28329
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #1158

    Elég az ellendrukkerekből
  • szanics
    #1157
    Magyarország-Szerbia és Montenegró - elhalasztva.
  • Kaplan
    #1156
    Iceland 1 - 0 Malta !! JUJJ!!! :P
  • Kaplan
    #1155
    "Postp. Hungary ? - ? Serbia & Montenegro "
    Ez mit jelent?
  • Ramore
    #1154
    olyan jó kapus, amilyen jó klubban fog védeni, majd késöbb hazajön levezetni, márha hazajön még a nagy hazafink
  • szanics
    #1153
    "épphogy felgyógyult", mondom, tehát már egészséges volt.
    Szerintem kurva jó kapus, és nagyon jó sportember.
  • Ramore
    #1152
    Emlékeim szerint a sérülése után is hívta, sérülten nem hinném, hogy Matthausnak szüksége lett volna rá. Mondjuk szerintem nemhogy nem a 2. legjobb kapus, de talán még a legjobb 5-be sem férne be. Matthaust is az téveszthette meg, hogy egy viszonylag jó csapat tulajdonában volt.
  • szanics
    #1151
    Legalább ne beszélnél hülyeségeket, baszki!
    Babos egyetlen alkalommal mondta azt a Matyinak, hogy ha tartalékként venné számításba, akkor nem szívesen menne. Ez akkor volt, amikor nem sokkal a Feyenoordhoz való igazolása után megsérült, és épphogy felgyógyult, Gullit meg beszólt neki, hogy ha elmegy a válogatottba, azonnal kiteszi a csapatból. Erre Matyi berágott, és azóta nem hívja meg.
    Nem Babos mondta le a válogatottságot, hanem Matyi nem hajlandó meghívni.

    Az olyanok, akikről Te beszélsz (Sándor Tamás, Dombi, meg az összes többi köcsög) az szerintem sem ember, de Babos marhára nem ez a kategória.
  • Ramore
    #1150
    Koeman kölcsönadta, mert ugye eladni nem tudják, hiszen irreális lehet az ára, csak magyar csapat (vagy ahhoz hasonló erősségű) venné meg, azoknak viszont nincs annyi pénzük, tehát marad a kölcsön.
  • Ramore
    #1149
    azt hiszem ebben nem értünk egyet, babos, aki nem vállalta el a válogatottban a tartalék szerepét, ezáltal LEMONDTA, vagy másnéven VISSZAUTASÍTOTTA a válogatottságot, mondván ő csak az elsőszámú hajlandó lenni.

    az ilyen ember az minden, de nem normális, és akkor még finoman fejeztem ki magam
  • szanics
    #1148
    Baszki, Te is megtaláltad az egyik legnormálisabb magyar labdarúgót. Gratulálok...
  • Rudee
    #1147
    A Feyenoordnak új edzője lett (Erwin Koeman) és Ő nem számít Babosra. És nem igazolt el, csak kölcsönadták. Ez messze van még az elküldéstől.
  • KeKKSZike
    #1146
    Olyan "lökött" embereket, akik még hisznek a magyar fociban... :)
  • Ramore
    #1145
    Az a fakezű Babos Gábor, aki nemrég követelte magának a No1. magyar kapus titulust, elküldték Feyenoordból (teljes joggal) és a világhírű és világverő NEC Nijmegen játékosa lett. Nem, nem azért szerződött oda, mert BL-ben szerepelhet majd.

    Szánalmas egy fickó és nagy hazafi is egyúttal.
  • Sheva
    #1144
    hát ha esetleg hatalmas mákkal kijutunk nem sok keresni valónk lesz...
  • Ramore
    #1143
    azért nem nyertek volna, mert amennyiben a magyar csapat tudott volna még nagyobb sebességre kapcsolni, akkor gondolhatod, hogy a franciák, akik valóban képesek erre, megtették volna, ha szükséges lett volna

