265
Jack The Ripper
  • LezLee
    #25
    Na leért a Jack, és nyomtam is vele úgy fél órát. Eddig egész jó a game, bár még nem nagyon vannak izgalmak, mivel eddig jószerivel csak beszélgetnem kellett, mivel hallgatom ki a szemtanúkat ezerrel. A grafika elég jó, mivel előre renderelt hátterekből áll az egész :)
    De nem tom miért nekem nagyon lassú az egyik helyszínről a másikra váltás. Eddig egész jó. Az tetszik, hogy tényleg élnek az emberek. Jönnek-mennek, beszélgetnek, dolgoznak, nem mozdulatlanok, mint mondjuk a Post Mortemben, vagy a Drakulában. Szóval eddig jók a benyomásaim.
  • EndreMan
    #24
    Jack egy feltevés szerint a valóságban utazó orvos volt (New Yorki).Ezért nem fogták el sosem ,mert Londonban csak átutazóban járt.
    Ez persze csak egy elmélet a sok közül de a game ebből indult ki. Ezért kerültünk New Yorkba.
  • Sephi
    #23
    Nekem se...

    Bar ez jonak nez ki igy a kepek alapjan...
  • LezLee
    #22
    Azé remélem jobb lesz, mint a Post Mortem. Az nekem nem igazán jött be.
  • gyraph
    #21
    De igen...
  • LezLee
    #20
    Na én már nem bírtam tovább a kíváncsiságommal, úgyhogy elkezdtem tölteni :))) Ha minden jól megy úgy 2 óra múlva lent is van a 2 cd :) Rajtam kívül nem szedi senki?
  • PREMIERE1
    #19
    Arra emlékszem, hogy egy haver odaadta. A korai "sok CD-n adjunk ki sok-sok videót egy játékkal" felfogás eredménye volt. 7? vagy mennyi CD volt. A zenéje kapcsán viszont meglepően jó emlékeim vannak.
  • fucko
    #18
    Probalta mar vki?Mi a velemeny?
  • LezLee
    #17
    De, mintha nekem is rémlene valami...
    Asszem egyszer olvastam is valahol, hogy ez a játék annak a folytatása, csak akkor nem értem mért nem Jack the ripper 2. Csak tudnám mit keres hasfelmetsző Jack New Yorkban :))))
  • PREMIERE1
    #16
    Nem volt már egy ilyen játék?

    Az is kaland volt. Kb. 5-6 éve ...


  • gyraph
    #15
    Zaki! legyszives!
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075477736
  • zaki
    #14
    kijött...

    2004-02-04 Jack The Ripper (c) Dreamcatcher 91x15 MB DEVIANCE
  • zoszt
    #13
    Hopp, még három hulla.
  • LezLee
    #12
    És nem is sejted, hogy ki a gyilkos, mi???? :)))
    Csak egyet mondok: ütni fog a vége, nagyon :))
  • zoszt
    #11
    Jaja.Nagyon jó! Lassan haladok mert csak este játszom,akkor se mindig a Black Mirrorral.Nagyon nagyot dobott a hangulatomon a szanatóriumbeli Ralph személyisége.Poénos volt végignézni azt is, hogy élve eltemetnek.Kíváncsi vagyok lesz-e következő áldozat,s ha igen ,akkor ki?
  • LezLee
    #10
    Off:
    Na és hogy tetszik? Mármint a black mirror? Ezek szerint sikerült elindítani, asszem nálad volt az a gond a játékkal, ugye?
  • zoszt
    #9
    Én nagyon bízom az Adventure Company játékaiban,főleg így a Black mirrort játszva.
  • LezLee
    #8
    Egy kalandjátékot vétek lenne képek alapján megítélni :)))
    Kíváncsi leszek a gamere, nekem bejöttek a képek.
  • fucko
    #7
    Leginkabb a Post mortem-re emlekeztet.A tortenet alapjan nagyon jonak tunik es nekem meg a kepek is bejonnek,a kerdes, hogy mikor lesz letoltheto?:)
  • grebber
    #6
    A képek alapján ratyi ez a game!
  • zaki
    #5
    na, próbálta már valaki? vélemény?
  • Beagie
    #4
    pedig ez nem az :)
  • Cat #3
    nekem erről egy kódtörö progi jut az eszembe
  • Beagie
    #2
    The Adventure Company today announced that it has shipped Jack the Ripper on PC-CD. Developed by Galilea Production, Jack the Ripper is "a compelling adventure based on a young reporter, Jimmy Palmer, who is writing a story about a series of gruesome murders in the Low Side District of New York." Read the press release for more details and check those recent movies for some in-game footage.
  • Beagie
    #1
    legyen ilyen is