265
Jack The Ripper
  • zaki
    #145
    codec hiba?
  • zaki
    #144
    ige, ezt a "gamet"
  • BlackShadow
    #143
    nekem az lenne a problémám h nem indul a game, indítannám, tölt és nem történik semmi :\ vmi help?
  • tier
    #142
    Azért is vártam a pisztolyos jelenetet,mert kíváncsi voltam, hogy lesz-e benne valami csavar, mint a Black Mirror-ban.(Na ott aztán szidtam mindent, amikor kiderült mit kell csinálni. )
  • LezLee
    #141
    Ez jó kérdés, én végig azt vártam, hogy mikor durranthatok már bele egyet Jackbe :)) Hát gyenge kezdés után, erős visszaesés jellemzi a játékot. Jól elcseszték a végét szerintem, meg csomó kérdés megválaszolatlan maradt.
  • LezLee
    #140
    Hát szerintem mindenképpen a Black Mirrorral kezd, azt még be is lehet tán szerezni valahol. Horror témájú szintén, csak sokkal profibban van megcsinálva mint a Jack. Nagyon jó sztori, nagyon élvezetes fejtörők jellemzik. Nálam még most is etalon, talán a tavalyi év legjobb kalandja a Broken Sword 3 mellett.
  • RUDKO
    #139
    szia. köszi kiprobálom öket még egyikkel se játszottam. amugy a mászkálos fejtörös külső nézetes játékok jönnek be. pl tomb raider de a horrort is szeretem pl sillent hill. csak annyi szar van hogy nem tudom melyiket érdemes beszerzni.
  • tier
    #138
    Így egy éjszaka alatt végigjátszva nem olyan rossz, bár a végére kissé unalmas.Ja és tudja valaki, hogy a pisztoly minek kellett ?
  • LezLee
    #137
    Már melyiket a Jack-et? Nálam is úgy volt, hogy uninstall lesz a vége, de aztán valami titokzatos erő hatására folytattam, és a végére megtetszett. Bár eléggé elcseszték a végét szerintem.
  • LezLee
    #136
    Syberia stílusú: Longest journey (kötelező), Black Mirror, Nightlong, stb. Ebből nagyon sok van.
  • zaki
    #135
    én kipróbáltam ezt a játékot különben, 10 perc után töröltem is. hát nagyon nem jött be, na mind1
  • LezLee
    #134
    Ha Jack the ripper stílusút akarsz: Post Mortem, Drakula 1, Drakula 2. És kezelés alapján a Myst sorozat, bár ott azért durvábbak a fejtörők.
  • LezLee
    #133
    Mármint a Syberia, vagy a Jack the Ripper? Nem ugyanaz a stílus.
  • zaki
    #132
    LezLee bácsit kérdezd, ő ebben a góré :)
  • RUDKO
    #131
    sziasztok! már én is végig nyomtam de jobbra számitottam. amugy nálam szépen végigment a játék nem volt vele semmi baj. a sibéria 2-öt már én is várom az 1 nagyon tetszet.amugy tudtok még ilyen stilusu jó játékot?
  • LezLee
    #130
    Helyes, helyes. Én is várom már nagyon.
  • zaki
    #129
    hát, most éppen szüneteltetem, mostanában nem játszom, csak filmeket nézek. ja meg Call of Duty-zom ezerrel :) meg most kezdtem el a hitman 2-t, szal majd... most gőzerővel várom a síberia 2-t
  • LezLee
    #128
    Ja és hogy állsz a Runaway-el? Remélem már végignyomtad.
  • LezLee
    #127
    Helyes. Bár ne számíts valami nagy durranásra, de 3 napig jól elvoltam vele :)))
  • zaki
    #126
    én még csak most szedtem le a demot :)
    ha tetszik, akkor én is leszedem, és játszom vele
  • LezLee
    #125
    Nah végre végig nyomtam. Hát elég vegyesek az érzéseim. Mindenesetre nem lesz az év kalandjátéka :))
    Szerintem elég rövid volt, és elég könnyűek voltak a feladványok is. Viszont a vége nem egy szokványos befejezés. Más nem nyomta még végig???
  • LezLee
    #124
    A rendőrségnél ott beszélget a csajszival Silkner. Beszélgess el vele, (adni fog egy jó tippet) majd menj vissza a recepcióhoz és már mehetsz is a felügyelőhöz.
  • blazini
    #123
    Hi!
    Nekem nem volt a naptárasnál semmi pedig össze vissza jelölgettem.

    De utána viszont nem tudok semmit csinálni.
    Amikor felhívnak és bemegyek a rendőrségre ott beszélek a faszival aki valami White chapel-ről beszél aztána nem tudok semmit csinálni mert nem történik semmi.