    függetlenül ettől, szerintem erőn felüli teljesítmény a 2:1-es vereség, és csöppet sem szégyenletes helytállás.
  • szanics
    #1142
    Akkor mit Te keresel itt?
  • KeKKSZike
    #1141
    NE a múltból akarjunk már megélni... Hagyni kéne ezt az egészet! Ami nem megy, azt nem kéne erőltetni! A magyar foci egy nagy 0 és csak a pénzt viszi, másra "nem jó"!
  • szanics
    #1140
    szerintem igen, ezen a meccsen nyertek volna...
  • Ramore
    #1139
    szerinted, ha az 5-ös lottó fődíját fixen beígérték volna fejenként a játékosoknak, akkor nyertek volna a franciák elleni barátságos meccsen? Talán akkor nyerhettünk volna, ha valamelyik analfabéta tudott volna franciául és meg tudta volna bundázni a meccset, viszont akkor a pénz fele ugrott volna. :D
  • forza milan
    #1138
    itt már csak a pénzér fociznak!nemnagyon másé!
  • Ramore
    #1137
    Elég sok oka volt a 86-os kudarcnak, egyrészt mezey próféta hülyébbnél hülyébb lépései, másrészt ahogyan írtad, a bírók is besegítettek, a magyarokat nem nagyon szeretik a világon sehol sem a mentalitásuk miatt. Ez már számtalanszor beigazolódott, sportdiplomáciánk pedig sosem volt. A 86-os VB kvalifikácíós eredmény volt az utolsó "sikere" a magyar labdarúgásnak, márha azt sikernek lehet nevezni, hogy lejáratták az országunkat a világ szeme elött.
  • Takezó
    #1136
    jó, mondjuk azt hangoztatták, hogy "titkos favoritok" vagyunk, mintNigéria 98-ban ;)
  • Shep
    #1135
    arról nem is beszélve, hogy 86-ban meg úgy mentünk ki a vb-re, hogy azt hangozatták a vilégban, hogy mi vagyunk az esélyesek a végső győzelemre erre még a csoportból sem jutottunk tovább, mondjuk a bírók is besegítettek, de hát nem csak azon múlott.
  • Shep
    #1134
    persze, hogy nincs pénz ez nem is vitattam, de a jó focihoz nem a pénz az első akárki akármit mond, a pénz nem focizik a játékosok helyett, valamint sok pénzből sem lehet a lelkesedést, az akarást a tehetséget megvenni, nem tudom szerintem sose lesz ebben az országban a foci olyan mint régen.
  • forza milan
    #1133
    van különbség:D
  • forza milan
    #1132
    még a 70-es években is jó volt a válogatott!szépen,évröl évre,leépült az egész!
  • forza milan
    #1131
    nem értem hogy süllyedhet le egy 50-es,iszonyat jó,magyar nemzeti 11,válogatott,ilyen szintre...
  • szanics
    #1130
    Egy az egyben olyan, mint a győri (volt).
  • forza milan
    #1129
    egyébként meg látszik hogy nincs money!nézzél már meg egy ötödosztályú angol stadiont meg egy elsö osztályú magyart!nagy a különbség!
  • Takezó
    #1128
    az első, a második a dvtk-á
  • forza milan
    #1127
    ez a nigériai stadion?
  • Shep
    #1126
    na fene, szóval így akartam

  • Shep
    #1125
    nigéria 2. legtöbb nézőt befogadó stadionjaa mi 2. legtöbb nézőt befogadó stadionunk
    Hát nem tudom a 2stadion kb ugyanolyan színvonalat képvisel a Nigériaiak mégis sokkal jobban fociznak mint mi, megnéztem pl a Kameruniakét is az is ugyanez a kategória, jó mondjuk a nigériaiaknál az első stadion sokkal jonn mint a miénk de nem abban játszanak mindent, meg 3 éve épült. Persze sok nigériai külföldön játszik szóval lehet hogy tényleg a stadion miatt játszanak jól :)
  • Shep
    #1124
    ez ám a naivitás, tosznak azok rá hol játszanak, lent leírtam mi a gond.
  • gabber_saviola
    #1123
    még nem :DDDD
  • pilboy
    #1122
    még nem szégyellik magukat???
  • gabber_saviola
    #1121
    mert a sok szar "focista" szégyelné magát .... :DDD
  • pilboy
    #1120
    de már most miért lenne annyira hatással a stadion játékra, h néhány csapásra jobb lenne a magyar foci?
  • gabber_saviola
    #1119
    éppen azzal akarlak meggyőzni titeket, hogy ha szép stadionok lennének akkor a játék is jobb lenne szerinitm :D