265
Jack The Ripper
  • Davidka
    #225
    Hm... nem értem, kéne, hogy engedje.
  • bogyoka
    #224
    most nem tudom berakni a képet, de nekem 08.31.; 09.08.;09.30.; és 11.09.-et karikázta a pirossal, és a kék ceruzát nem engedi, hogy felvegyem, nincs kéz ikon.
  • Davidka
    #223
  • Davidka
    #222
    piros cerkával be kell karikázni aug 31-et, aztán szept 9 szept 30 okt 8 asszem ezeket :)
  • bogyoka
    #221
    Héé, nekem a kék ceruzával nem is enged dolgozni, még valamit kihagyhattam, de már mindent bejártam.
  • bogyoka
    #220
    Jó, igyexem, de már meg lefagy a játék a loadnál.
  • Davidka
    #219
    Jah, azt kihagytam, hogy közben rájössz, hogy helovínkor lesz a legújabb gyilkosság 27-én :)
  • Davidka
    #218
    Én beszéltem velük, a naptáron be kell jelölni a gyilkosság dátumait. pirossala londonit, kékkel a new yorkit, ha megvan majd felhív a rendőrség, hogy menny, amikor én odamgyek, akkor az emberke azt mondja, hogy nincs benn a főnök, jöjjek vissza később, és nem ezt kéne, hogy mondja...
  • bogyoka
    #217
    Te, még én sem tudtam bemenni, de a naptáron 4 dátumot jelöltem be a Today irodában, ott van a koléga, és Abi is, most nem tudom hol állsz, Te is beszéltél már velük? Vagy most mivan?.
  • bogyoka
    #216
    Oksi, megyek, csinyálom:)))
  • Davidka
    #215
    Megkaptam, de így se megy :( Ugyanazt mondja, kíváncsi vagyok, neked mit fog mondani, ha esetleg be tucc menni a rendőrhöz, akkor küldenél egy mentést onnan is? Azt nagyon-nagyon mekköszönnem :)
  • bogyoka
    #214
    Elküldtem:)))
  • bogyoka
    #213
    oksa, mindjárt megy.
  • Davidka
    #212
    Ok, megköszönném, tudod milyen címre? Asszem nincs benne az adatokban: [email protected]
  • bogyoka
    #211
    Hahó! Megvan a mentés a 10. naptól, akkor küldöm.
  • Davidka
    #210
    10.-től :)
  • bogyoka
    #209
    Köszike a segélyt. de csak ma délután tudok vele játszani, estére tuti meglesz. Egyébként honnan kell a mentés pontosabban? 9. vagy a 10. naptól?
  • Davidka
    #208
    Na, sikerült előrébbjutni?
  • Davidka
    #207
    Nos :) A plakátot a Patsonnak kell adni, a kulccsal együtt, amit kölcsönkértél. A telegrammba pedig azt kell írni, hogy 39 12 kb úgy hogy ...-- és most egy jobb nyíl, ezzel beviszed a gépbe (van egy morze abc az asztalon, azon nézd, hogy mik a számok. Ha beírtad a 3912-t, akkor húzd le a kart és írd be a SILKNER nevet :) Húzd le a kart és menj el.
  • bogyoka
    #206
    Nahát! 8. nap van már, van plakátom is, de nem tudom még hova ragasszam. Beszéltem a bárénekesnővel, és annál a telegramnál nem tudom mi a bánatot kéne irnom.
  • bogyoka
    #205
    Megyek játszani, hátha sikerül, és lesz mentésem.
  • Davidka
    #204
    LOL :)
  • bogyoka
    #203
    csevegőszobában:))
  • Davidka
    #202
    Hol vagy?
  • bogyoka
    #201
    Oksa, vettem, küldök, csak jussak el odáig. Egyenlőre bentrekedtem én is.
  • Davidka
    #200
    Aha, akkor nem az a bug... Nemtom, már csak abban reménykedem, hogy bogyoka eljut odáig és ad mentést :)
  • LezLee
    #199
    Igen, 2 dátumot karikáz be, mer akkor még nem tudja biztosra, de később kiderül, hogy melyik napon lesz a gyilkosság.
  • Davidka
    #198
    Hát ez nem fog sikerülni :( Hiába, a 7. naptól újrapróbáltam... De ugyanaz, egyébként amikor azt mondja, hogy hálaadáskor lesz a gyilkosság, akkor nálam 2 dátumot karikáz be, nem csak 1-et, nálatok is?
  • Davidka
    #197
    Jah, kár, valaki más? :)
  • LezLee
    #196
    Küldenék szívesen, de már mint mondtam kb. 3 hete végignyomtam és már rég letöröltem, csak foglalta a helyet a vinyómon.
  • Davidka
    #195
    Esetleg nem tudnál nekem küldeni a savegamet, amikor ott állsz a festős csávónál, vagy annak a közelében egy mentés 9-10. napnál?
  • LezLee
    #194
    Akkor viszont nincs ötletem. Sajna tele van buggal, pedig ott kéne lenni a pacáknak.
  • Davidka
    #193
    Hát már próbáltam, visszatöltöttem a 24-ei gyilkosság előttig... De ugyanaz lett... :(
  • LezLee
    #192
    Ez akkor van ugye, amikor bekarikáztad a dátumokat a naptáron és hívott a csákó, hogy mehetsz Carterhez? Mert ha igen, akkor ott kell lennie a csávónak. Bár én is észrevettem, hogy tele van a gém bugokkal, próbáld meg úgy, hogy visszatöltesz egy korábbi állást, és úgy mennie kell.
  • Davidka
    #191
    Igen, olvastam egy végigjáccásban, de csak 1 nőt látok és a pacák sehol...
  • LezLee
    #190
    Köszike, nekem is tetszik.
    Most valahogy nem rémlik, melyik napra gondolsz, az a baj, hogy majdnem minden nap ugyanoda kell menni mindig, és már keverem a napokat, már lassan 3 hete, hogy végignyomtam. Esetleg ha leírnád kicsit részletesebben, akkor lehet hogy tudok segíteni.
  • LezLee
    #189
    Ha jól tudom, ott kell lennie a rendőrörsön a pacáknak, aki a képeket rajzolja, beszélgess el vele, majd menj vissza a rendőrhöz, és már mehetsz is Carterhez.
  • Davidka
    #188
    Nemtom, sztem ez egy bug! Végigjáccáson olvasgatom mit kéne tennem, és azt írja, hogy a pacáknak azt kéne mondani, hogy pár perc és ráér!!! De nem!!!!
  • Davidka
    #187
    Hello, elakadtam... 10 napnál járok. a naptárban beikszelgettem a dátumokat és utána hív a rendőr, hogy mennem kell, mert a Carter vár, de amikor odamegyek azt mondja mennyek innen, a Carter nincs itt... Akárhova megyek, nem bírok bemenni sehova, csak egy nőt látok... Mit tegyek?
  • bogyoka
    #186
    Hahóka!
    Nos van valami amit nagyon nem értek.
    Nem tudom, hogy bugos-e, vagy kell, hogy igy legyen.
    7. nap este van, a Red Sapel-ba mentem, és valamilyen modon, bejutottam anélkül, hogy a faajtót kinyitottam volna, csak felfelé mutatott a nyil, és oda kerültem a ahol az a kinai lefejelt, a Laundry Wang ajtaja elé.
    De most az ajtónál akárhova pásztázok, legalább fél órája, sehol semmi.
    Aztán meg sehova sem tudok menni, térkép alapján sem.
    1ébként nagyon frankó avatarod van Lezlee.