28329
10917302841238962806.jpg
  • szanics
    #1318
    Nincs ellentmondás a kettő között... :)
  • Ramore
    #1317
    én fordítva gondolom, a magyar csapat tetvegős sebességéhez könnyen igazodik egy sztár csapat, néha ugyan megvillannak, és annyi elég a győzelemhez.
  • szanics
    #1316
    gubapecs csá.
  • DONGUBA
    #1315
    szanicsecs szia.
  • szanics
    #1314
    Ja igen. Nem tudom, ki találta ki ezt a sárga-fekete mezt a mieinknek, de nem tetszett........ (tudom, betandwin, de erről talán nem a szponzornak kellene dönteni)
  • szanics
    #1313
    Real kb. 30%-ot nyújtott futóteljesítményben. Mindenki úgy játszik, ahogy hagyják neki. Minket tegnap nagyon hagytak...
  • szanics
    #1312
    Szvsz Torghellét el kéne zavarni ettől a csapattól. Focizni nem tud, csak rugdosódni.
  • Sheva
    #1311
    ebben sajna igazad van :(
  • forza milan
    #1310
    tudod mikor nyernénk meg?hogyha egész meccsen ugy jáccanának a srácok,mint a tegnap este a puskás meccsen,a másidok félidö elsö részében!ha végig ilyen játék lenne,akkor sziasztok svédek,szia 8-as csoport,és elérnénk valamit!ez kéne ide!!!
    és én azt mondom sokáig eljutnánk,ha a pályán nem szarnának be!ha nem jáccannánk görcsösen,akkor élveznék a játékot,és felfognák hogy nyerni kell,ennek tétje van,és vinnánk a meccseket!ez a nagy hiba nálunk!
  • skristof
    #1309
    az igaz!
    de remélem hogy nem ilyen lesz a hangulat, én azért megyek hogy teli torokból üvölthessem hogy RIA-RIA-HUNGÁRIA.. a mai vagyis a tegnapi meccsen rengeteg divat volt kinnt.. ez hallatszott, vagyis nem hallatszott rajtuk
  • Ramore
    #1308
    a szurkolókat könnyű megnyerni, csak hasonló lelkesedést és gólokat kell produkálni és garantált lesz a telt ház
  • skristof
    #1307
    szerintem ő is jól játszott, nekem továbbra is toghelle böki a szememet. rúgott jó időben gólokat a válogatottban, kivitték angliába, és még a tarcsiban se mutatott sokat... jó volna ha az erőszakossága nem alattomosságba menne át, és alázattal játszana. az Argentínok ellen mondhatni az esélytelenek nyugalmával játszhatunk, de persze ez nem jelenti azt hogy könnyed győzelmet várnék. Remélem hajtani fognak a srácok, végre látszott hogy bizonyítani akarnak, de ugyanakkor élvezettel fociztak... Csak sajnos énis attól tartok, hogy a TÉTmeccsen majd megint megremeg a lábuk. Ne legyen igazunk. máltát verni kell, a horvátokat pedig jó volna megfogni itthon, ehhez kéne egy fantasztikus hangulat is. jah, és a szurkolóikat is el kéne kapni :P
  • Takezó
    #1306
    2005. 09. 07 Magyarország - Svédország

    ezt sztem hozzuk!!!:)
  • Rudee
    #1305
    Ott csak azért nem, mert itthon lesz a meccs. Svédek, bolgárok meg horvátok ellen megin csak a reménykedés marad
  • Takezó
    #1304
    nah, azé a máltaiak ellen csak nem
  • Rudee
    #1303
    "... tétmeccsen ..."
  • Takezó
    #1302
    fenét, argentínokat elpakoljuk
  • Rudee
    #1301
    Átérezték, akövetkező tétmeccsen meg remegő lábbal fognak kifutni.
  • Ramore
    #1300
    remek meccs volt, sajnálatos módon Bárányos elrontotta a gálát, a többiek tisztességesen hajtottak, átérezték a meccset végre
  • forza milan
    #1299
    szép játékot jáccottunk,én azt mondom megérdemeltük volna a gyözelmet!ha torghelle kicsit jobban odafigyel,talán most 3-3-at lehetne leolvasni az eredményjelzöröl!
  • skristof
    #1298
    internet & telefon kombó hatásos tud lenni ilyen esetekben..
  • Kaplan
    #1297
    Nem nagyon. :P
  • mesor
    #1296
    Gondoltam megtudtok kimélni egy sétától! ;)
  • Kaplan
    #1295
    Honnan tudjuk? :)
    Menj el IbUsZ irodába.
  • Láma!
    #1294
    én megyek
  • mesor
    #1293
    Argentín meccsre hány FT-os jegyek kaphatóak még?
  • Kaplan
    #1292
    Én megyek ;)
  • skristof
    #1291
    áz

    Argentínra jöttök?
  • Láma!
    #1290
    háteszar....np
  • gkeeper
    #1289
    Kovács Kálmán,Fülöp László Home Version Francia-Magyar meccs

    http://s59.yousendit.com/d.php?id=1WYKAD27SMSGC2Z0GVMH33XA8W



  • Csesza
    #1288
    Matthäus: nem játszunk a Real ellen

    Budapest, július 26., 7.20 Üzleti vállalkozásban nem partner a válogatott.
    Hirdetés

    Mint arról tegnap beszámoltunk, parázs vita alakult ki a Real Madrid tervezett, budapesti vendégjátéka körül. Az ügyben Lothar Matthäus szövetségi kapitány is hallatta a hangját, aki a Nemzeti Sportban megjelenő szokásos heti kommentárjában a következőket mondta:

    "Úgy tudtam az MLSZ vezérkarával együtt, hogy a Real pályára lépése jótékonysági célokat szolgál, az általam is rendkívül tisztelt Puskás Ferenc gyógykezelésének támogatása a fő cél. Erre mit hallok? A szervezők a meccs labdáját szeretnék elárverezni, amelyből néhány százezer forint jönne össze, s ezzel kívánják segíteni a magyar futball legnagyobb, ám betegeskedő alakját. Na, nem! Ehhez a magyar válogatott nem adja sem a nevét, sem a játékosait. Hol van itt a jótékonyság?! Ez kőkemény üzlet, és ha erről van szó, én nem engedek el egyetlen kerettagot sem! Egy ilyen üzleti alapú mérkőzést nem támogatunk. Sajnálatos, hogy erről kell beszélnem, és nem is akarom elragadtatni magam, hiszen egyelőre meglehetősen távolról figyelem az eseményeket."
  • Rudee
    #1287
    Angolok se tudhatják, hogy a sérülés mennyire "ártott" neki, azóta nem nagyon láthatták jáccani.
  • szanics
    #1286
    Gáz, hogy Lisztesnek próbajátékra kell utaznia valahova, de szerintem azon kevesek közé tartozik, aki sikerrel veszi majd az akadályt.
  • Rudee
    #1285
    Ja.
  • Csesza
    #1284
    azizé, az angol klubb igaz??? most jutottak fel???
  • Rudee
    #1283
    Lisztes a Wigannél van próbajátékon. Jó lenne ha meggyőzné őket.
  • mesor
    #1282
    Vagy ha veszel egy LG klímát!
  • Csesza
    #1281
    tenkyú veri a macskát
  • Rudee
    #1280
    Ezeken a helyeken lehet jegyet venni.
  • Csesza
    #1279
    A magyarország - argentína meccsre jegyet csak a helyszínen mármint a Puskás Ferenc stadionnál lehet jegyet venni vagy valami más úton is!!!??? plz help????!!!