánya, nem fél ettől a kihívástól sem. A magyar együttes játékosai fogadkoznak: legyőzik az argentinokat, habár az ellenfél részéről sincsen szó ijedtségről, mert ott a klasszisok ígérnek gólokat.
    - Várom a meccset, amely nehéznek ígérkezik, hiszen nagyon erős csapat lesz az ellenfelünk - mondta Gera. - De ezért adhat sokat mindannyiunknak ez a mérkőzés, hiszen az ilyen tudású riválisoktól csak tanulni lehet. Számomra mindig különleges élményt jelentenek ezek a feladatok, hiszen mindig kiderül, milyen nagy még a lemaradásom. Remélem, hogy felvesszük a ritmust, s jó eredményt érünk el. Ami érdekes, legalábbis ezt tapasztalom, hogy a nagycsapatok játékosai sem futnak többet nálunk, csak éppen tökéletesen helyezkednek - mondta Gera Zoltán.
    A budapesti találkozó mellett további 18 barátságos mérkőzést játszanak Európában. A világbajnok brazilok Splitben lépnek pályára a horvátok ellen (21.15, élőben közvetíti az RTL Klub). A Matthäus-csapat többi vb-selejtezőbeli ellenfele is játszik: a bolgárok a törököket, a svédek a cseheket, a máltaiak az észak-íreket, míg az izlandiak a kolumbiaiakat fogadják. Nagy érdeklődés előzi meg a német válogatott hollandiai vendégjátékát.
  • Sheva
    #1333
    legjobb lenne :DDDDDDDDDDD
  • Kaplan
    #1332
    Be is szarnék ha bejönne :P
  • Sheva
    #1331
    jaja jövő nyáron ő lesz a nagy igazolása a cselszkinek :)
  • banok
    #1330
    Mourinho biztos Gera miatt jön :)
  • Sheva
    #1329
    Budapest, augusztus 16., 19.45 Úgy tűnik, megtalálta Jolly Jokerét a kapitány.

    Amíg az argentin válogatott Újpesten, addig a magyar nemzeti csapat a Pénzügyőr pályáján tartotta kedd délelőtti edzését. A mieink főleg taktikai elemeket gyakoroltak, és jobbára a védekezésen volt a hangsúly. Ez persze érthető is, hiszen Éger Lászlón és a sérüléséből nemrég felépült Juhászon kívül nincs tipikus középső védő a magyar válogatott keretében. Szombaton a Real Madrid ellen egy félidőn keresztül már gyakorolta ezt a szerepkört az ETO irányítója, Vincze Ottó, és a dolgok jelen állása szerint a gauchók ellen is a védelem közepén kell játszania a győrinek.
    Úgy fest tehát, hogy Vincze Ottó a kapitány afféle Jolly Jokere lett: a bolgárok elleni vb-selejtezőn még eredeti posztján szerepelt - irányítóként -, mostanra viszont visszakerült a védelem közepébe. Lehet, hogy hamarosan valamelyik szélen láthatjuk majd?
  • Rudee
    #1328
    December 14-én az arizónai Phoenix-ben megmérkőzik egymással a magyar és a mexikói labdarúgó válogatott.

    Lothar Matthäus csapata a tervek szerint december 12. és 22. között az egyesült Államokban túrázik majd, s ennek keretén belül mérkőzik majd meg az idei Konföderációs Kupa negyedik helyezettjével.

    Ezen időszak alatt várhatóan még két másik mérkőzést is játszik majd válogatottunk, ám ezeknek a meccseknek jelenleg még csak a helyszíne ismert (Florida és Kalifornia), a pontos dátum és az ellenfelek kiléte még nem.
  • Rudee
    #1327
    Sorín és D'Alessandro edzés közbe
    D'Alessandrot figyelik a többiek
  • Sheva
    #1326
    jah nb1.hugy mi más lenne
  • skristof
    #1325
    nb1.hugy?