    Valaki leírhatná utána hova kelll meni!!!!!!!!!!!
    THX
  • LezLee
    #122
    SPOILER

    Amikor Silknernél hallod hogy újabb gyilkosság történt, és utána odamész a gyilkosság helyére, ugye ott fekszik letakarva a holttest, mire megkérdezed, hogy ki az, ekkor a faszi lehúzza a lepelt a hulláról és ekkor következik a nagy felismerés, hogy Red Sally a következő áldozat. Na most az volt a bug, hogy lehúzta a lepelt a holttestről, és akárhogy néztem a holttestet, ez a köcsög Palmer ki nem nyögte volna, hogy Red Sally az. És ezmiatt ugye lehetetlen volt a továbblépés. Igazából nem tom, hogy miért volt ez a bug, a legközelebbi alkalommal már hál isten megeredt a nyelve Jimmy-nek :)))
  • fucko
    #121
    Mi volt az?Nehogy ugy jarjak en is mer nekem nem lesz lelkierom ujrakezdeni.
  • LezLee
    #120
    Én is így jártam, csak nekem a 9. nap elején volt a mentésem. Ráadásul kétszer kellett elölről kezdenem, mert találkoztam még egy buggal, aminek köszönhetően nem tudtam tovább jutni. Aztán már hál isten jó volt, különben ráhagytam volna a fenébe.
  • fucko
    #119
    Pff,utolso mentesem a 7.nap reggelen van.Na majd eccerfolytatom.Annyira izgalmas lett a vegere hogy elfelejtettem menteni egy csomo ideig:)
  • LezLee
    #118
    Így jártam én is. Ez egy bug, nem is kicsi. Vissza kell töltened egy korábbi mentést, és úgy megcsinálni ezt a feladatot, hogy előtte megnézed és memorizálod a dátumokat, majd egymás után folyamatosan karikázod be a dátumokat. Csak így engedi felvenni utána a kék ceruzát. Amúgy tele van a program bugokkal, igazán tesztelhették volna még pár hétig. Amúgy én a 11. napon nappal tartok, de sajna nem tudom folytatni, mert melóhelyen vagyok, egész holnap reggelig :((
  • fucko
    #117
    10. napon vagyok es a londoni gyilkossagok idopontjat kene bejelolnom egy naptaron barna ceruzaval es a new york-it kek ceruzaval.Amint az osszes londonit bejelolomnem tudok atvaltani a kekre,mar mindenhol jartam es nemtom mit kell csinalni,vki help pls!
  • RUDKO
    #116
    szia hol tartasz? végig vitted már?
  • LezLee
    #115
    Ha beírtad mindkettőt, akkor nyomd le azt a kart a jobb szélen, és kiadja a papírt, és rajta amit írtál. Mivel ez olyasmi, mint az Internet őse, vagy a levelezés egy formája, gondolom nem fogsz azonnal választ kapni. Én ott hagytam és folytattam a napomat, és már a 9. napon tartok, tehát gondolom, hogy jól csináltam :)))
  • blazini
    #114
    Lenne még egy dolog. Mikor beírom a számot és a nevet utána hova kell menni?
    Meg amit írok azt elküldöm valahova vagy az valami dokumentumhoz kell?
    (a gyenge angoltudás...)
  • LezLee
    #113
    Én meg csomó ideig azt hittem, hogy a bárddal a kezemben kell kimennem a "látogató" után, hogy megvédjem magam :)))))
  • LezLee
    #112
    OK. Én most a 9. nap elején vagyok, már nem sok van hátra mivel 12 napos a sztori. Hát jó, jó ez a játék, de egy idő után elég egyhangú, kevés a használható, kombinálható tárgy, és szerintem baromi rövid. Mondjuk mindenképpen végignyomom, mert kíváncsi vagyok a végére.
  • blazini
    #111
    ÁÁÁÁÁÁ!
    Én meg a bárdal a kezemben próbált intézkedni.
    Kössz!
  • RUDKO
    #110
    ahogy bemész az ajton bal kézre van egy bárd, de elöször leakasztod a disznot a hütőházban kihozod az asztalra majd a bárddal kettévágod. az egyik felét felakasztod az ajtonál lévő vasra
  • RUDKO
    #109
    köszi megoldottam. már előrébb vagyok.
  • blazini
    #108
    Na az előző kérdés már nem kell!
    Most ott vagyok hogy felveszem a két kulcsot és bemegyek az ajtón de hogyan kell a disznót levágni?mert gondolom azt kell a mérlegre rakni!
    De minél előbb ha valaki tudja!!!!!!!!!!!!!!!
  • LezLee
    #107
    Most így nem vágom, hol akadtál el. Ez melyik napon van? Kicsit részletesebben, mert szinte minden nap ugyanolyan, ugyanazokkal a helyszínekkel, ugyanazokkal a karakterekkel.
  • LezLee
    #106
    SPOILER

    Na asszem megvan. Ott van egy papír, rajta contact és subject( kapcsolat és tárgy). Először a contactot kell beírni, még hozzá én a Londonit írtam, az volt kézenfekvő. London kódját megtalálod a papíron a gép mellett. A Subjecthez meg ezt kell írni: SILKNER. Remélem érted, hogy miért.