265
Jack The Ripper
  • Beagie
    #1
    legyen ilyen is
  • Beagie
    #2
    The Adventure Company today announced that it has shipped Jack the Ripper on PC-CD. Developed by Galilea Production, Jack the Ripper is "a compelling adventure based on a young reporter, Jimmy Palmer, who is writing a story about a series of gruesome murders in the Low Side District of New York." Read the press release for more details and check those recent movies for some in-game footage.
  • Cat #3
    nekem erről egy kódtörö progi jut az eszembe
  • Beagie
    #4
    pedig ez nem az :)
  • zaki
    #5
    na, próbálta már valaki? vélemény?
  • grebber
    #6
    A képek alapján ratyi ez a game!
  • fucko
    #7
    Leginkabb a Post mortem-re emlekeztet.A tortenet alapjan nagyon jonak tunik es nekem meg a kepek is bejonnek,a kerdes, hogy mikor lesz letoltheto?:)
  • LezLee
    #8
    Egy kalandjátékot vétek lenne képek alapján megítélni :)))
    Kíváncsi leszek a gamere, nekem bejöttek a képek.
  • zoszt
    #9
    Én nagyon bízom az Adventure Company játékaiban,főleg így a Black mirrort játszva.
  • LezLee
    #10
    Off:
    Na és hogy tetszik? Mármint a black mirror? Ezek szerint sikerült elindítani, asszem nálad volt az a gond a játékkal, ugye?
  • zoszt
    #11
    Jaja.Nagyon jó! Lassan haladok mert csak este játszom,akkor se mindig a Black Mirrorral.Nagyon nagyot dobott a hangulatomon a szanatóriumbeli Ralph személyisége.Poénos volt végignézni azt is, hogy élve eltemetnek.Kíváncsi vagyok lesz-e következő áldozat,s ha igen ,akkor ki?
  • LezLee
    #12
    És nem is sejted, hogy ki a gyilkos, mi???? :)))
    Csak egyet mondok: ütni fog a vége, nagyon :))
  • zoszt
    #13
    Hopp, még három hulla.
  • zaki
    #14
    kijött...

    2004-02-04 Jack The Ripper (c) Dreamcatcher 91x15 MB DEVIANCE
  • gyraph
    #15
    Zaki! legyszives!
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1075477736
  • PREMIERE1
    #16
    Nem volt már egy ilyen játék?

    Az is kaland volt. Kb. 5-6 éve ...


  • LezLee
    #17
    De, mintha nekem is rémlene valami...
    Asszem egyszer olvastam is valahol, hogy ez a játék annak a folytatása, csak akkor nem értem mért nem Jack the ripper 2. Csak tudnám mit keres hasfelmetsző Jack New Yorkban :))))
  • fucko
    #18
    Probalta mar vki?Mi a velemeny?
  • PREMIERE1
    #19
    Arra emlékszem, hogy egy haver odaadta. A korai "sok CD-n adjunk ki sok-sok videót egy játékkal" felfogás eredménye volt. 7? vagy mennyi CD volt. A zenéje kapcsán viszont meglepően jó emlékeim vannak.
  • LezLee
    #20
    Na én már nem bírtam tovább a kíváncsiságommal, úgyhogy elkezdtem tölteni :))) Ha minden jól megy úgy 2 óra múlva lent is van a 2 cd :) Rajtam kívül nem szedi senki?
  • gyraph
    #21
    De igen...
  • LezLee
    #22
    Azé remélem jobb lesz, mint a Post Mortem. Az nekem nem igazán jött be.
  • Sephi
    #23
    Nekem se...

    Bar ez jonak nez ki igy a kepek alapjan...
  • EndreMan
    #24
    Jack egy feltevés szerint a valóságban utazó orvos volt (New Yorki).Ezért nem fogták el sosem ,mert Londonban csak átutazóban járt.
    Ez persze csak egy elmélet a sok közül de a game ebből indult ki. Ezért kerültünk New Yorkba.
  • LezLee
    #25
    Na leért a Jack, és nyomtam is vele úgy fél órát. Eddig egész jó a game, bár még nem nagyon vannak izgalmak, mivel eddig jószerivel csak beszélgetnem kellett, mivel hallgatom ki a szemtanúkat ezerrel. A grafika elég jó, mivel előre renderelt hátterekből áll az egész :)
    De nem tom miért nekem nagyon lassú az egyik helyszínről a másikra váltás. Eddig egész jó. Az tetszik, hogy tényleg élnek az emberek. Jönnek-mennek, beszélgetnek, dolgoznak, nem mozdulatlanok, mint mondjuk a Post Mortemben, vagy a Drakulában. Szóval eddig jók a benyomásaim.
  • hykao #26
    Én is úgy emlékszem, hogy anno volt már ilyen című játék, de annak már majd tíz éve.
    Amolyan filmes játék volt, amik annakidején divatosak voltak egy ideig.
    A főszereplő, ha jól emlékszem Christopher Walken volt.
  • hykao #27
    A játék címe: Ripper volt, és 7 CD-n terpesztett!
  • Sephi
    #28
    Olyan mint a Phantasmagoria elso harom resze ?:) Valami 8 CD volt az egyik resz emlekszem valami allati felelmetes volt meg akkoriban :)
  • hykao #29
    Aha, és annak a második részében is Walken játszott.
    Mindjárt berakok belőle pár képet.
  • hykao #30
    Pár kép a '96-os Ripper-ből:





  • hykao #31
    Valaki majd alkalomadtán beszúrhatna pár képet a mostani játékból is!
  • szurmakotium
    #32
    ja ezek ilyen kicsibe még jól is néznek ki

  • hykao #33
    Ez az eredeti felbontás volt: 320x240!!! persze antialjasság nélkül...
  • hykao #34
    ...és maga a játék rendes film-részletekből állt jórészt.
  • szurmakotium
    #35
    akárcsak a phantasmagoria vagy a regi nagy kedvencem a Black Dhalia ...
  • Sephi
    #36
    Na jo ez a jatek megeri letolteni ?
  • LezLee
    #37
    Hát én leszedtem, de eddig ölég unalmas. Bár még nem nyomtam sokat, úgyhogy még változhat a véleményem.
  • fucko
    #38
    Nekem eddig teccik.Most picit el vagyok akadva de nem nehez.
  • LezLee
    #39
    Hol akadtál el? Én most ott vagyok egy picit elakadva, hogy kihallgattam Abigailt, és ezután nem nagyon tudok mit csinálni. Nincs új helyszín, nincs új szereplő. Én itt rekedtem meg egy picit, bár nem is nagyon erőltettem :)))
  • Sephi
    #40
    En ma fogok neki hamarosan csak erjek ma' haza...