    csak mert a fogalmazás őket idézi:
    "Az egyelőre nem derült ki, hogy a Lothar Matthäus együttesének Argentína elleni játékát miért tekinti meg a sokak által zseninek tartott, mások szemében roppant ellenszenves tréner miért repül Budapestre.


    amugy énis utálom azt az arcot
  • Sheva
    #1324
    helyettem is adj neki egy állast :DDDDDDDDDDDDDD
  • Kaplan
    #1323
    Itt lesz José Mourinho??? Akkor megyek s megverem JEEE :P
    Nagyon utálom azt a csávót , de az egész chelsea se szimpatikus.
  • Sheva
    #1322
    Budapest, augusztus 16., 13.10 Faxon igényeltek jegyet a Chelsea mesterének.

    Hétfőn az angol Chelsea FC titkársága faxon két VIP-jegyet igényelt az MLSZ-től a szerdai Magyarország-Argentína válogatott összecsapásra.
    A hivatalos üzenetből az is kiderül, hogy az angol futballbajnok portugál UEFA-kupa- és BL-győztes vezetőedzője, José Mourinho érkezik kísérője társaságában a Puskás Ferenc Stadionba.
    Az egyelőre nem derült ki, hogy a Lothar Matthäus együttesének Argentína elleni játékát miért tekinti meg a sokak által zseninek tartott, mások szemében roppant ellenszenves tréner miért repül Budapestre.
    Az argentinoknál szerepel ugyan Hernan Crespo, de Mourinho aligha a Chelsea csatárát akarja látni.
  • Sheva
    #1321
    Budapest, augusztus 15., 16.25 Az U21-es fiatalok Argentína ellen is lehetőséget kapnak.

    A Real Madrid elleni gálameccset követően az argentin válogatott elleni szerdai barátságos összecsapásra készül a Lothar Matthäus vezette válogatott. A hétfőn 11 órakor nagy esőben megtartott tréninget követően a kapitány több játékosnak megköszönte eddigi munkáját. Elhagyta az edzőtábort Stark Péter, aki továbbra is vírusos torokgyulladásából lábadozik, szintén távozott Komlósi Ádám, Nikolov Balázs, Rajczi Péter és Rósa Dénes.
    Az U21-es korú játékosok mindegyike maradt a felnőtt csapat edzőtáborában, mert a szövetségi kapitány – lehetőség szerint – Fülöp Mártont, Priskin Tamást, Vadócz Krisztiánt és Vanczák Vilmost is kipróbálná az argentinok ellen. A Róth Antal szövetségi edző vezette korosztályos gárda kedden este Portugáliában lép pályára barátságos mérkőzésen, és a korábbi megállapodás szerint ma már csatlakoztak volna az U21-es válogatotthoz.
  • Gregorius
    #1320
    e itt nem nyerni kellett volna, hanem gólzáporos gálameccset vívni. Azért nem értettem én ezt az egészet. Pláne, ha egy ilyen "sztár"csapatról van szó, amelyik bámelyik pillanatban megvillan és lever minket, mint vak a poharat. Pont ilyen meccseken nem kéne neki azt a 3 szabálytalanságot sem elkövetnie. Miért nem tudja hagyni, hogy nem rúg fel, és inkább vagy belőjük nekik azt a három gólt, vagy nem, és majd lő nekünk még hármat. Nekem erről szólna egy gálameccs, nem a 3 tizenegyesről. Persze magyar csapat ilyet nem enged meg magának, meg azt sem tudja, hogy mi az a gálameccs sajnos. De ahogy hallom a Real is fevette a harcot e téren velünk, úgyhogy ilyen szempontból semmivel sem mondanám jobb csapatnak.
  • Gregorius
    #1319
    Igen, nem ártana nem azzal pályára lépni, hogy leléptetik.
    Biztos jó meccs volt. Sajnos nem láttam, csak hallottam belőle itt-ott.
    Ami érdekesnek hatott, hogy mind a két csapat úgy ment ki, hogy egy gólzáporos meccs lesz, ehhez képest 3 tizenegyes az első félidőben. Hát, gálameccsből van még mit tanulnunk. Persze a Real is vette a lapot, ahogy hallottam.