265
Jack The Ripper
  • LezLee
    #65
    Nálad mikor volt az a bug? Én most tartok az 5. napon és még nem nagyon találkoztam ilyen buggal.
  • Sephi
    #64
    Valszeg ha nem lenne bugos... nos majd en is megint nekifogok :)
  • LezLee
    #63
    Húúú bammeg, egyre jobban kezd tetszeni ez a game. Bonyolódnak a szálak.
    Ja és blazini ne ijedj meg, mikor bemész a kínaihoz, kapsz tőle egy kis "ajándékot" :)))))
    Kezd izgalmas lenni a játék. Most tartok a 4. napon.
  • LezLee
    #62
    Sikerüüüüült!

    SPOILER!

    Az első tekercsen sárkány, a másodikon a bivalyt kell beállítani. Amúgy tök mázlim volt, először beállítottam mindkettőnek a bivalyt, mivel 1901-ben a bivaly éve volt, az nem volt jó, aztán el kezdtem az elsőt tekergetni és a sárkánynál kinyílt. Bingóó.
  • LezLee
    #61
    Köszi, én hülye nem vettem észre a falon a kis cetlit. Most én is az ajtónál lévő kódnál akadtam meg, szerintem a jelekből ítélve a kínai horoszkóp jelei. Megpróbálom megkeresni, hogy 1901-ben a kínai horoszkóp szerint minek az éve volt, és azt beállítani, bár nem értem, hogy akkor mért van két tekerő.
  • blazini
    #60
    Hi!
    Addig már megvan hogy a blue velvetnél fel kell venni a falon lévő üzenetet (ahol az ember ragasztgatott) és el kell menni a kínaihoz. A kidobó eltünt és az ajtónál valami kódot kéne beütni de a mi a kártyán van az nem jó!
    Most ti jöttök!!!
  • Sephi
    #59
    hulye :))))
  • Lacc
    #58
    Erősen kell nézni valahova és odamegy
  • grebber
    #57
    Nem igen játszottam ilyesmi gamekkel!
    Mit kell csinálni egérrel kell kattingatni ahova akarom hogy menjen az emberem?
  • LezLee
    #56
    Hát ezaz. Én is itt akadtam el. Énekelt a csaj, tapsoltak, újságíró kolléga elment, megvan az időpont Silkkel holnap reggelre, de nem tok csinálni semmit. Végigjártam az összes helyszínt, de nem tok csinálni semmit. HELP!!!
  • leonaprofi
    #55
    Nem tud valaki segiteni,hogy a második éjszakán amikor az a csaj énekel a Red Chapel-ben ,ahol az újságiró koléga is van ott mit kell csinálni??????????
  • reaper4
    #54
    detto. uninstall lett a vége nekem is.
  • Beagie
    #53
    ugyanígy jártam, uninstall/del lett a vége.
  • DONGUBA
    #52
    bazz el sem tudtam indulni........hogy kell?
  • SecMan
    #51
    Én is elakadtam, odaadtam a meccsjegyet a kollégának, de ezekután semmit nem tudok csinálni. :(
  • leonaprofi
    #50
    A második éjszakán mit kell csinálni?Mert nem jöttem rá!!!!!!!!!!!!!!
  • Sephi
    #49
    Fenet ebbe a jatekba. unalmas es ami a legfobb hogy nekem siman hirtelen eltunt minde targyam es egy helyben tudtam csak porogni mire kezdhetem elorol mert valami bug lehet. Hat en nem kezdem elorol..
  • fucko
    #48
    Az asztalodnal raklikkelsz a papir es ceruzara,es videobejatszas.
  • LezLee
    #47
    Hagyományos, point n click kalandjáték előre renderelt hátterekkel.
  • LezLee
    #46
    Akkor te elölrébb vagy. Én ott akadtam most el, hogy beszéltem a csókával a szerkesztőségben, és megígérte, hogy kinyomozza az illusztrátor nevét, aki a képeket rajzolta, és feltehetőleg tuthat valamit. Viszont ezután nem tok semmit csinálni. Nincs új helyszín, hiába megyek vissza a laphoz, a csóka mindig ugyanazt hajtogatja. Help!
  • Atiii
    #45
    milyen fajta játék ez?
  • fucko
    #44
    Megirtam a cikket sötet lett es nemtom mit kell csinalni.
  • hykao #43
    Kösz.
  • greco
    #42



  • hykao #41
    Valaki beszúrhatna má' képeket bazz.
  • Sephi
    #40
    En ma fogok neki hamarosan csak erjek ma' haza...
  • LezLee
    #39
    Hol akadtál el? Én most ott vagyok egy picit elakadva, hogy kihallgattam Abigailt, és ezután nem nagyon tudok mit csinálni. Nincs új helyszín, nincs új szereplő. Én itt rekedtem meg egy picit, bár nem is nagyon erőltettem :)))
  • fucko
    #38
    Nekem eddig teccik.Most picit el vagyok akadva de nem nehez.
  • LezLee
    #37
    Hát én leszedtem, de eddig ölég unalmas. Bár még nem nyomtam sokat, úgyhogy még változhat a véleményem.
  • Sephi
    #36
    Na jo ez a jatek megeri letolteni ?
  • szurmakotium
    #35
    akárcsak a phantasmagoria vagy a regi nagy kedvencem a Black Dhalia ...
  • hykao #34
    ...és maga a játék rendes film-részletekből állt jórészt.
  • hykao #33
    Ez az eredeti felbontás volt: 320x240!!! persze antialjasság nélkül...
  • szurmakotium
    #32
    ja ezek ilyen kicsibe még jól is néznek ki

  • hykao #31
    Valaki majd alkalomadtán beszúrhatna pár képet a mostani játékból is!
  • hykao #30
    Pár kép a '96-os Ripper-ből:





  • hykao #29
    Aha, és annak a második részében is Walken játszott.
    Mindjárt berakok belőle pár képet.
  • Sephi
    #28
    Olyan mint a Phantasmagoria elso harom resze ?:) Valami 8 CD volt az egyik resz emlekszem valami allati felelmetes volt meg akkoriban :)
  • hykao #27
    A játék címe: Ripper volt, és 7 CD-n terpesztett!
  • hykao #26
    Én is úgy emlékszem, hogy anno volt már ilyen című játék, de annak már majd tíz éve.
    Amolyan filmes játék volt, amik annakidején divatosak voltak egy ideig.
    A főszereplő, ha jól emlékszem Christopher Walken volt.