265
Jack The Ripper
  • Mr_no_NaMe
    #265
    Höhö, kicsit megkésve: ez egy bug. Tölts vissza egy korábbi mentést és ha újra elkezded tekergetni akkor pont úgy forgasd mind a két bizbaszt, hogy elsőre jó legyen. Ha egyszer is elrontod, akkor már soha nem lesz jó. Legalábbis nekem ez volt.

    Pár napja feltettem újra, és szerintem az egyik legjobb point n' click játék a Jumurdzsák Gyűrűje után. De 5 percenként menteni kell xD
  • zizike20
    #264
    valaki help! ott járok hogy a kínainál be kell állítani a tekercset,és hiába van a sárkányon és a bivalyon,nem történik semmi.
  • Mayorpapa
    #263
    nem tudjátok hol lehet megvenni a játékot, mert sehol nem találom...
  • Harly18
    #262
    magyar végigjátszás?
  • destroyerxxx
    #261
    A demóban hogyan kell tovább menni miután bementem a Blue Velvetben utána mit kell csinálni?:
  • Davidka
    #260
    nekem inkább a stratégia a műfajom :) de azér a kaland is jöhet, viszont az FPS-t nem bírom... Inkább legyen TPS, mint a Mafia!
  • LezLee
    #259
    Nekem is a kaland a kedvenc műfajom, de sajnos mostanában nem nagyon kényeztetnek el minket a készítők, örülök ha 1 évben 3-4 értékelhető darab megjelenik. Sajnos tény, hogy manapság minden 2. megjelenő játék FPS.
  • bogyoka
    #258
    Hát a befejezést tényleg jobban kellett volna megcsinálni.
    Na meg kár, hogy azt irod, hogy a "kaland nem tartozik a legeladhatóbb műfajok közé" mivel én speciel nagyon szeretem, és jó lenne, ha sokat készitenének.
  • LezLee
    #257
    Inkább egy jó befejezés kellett volna, és nem folytatás. Nem hinném, hogy anyagilag akkora dobás lett volna ez a játék, hogy folytatást csináljanak. Sajnos mostanában a kaland nem tartozik a legeladhatóbb műfajok közé :((
  • bogyoka
    #256
    Tuti!
  • Davidka
    #255
    végéből ítélve lesz.
  • bogyoka
    #254
    Naháát vége, lejátszottam. Remélem lesz következő rész.
  • bogyoka
    #253
    Oksa,kösssz.
  • LezLee
    #252
    Csak annyit segítek, hogy az egyik gyilkosság helyszínén :))
  • bogyoka
    #251
    Nem találom Abit, a bárénekesnőt, már fél órája keresem. Hol a csudában van?
  • Davidka
    #250
    Huhh :) Örülök, hogy most sikerült!
  • bogyoka
    #249
    Haahóó!
    Na, sikerült, a görcs tudja miért, de most elkezdtem az irodától, és ment minden úgy, ahogy kell, szépen. Már a 12. napon vagyok, leadtam a lemezt a Pinkerbe, még ott tartok.:))
    Igazán köszi, hogy segíteni akartál.
  • Davidka
    #248
    Hm.... nem értem... de segítnék, de nem tudok, még mentést sem :( Nagyon helyhiány volt a gépemen és apám monta, hogy mindenképp szedjek le vmit, hát pont a jack volt ott (gondoltam már úgyios végignyomtam....) azt teljesen letöröltem a sévekkel együtt
  • bogyoka
    #247
    Hát nekem gyanus, hogy ez itt valami nem lesz jó, mert azt a lemezt is beteszem, semmi nincs az eszköztáramban, csak a pisztolyom. Na meg mikor ugye mindent összeraktam akkor a szem ikonja megjelenik,hogy már nézhetek bele. Hát megpróbálom újrakezdeni, az irodától.
  • Davidka
    #246
    a kis feketét kell a kezedbe venni, asszem az a lemez vagy mi, amit bedugsz és réfényképezed a dolgokat :) azt majd meg is kell őrizni.
