28329
10917302841238962806.jpg
  • skristof
    #1278
    jaja :)
    most egy kisbuszos csoportos kiránduláson gondolkodunk, de majd a horvátok ellen
  • franco
    #1277
    be kell vonni egy kocsis ismerőst, aki vállalja hogy józanul kibír egy 0-6-ot :D
  • skristof
    #1276
    hmm valamiért sejtettem...
    azért jó vicc, h utazzak fel Budapestre, vegyek 8-10ezerért egy jegyet h lássak is valamit, és mivel éjjel nincs vonat, valahol szálljak meg és másnap utazzak haza.
  • franco
    #1275
    ha a spanyol meccsből indulok ki, akkor a sarokba az arany ászok 2 méteres sörösdoboz mögé, hogy ne láss semmit
  • skristof
    #1274
    és hova szól a 3900-as?
  • szanics
    #1273
    ja, 3900-13900. Húzós...
  • szanics
    #1272
    Tőlem a 2006-os vb-n a nyolc között 8-0-ra is kikaphatnánk Tunéziától...
  • mesor
    #1271
    Szép! Pedig már vannak jegy árak is sőt az LG klímák mellé jegyeket lehet nyerni a meccsre!
  • Gregorius
    #1270
    Ne izguljatok, ha megnyerjük az EB rendezés jogát, ott leszünk!
  • Gregorius
    #1269
    Szegény argentín kapitányt nagyon sajnálom. Most egy világ fog benne összeomlani.

    Egyébként a brazilok ellen még ennyi esélyünk sem volt, és végülis tök mindegy, hogy mennyire zakóztak meg minket, kint voltam a meccsen, fergeteges hangulat volt, és a csapat is erőn felül a legjobb tudását nyújtotta. Még soha nem láttam olyan jól focizni a válogatottat mint akkor addig, és nekem ez az ergentínok ellen is bőven elég lenne.

    Bár az argentínokról hírlik, hogy kicsit favágók szegények, de bennünk emberükre találnak.
  • JackDaniels #1268
    Nah, igen. Annak énis, de nagyon. Csak sajna eléggé kevés az esély.:((
  • Csesza
    #1267
    én már annak is örülnék ha ott lennénk a 2006-os vb-n!!!
  • JackDaniels #1266
    Annak örülnék a legjobban, ha nyernénk, annak meg mégjobban, ha a 2006-os vb-n a 8között.:)))
  • Láma!
    #1265
    sztem nem, a brazilok is löhettek volna 10et, nem tatték, meg lesz az dumálva hogy barátságos meccs, és legyen pl 2-3golos csak a különbség, söt, szerintem még golt is fogunk rugni
  • JackDaniels #1264
    Nem látod a hangulat jeleket a hozzászólásban? Nyisd ki a szemed.
    Egy szóval sem mondtam, hogy baj az argentínnok ellenei meccs, csak nagy az esély, hogy kissé elvernek.
  • Ramore
    #1263
    Szerinted inkább Banglades válogatottját kellett volna meghívnunk? Vacak meccset hétről hétre lehet látni amikor megy a magyar bajnokság, komoly focisták csak nagyritkán jönnek hozzánk, szerencsére amióta Matthaus itt van, fellendülőben van ez is.
  • JackDaniels #1262
    Uhhhh szegény Mi!:))) Miért kell mindig halálra veretni magunkat?:)))
  • Csesza
    #1261
    Pekerman: még nem biztos a meccs

    Nürnberg, június 17., 22.00 Az argentin kapitány nagy tisztelője Puskásnak, Kubalának és Albertnek.




    Az argentin válogatott ma esti edzésén, illetve az azt követő sajtótájékoztatón természetesen honlapunk is résztvett, és megkérdezte José Pekerman szövetségi kapitányt, hogy mi a véleménye a magyarok elleni mérkőzésről?
    - Non confirmado - mondta Pekerman, azaz: "még nem végleges". - Úgy tudom, még nem dőlt el, hogy valóban játszunk-e az önök csapata ellen, de ha létrejön a találkozó, mindenképpen örülni fogok neki, mert nagy tisztelője vagyok a magyar labdarúgásnak. Különösen csodálattal adóztam Puskás, Kubala és Albert Flórián játéka előtt.
    Reméljük, hogy Pekerman csak téved, Pellady Péter ugyanis hétfőn úgy tájékoztatta a sajtót, hogy már aláírták a szerződést az AFA-val, és erről nem feltétlenül kell tudnia a szövetségi kapitánynak.

