28329
10917302841238962806.jpg
  • Rudee
    #1198
    NSO-n láttam az imént:

    "A világ egyik legjobb csapata 650 ezer euróért forintért vállalja a fellépést"

    Új pénznemet vezettek be?
  • Rudee
    #1197
    Az argentin válogatott a mieink következő ellenfele

    Dr. Bozóky Imre MLSZ-elnök hétfő délutáni bejelentése után immár tény: Németország, Spanyolország és Brazília után Lothar Matthäus együttese augusztus 17-én - az LG Electronics jóvoltából - a világ egyik legjobb csapataként számon tartott, világsztárokat felvonultató argentin nemzeti tizenegyet látja vendégül a Puskás Ferenc Stadionban. A mérkőzésre (3900-13900 forintért) hamarosan országszerte megvásárolhatóak lesznek a jegyek az IBUSZ irodáiban. A belépőket kedvezményes kuponként is felhasználhatják a vásárlók. (A kedvezményekről és a találkozóval kapcsolatos részletekről beszámolunk a későbbiekben.)
  • szanics
    #1196
    nemábaz+, ekkora kamuembert...
  • forza milan
    #1195
    én értem,csak eddig nemtudtam mindent!én csak azt irtam hogy ugyse igen jutunk már be,én reménykedek azér!
  • skristof
    #1194
    én nagyon nem
    az az ember nevetséges számomra
  • Takezó
    #1193
    az másik topik...
  • a.carkey
    #1192
    Már volt ...
  • Láma!
    #1191
    :D
  • Ramore
    #1190
    Nézzül mit csinált 10 éve a válogatott kispadján. Telerakta a saját klubcssapata játékosaival a válogatottat, majd megpróbálták eladni őket külföldre több kevesebb sikerrel. Ismerős képlet, igaz? Emellett folyamatosan tuszkolta a játékosai fejébe, hogy ők ugyanolyan jó játékosok, mint az aktuális ellenfél játékosai. Mindezt olyan sikeresen tette, hogy pl Klausz már elhitte magáról, hogy jobb játékos, mint mondjuk Vialli, vagy Póczik Valdano-nál!
  • EOX
    #1189
    jézusom, nehogy már azt hidd, vele jönnének az eredmények. ő is csak arra képes, hogy fúrja lothart...
  • Takezó
    #1188
    lol :D mé?
  • franco
    #1187
    ezt az embert annyira se méltatom hogy elolvassam amit linkeltél
  • Takezó
    #1186
    Verebes interjú
    Őszinténszólva én szívesen látnám a válogatott kispadján
  • Takezó
    #1185
    de akkor még játszunk pótselejtezőt..
  • Sheva
    #1184
    nem tudom ezen mit nem lehet érteni
  • forza milan
    #1183
    jajjjjjjjjjjj,má most engem is megkavartak rendesen!:Dtehát ha mi magyarok másodikok is lennénk,akkor se jutnánk ki!ugyanis nem lennnénk a 2 legjobba benne!
  • Láma!
    #1182
    ez mekkora fasság, mijen kavar lesz ebböl
  • Takezó
    #1181
    hmm,a kkor tévedtem :D
  • Gorvik #1180
    Most már értem. Thanks...
  • Rudee
    #1179
    Nem feltétlen a legtöbb pontot szerző jut tovább. A másodikokat a csoportjuk 1., 3., 4. és 5. helyezettje ellen elért eredmények alapján rangsorolják. Innét az első kettő jut ki.
  • Takezó
    #1178
    Oks, a 8 csoportból továbbjut az összes 1. helyezett... (8 csapat)
    Ezek mellett bejut a vbre a két legtöbb pontot elérő 2. helyezett (2 csapat)
    A többi 6 darab 2. helyezett pedig egymással jáccik pótselejtezőt 2 meccsen (3 csapat)
    Európából bejut még a rendező Németország csapata (1 csapat)
  • Gorvik #1177
    Tovább égetem magam (bár mentségemre legyen mondva, tökre nem ismerem a szabályzatot).

    "második akkor ha a 2 legjobb között van."

