6021
Ki lesz a legjobb?
  • St
    #79
    nem szabad elfelejteni, hogy megasztárt keresnek, egy személyt aki a tömegeknek is bejön. ilyen szempontból Dér Henrietta van a legjobban összerakva: jól néz ki, jól mozog, jó a hangja, populáris műfajt nyom
  • VinylToy #78
    Ügyesek ahhoz nem fér kétség, sajnos a magyar közönséggel vannak gondok, így nehéz feladatuk lesz a versenyzőknek, mert lehet tök profi amit csinálnak, ha a nézők nem értenek hozzá...szevasz :(

    Amúgy hogy beszólt a legelején a Presser a nézőknek, tényleg bénán tapsol a magyar 2-4-re, az 1-3 helyett vagy hogy van :)))
  • Dzsini
    #77
    belegondolva butaság valakitől sokféle (mindenféle) stílust számon kérni, ha valaki jazz-énekes ne énekeljen operát vagy popslágert, és viszont... neki ezek a dalok állnak jól, ebben jó. nem nagyon tudok olyan énekest a mai zenei iparban aki minden létező stílusban remekelni tud - nincs rá szükség. Verának ez áll jól - bár lehetett volna tényleg másik dalocskát választani, nekem a fülemben volt az eredeti és így egy picit zavaró volt, hogy nem stimmelt - ez volt a nagy bajom az egész Beatles-fordulóval, pedig jó ötletek voltak benne.
  • St
    #76
    szabadkai csaj a bőr szerkóban, valami diszkószámot énekelt
  • Dzsini
    #75
    melyikük Henrietta? mit énekelt most?

    a gésa legalább tud angolul, és nem olyan a kiejtése mint egy tankönyvnek...
  • Szabina
    #74
    Én eddig a Schmidt Verának (gitáros lányka) drukkoltam, de sajnos túl ismert számot választott, és kicsit unalmasnak tartom, mindeg ezt az arcát mutatja.
  • St
    #73
    sztem a gésa volt a legrosszabb

    nem nehéz megjósolni, ha a Dér Henrietta így folytatja, ő nyeri
  • b-type
    #72
    :(, szeretem tori amost...
  • Dzsini
    #71
    sajna szerintem vagy a gitáros lánykát vagy a gésát küldik haza...
    pedig talán a leggyengébb ma a zeneszerző srác volt (aki múlthéten zongorált)
  • Szabina
    #70
    Nekem most Dér Henrietta produkciója is tetszett. Olah Ibolya előadásáról sajnos lemaradtam. Most igazán nehéz eldönteni, hogy ki volt a leggyengébb, kíváncsi leszek a többség véleményére.
  • St
    #69
    Schmidt Vera ma nemigazán jött be, sztem kár volt ezt Wet-wet-wet számot választani, a közepén még hibázott is és ügyesen ugrott egyet.
  • Dzsini
    #68
    nem értem miért próbálnak továbbra is angolul énekelni, ha csak nem tudnak angolul?? rém rossz hallani a vacak kiejtésüket...
  • St
    #67
    Schmidt Barbarának kissé orrhangja volt sztem. Oláh Ibolyka produkciója viszont most az egyszer tetszett
  • Szabina
    #66
    Igen, most összeszedte magát
  • Madmaxx
    #65
    szerintme meg elég ratyi. Az eredeti fugees sokkal kiralyabb. Viszont Leslie brillirozott!
  • Szabina
    #64
    A Schmidt Barbara most nagyon jó volt szerintem.
  • Szabina
    #63
    ki nézi a megasztárt?
  • Breki33
    #62
    most nézzétek az RTL_t

    karaokee és tök jók
  • St
    #61
    Nem lehet érteni mit beszél
  • Davidus
    #60
    Edmond nem egy Pitt viszont az egyénisége hengerel:) Bár "kicsit" sokat beszél. Kb nem lehet mellette szóhoz jutni:D
  • Breki33
    #59
    hát Queen-t még nehezebb lenne P
  • Szabina
    #58
    Nekem se tetszett, pláne, hogy a Beatles dalokat (főleg az ismertebbeket) nem mindenki tudja tökéletesen elénekelni, még a legnagyobb hírességek sem.
  • rushman
    #57
    ez az egyesével kiejtetés eléggé rossz húzás volt, hát még a legutóbbi Bitliszkultusz öregbítés! Nekem nem jött be
  • Szabina
    #56
    Igen, sajnos elég vontatott, az első döntő alkalmával győztest kellett volna hírdetni, és nem veszteseket gyártani.
  • rushman
    #55
    Az izgalmassági "határt" már túllépte a műsor, el kellett volna dönteni, hogy ki nyer. Így már elég vontatott véleményem szerint...
  • Sir Quno Jedi
    #54
    Lezsíroztad ?!! :DDD
  • St
    #53
    Oláh Ibolyka nyeri .)
  • Szabina
    #52
    Most hallottam, hogy a szombati műsorban egyénileg választott dalokat fognak előadni. Igy már biztosan izgalasabb lesz a verseny.
  • PResident Evil
    #51
    lol topic lol emberekről lol embereknek... :)
  • Breki33
    #50
    két szélesszájú kisbéka
  • Szabina
    #49
    Jól mutatnak egymás mellett!
  • Szabina
    #48
  • Breki33
    #47
    priv
  • Szabina
    #46
    Tilla tényleg szörnyen idétlenül vezeti a műsort, Zita meg minden második mondatába belezavarodik.
  • Al Bundy23
    #45
    na komám látszik hogy atomparaszt vagy már bocsi....pff
  • Kata
    #44
    Hova?
  • Breki33
    #43
    a megasztárba? P

    nem szokásom linkelni
    de rektam be már a bábu vagyból P
  • Kata
    #42
    Honnan tudhatjuk, amíg nem linkelsz be ide magadról egy fotót? :P
  • Breki33
    #41
    Edmond mint jópasi? P
    Hú lehet, hogy én mégse vagyok az? PPP


    A hangja tényleg betölti a teret
  • Kata
    #40
    Semmi különös, csak zavarta a zongora. :))