  • bogyoka
    #245
    Érdekes, a magnéziumport ráraktam arra platéra, de a kezembe nem vettem, mindjárt megnézem.:))
  • Davidka
    #244
    Háááát nemtom, elvileg az, rögtön követnie kéne, de az is lehet hogy nem szerelted teljesen össze a gépet..., a magnéziumpor legyen az állványon és a kezedben meg a tábla vagy mi (plate) azzal fényképezel.
  • Davidka
    #243
    Ömmm, ez mán a 11. estéje? elvileg jön a csajszi felmegy a tgetőre és Jack barátunk bántani akarja, te lefényképezed és elmész :)
  • bogyoka
    #242
    Még sincs teljesen meg, csak összeraktam a gépet, és a ott vagyok a kilátóban a fényképezőgéppel, jön egy csajszi a tetőre és sir. Ott mire várjak? Nem jön senki más, vagy mit fényképezzek?
  • Davidka
    #241
    akkor jó :)
  • bogyoka
    #240
    Már meg van
  • bogyoka
    #239
    Most totál elakadtam, megállt a tudományom.
    Van fényképező felszerelésem, és miajófrancot fényképezzek le, már mindent bejártam, sehol semmi támpont.
  • Davidka
    #238
    Lehet, nem emlékeztem, csak montam egy számot :)))
  • bogyoka
    #237
    Én meg úgy emléxem a 11. napnál van a kulcs téma.
  • Davidka
    #236
    12 nap van, ez a 10. kb...
  • bogyoka
    #235
    Köcc. Pedig ott is álltam az átvilágitó izénél, de lefelé nem vittem a kurzorom.
    Hé, már vége is lesz? Hát akkor elég rövid ez a játék. Óh de kár.
  • Davidka
    #234
    A kulcs az átvilágító izé alá kell, ott lesz egy fiók, bedugod és kiszeded a térképeket. Egyébként végigtoltam :( Ne számíccsatok hej de jó végre (valszeg folytatást akarnak csinálni, azér fejezték be úgy ahogy...)
  • bogyoka
    #233
    Nagyon szivesen máskor is!

    Én is ugyan ott akadtam el mint tekken, jó lenne egy kis segítség. Nem tudom hova kell a kulcs.
  • tekken
    #232
    Ááá!! Passz, elakadtam megent.
    Van megint pisztolyom is, és kaptam a Pinkertenben egy maps drawer keyt, de egyszerüen nem tudom hova menjek vele, ott helyben is kerestem legalább egy kulcslyukat, mindenhol jártam már.
  • Davidka
    #231
    Köszi!!! Sikerült továbbmenni!!!!
  • Davidka
    #230
    Ügyi vagy :))) Megkaptam a mentést, nemsokára próbálom :)
  • bogyoka
    #229
    Köszi Lezlee, tényleg ez volt a baj, ami nálad.:)
    Megis van a megoldás, belehet menni a felügyelőhöz. Amikor elmegyek a rendőrségre, beszélek az ügyeletessel, és még a csapóajtónál balra, ahol egy nő is szokott ülni, ott egy ürgével is beszélni kell, és utána enged be lehet menni a felügyelőhöz. Küldöm a mentést.:)
    Na, ügyi vagyok nem?!
  • LezLee
    #228
    Azt nem tom, nálam az volt, hogy nem engedte használni a kék ceruzát. Amúgy sajnos tele van a játék kisebb-nagyobb bugokkal.
  • Davidka
    #227
    Lehet nekem is ez a baj, csak máshol jött később elő.
  • LezLee
    #226
    Ez nálam is így volt. Ez egy bug. Úgy kell csinálni,hogy először megnézed a Londoni gyilkosság időpontjait a papírról, majd ezeket lejegyzeteled valahova, majd egymás után pontosan a dátumokra kattintva jelölöd ki a piros ceruzával, és akkor már engedni fogja, hogy használd a kék ceruzát is. Így már mennie kell.