    Mint mondatot értem, de mit jelent ez?
  • Rudee
    #1176
    Az első biztos, a második akkor ha a 2 legjobb között van.
  • Gorvik #1175
    Na most jól megkavartatok

    Szóval, a mi csoportunkból az első kettő, wright?
  • Sheva
    #1174
    de precíz :D
  • Csesza
    #1173
    sorry!!!!!
  • Rudee
    #1172
    Nem. Az elsők biztos kijutnak, a két legjobb csoportmásodikkal együtt. A maradék 6 második jáccik 3 párba, a győztesek szintén kijutnak.
  • Csesza
    #1171
    elnézést!!!! a 1. a biztos továbbjutó a másodikok egy un. selejtezőt jáccanak!!!
    megfelel????
  • Rudee
    #1170
    Nem jut ki az összes második.
  • Csesza
    #1169
    2
  • Gorvik #1168
    Már vagy ezerszer elhangzott itt a fórumon, de mégis megkérdem, az első kettő, vagy három csapat jut tovább a vb-s csoportunkból?
  • Láma!
    #1167
    ahha
  • Takezó
    #1166
    Röviden: Hans Seger szerint F.M. megérdemelte ezt a "jutalmat" az éves jó teljesítménye után (ti. hogy válogatott lett).

    Május 31-én jáccott a franciák ellen a második félidőben, jól teljesített, Wiltord rávezetését is hárította, és gólt se kapott a 2:1-re elveszített meccsen.

    Ez a teljesítmény is csak megerősítette azt, hogy mennyit fejlődött érkezése óta.

    16-szor volt kispados P.R. v. R.C. helyetteseként, 9-szer jáccott a tartalékcsapatnál, és a legfontosabb, hogy az elsőosztályban a Chesterfield hálóőreként is pompásan teljesített.

    Hans - a kapusedző - láthatta a legjobban ezt a fejlődést - Tavaly nyáron változtatnunk kellett néhány dolgot, legfőképpen a technikai megoldásait - a pozíciós játékot és a döntéshozatalt.

    “Döntéshozatalai már sokkal jobbak, és ez rendkívül fontos egy kapusnál."

    “Láttam a meccseit a Chesterfieldben, és azt kell mondanom, hogy kirobbanó formában védett. Imádták ott őt. Hős lett, mert nem félt kijönni és begyűjteni a beadásokat."

    “Mindent beleadott egész évben, és a magyar válogatott kerettagság maga volt a hab a tortán."



  • Láma!
    #1165
    igen, ezt most magyarul, htx
  • gkeeper
    #1164
    Hans Segers described Marton Fulop’s first full international cap as ‘the icing on the cake’ of a fine season for the young keeper.

    Marton won his first cap for Hungary when he came on for the second half of a friendly against France on May 31. He stood firm as well, denying Sylvain Wiltord one-on-one on his way to keeping a second half clean sheet as France won 2-1.


    It underlined the progress of the 22-year-old since his arrival from MTK Hungaria last summer.


    Marton was also on the bench 16 times as either Paul Robinson or Radek Cerny’s deputy, played nine games for our reserves and, most notably, made quite an impact in his first loan spell in the Football League with seven starts at League One outfit Chesterfield.


    Goalkeeping coach Hans has seen his development first hand. “When we started working last summer we had to change a few things, especially on the technical side - positional play and decision making.


    “His decision making is much better and that’s vital for a goalkeeper.


    “I’ve seen the games and he’s been outstanding for Chesterfield. They love him there! He’s quite a hero because he’s not afraid to come out and collect crosses.


    “A year down the line and he’s come a long way.


    “He’s taken everything on board and has gone from strength to strength and being involved with the Hungarian squad is the icing on the cake for him.”


    Look out next week for 'Keepers Week' on www.spurs.co.uk where Hans will give his thoughts on how our goalkeepers performed last season...

    forrás:www.spurs.co.uk
  • szanics
    #1163
    Nem fordítva? :DD
  • franco
    #1162
    erről az a véleményem, hogy elkezdte mondani amit valóban gondol, aztán félúton bekattant hogy hoppá, ezér seggbebasznak...
  • Takezó
    #1161
    Orell Zsolt: "A pontok alapján a maximumot hozta ki az együttesből, az előző MLSZ-elnökség legjobb döntése volt a szerződtetése. Ugyanakkor el kell dönteni, hogy igazi kapitányra vagy kirakatemberre van-e szükségünk."
    Ezt már csak azért se értem, mert a legjobb kombináció, ha a maximumot hozza ki a csapatból és kirakatember is :D
  • franco
    #1160
    az utolsó előtti nyilatkozat....pfejj...az ilyen embert leturháznám
  • Takezó
    #1159
    Majdnem teljesen igaza van Mátyásnak...