  • Gregorius
    #1260
  • Sheva
    #1259
    hehe szép hasonlat :DDD
  • szanics
    #1258
    Ja, mi kaptunk ki 4-1-re.
    Tehát pont olyan jók vagyunk, mint az Európa-bajnokok...
    Ez olyan, minthogy a Dunaszekcső egy góllal jobb a Real Madridnál, mert ők ugye megverték azt a Fradit, amelyik 1-1-et játszott a Reallal... :DD
  • Gregorius
    #1257
    Vagy mi voltunk 4-1? Leesett, jóvan, amikor az elsőt írtam, akkor mentem lefeküdni, amikor az előzőt, akkor keltem fel.
  • Gregorius
    #1256
    Akkor hülyeségeket ír az origo. Bocs!
  • Láma!
    #1255
    jah:D
  • szanics
    #1254
    4-1
  • Gregorius
    #1253
    Na, a Brazilok 3-0-ra teperték le az európabajnokot. Az a csapat, aki minket 3-1-re tepert le. Ennyivel vagyunk jobbak az európabajnokoknál.
  • Takezó
    #1252
  • szanics
    #1251
    buzitopik lesz ebből is... :(
  • gabber_saviola
    #1250
  • Láma!
    #1249
    de azé szerec???:DDDD
  • gabber_saviola
    #1248
    köcsög :DDDD
  • Láma!
    #1247
    az tuti!!
  • gabber_saviola
    #1246
    szoppjále LÁMA! :DDDDD

    jössz még hozzám tékelni!

  • Láma!
    #1245
    haggyátok már szegény békát!:)

    a sg egyik egy tiszteletremélto szpemmere, szal kussé van mindenek.
    [megvédi békát]
  • Gregorius
    #1244
    Elnézést Breki, elszúrtam a nevedet. Nem tudok se olvasni, se írni.

    Egyébként félreértesz minket. Mi soha nem mondtuk, hogy te készítesz ide bannert. Csak megálapítottuk a különbséget a két kép között, ahogy azt te is valószínűleg szeretted volna, különben nem töltöd fel. Ezek után pedig azt mondtad, hogy amit belinkeltél, az nem a tiéd, hanem Gabberé. Ezután úgy letámadtad szerencsétlen Szanicsot, mintha hülyegyerek lenne, pedig a te neved alatt szerepel. Ezért nem másolgatunk össze-vissza pl, de egyébként mindenkinek világos volt, hogy mi folyik itt, nem egy megfejthetetlen, bonyolult ügyintézés ez. Főleg, hogy most jöttem szigorlatról. Nem ez terhelte le az én agyam sem.
    És egyébként nekem senkivel semmi bajom. Nem ismerek én igazából senkit itt, nem vagyok olyan öreg tagja a témának, hogy mindenkiről komplett személyiségi portrét tudtam volna lefesteni magamban. Nem is áll szándékomban, csak egyszerűen kíváncsi lettem volna a vita végére, de olyan nagyvonalúan zártad le, hogy lógva hagytál minket. Ennyi.
  • McFrost
    #1243
    Király a banner !!!!!!!! Meg sem érdemli a csapat!!!!!!!
  • gabber_saviola
    #1242
    ehh :DDD

    én kérek bocsánatot .....

    az nem homályos, ha szakmád része lenne akkor te is tudnád, hogy layert húztam rá mivel ez egy banner aminek szóli kéne valamiről és nem egy újságcikk képe ....

    én sem 1 topikba szerkesztettem már képet....

    de nem is volt vita szerintem, csak meg akartad mutatni hogy mekkora profi vagy má :D

  • Breki33
    #1241
    1. Tisztázzuk:
    Nem breki és nem Berki :-)

    2. Igen csináltam egy javítást mert homályosnak találtam és nem hittem, hogy ez ekkora lelki válságot okoz :-)

    3. Nem tudom honnan veszed, hogy most tanulom a képszerkesztést, ez a szakmám részben jelenleg is egy kiadványon dolgozom.

    4. Nem plagizálni akartam, ha saját bannert akarok megcsinálom magam mint jópár fórumba látható.Abszolút nem volt célom hogy az én bannerem legyen itt.

    Csak kiváncsi voltam mit lehet ezekkel a fakó szinekkel kezdeni.
    Nemsok mindent változtattam csak a mezszíneket cseréltem másszínűre és egy kis kontrasztot adtam neki. Kb öt percet foglalkoztam a témával.

    5. Nemhittem volna hogy ilyen hülyeségen lehet vitázni, főleg olyanoknak akiknek semmi köze az ügyhöz ezért zártam le úgymond részemről.

    6. Részemről ennyi bocsánat hogy javítani mertem :-P
  • Láma!
    #1240
    ehh, ba vagy te baszva:DDDD
  • Gregorius
    #1239
    Ezt én is tudom, elolvastam, csak úgy tűnik maga Berki nem tudja, mikor rákérdeznek, ezért voltam kíváncsi, hogy hova fejlődik ez a vita, de aztán egyszerűen lekezelte a problémát.
    Egyébként nekem tetszik az új banner. Mondjuk lehetett volna szimmetrikus elrendezésű. De ez csak amolyan építő jellegű szőrszálhasogató kritika.
    Amúgy lehet, hogy az én hibám, de nekem a kontraszton kívül semmi különbség nincs a két kép között. Egyik sem homályosabb vagy élesebb a másiknál.