6021
Ki lesz a legjobb?
  • b-type
    #200
    Hát én nem éreztem az átütő erőt az Ibolyánál.
    és kicsit sok a háttérinfó, jobb lenne ha tényleg csak a hangról szólna a müsor. sztem.
  • Szabina
    #199
    Az biztos, hogy mindannyian nagyon tehetségesek, és nagy dolog hogy eddig eljutottak. Erre nem mindenki képes.
  • VinylToy #198
    Ennyire én nem értek hozzá...de nem mindig jó ezt hallgatni, de nem fikázok, ügyes aki bekerült ide mindenki...

    Tényleg le a kalappal!
  • Szabina
    #197
    Egyetértek, nagyon hátrahúzza az "r" betűket. Most egész jó volt Ibolya, de "szakmailag" a felső hangokat jobban kiénekelhetné, folyton visszahúzza a torkába.
  • VinylToy #196
    Több nyelvlecke kellene...miért akarnak annyira angolosan énekelni...nagyon gáz a kiejtése az Ibinek :))
  • VinylToy #195
    Pink szám is hatalmas kiváncsi leszek, milyen lesz :)
  • Szabina
    #194
    Viszont ezek a kihúzott szemek...
  • Szabina
    #193
    A Leslie dramaturgiailag jó volt, és a tetőpontig szépen vezette a dalt. Jól felépítette.
  • VinylToy #192
    Sims...Tycoonszerű :))
  • Alien
    #191
    Izgi játék lehet..)
  • Alien
    #190
    ehh...
  • VinylToy #189
    Számítógépes játék is van már belőle...sztárcsináló, ő velük tánctanár, énektanár foglalkozik, és hétvégenként szintén fellépnek...különböző dalokkal...
  • Szabina
    #188
    Sajnos én sem ismerem, de mint mindent gondolom ezt a műsort is külföldről vették át. A végére én is kíváncsi vagyok, szerintem Evelyne esik ki, kicsit fénytelen volt az előadása.
  • Alien
    #187
    RTL II-m nincs, csak sima RTL, na meg az rtl klub:) De valahol én is láttam már külföldi csatornán hasonló műsort!
  • VinylToy #186
    Izgalmas lesz a vége...egyébként, ismeritek az RTL II-ön a Fame Academy című műsort, ennek a műsornak szerintem az az alapja...
  • b-type
    #185
    kiváncsi vagyok ki fog kiesni, mind tetszett.
    sztem mindenki javult...még a müsorvezető csaj is, bár neki még bőven van hova.
  • Szabina
    #184
    A refrén nekem sem tetszett, kicsit lecsúszott.
  • VinylToy #183
    A zsűri ma nem szapul "annyira"...ez is meglepő :)
  • Alien
    #182
    jaaaaa, értem
  • Alien
    #181
    de akkor mit mondott a Tilla? valamit mondott, hogy nem ma tudjuk meg.. vagy mire gondolt?
  • VinylToy #180
    MÉT?
  • Alien
    #179
    Ugye? nagyon jó volt szerintem is a kezdés, de a refrén nem tetszett ahogy énekelte
  • Szabina
    #178
    Azt megmondják, hogy ki esett ki.
  • VinylToy #177
    hát?
  • Szabina
    #176
    Ma nem fogják bemondani, hogy ki kapta a legtöbb szavazatot.
  • Alien
    #175
    na igen... de nem ma mondják meg, hogy kiesik ki, ugye?
  • Szabina
    #174
    Gáspár László meglepően jól kezdte a dalt, szerintem ma mindenki jobb, lehet hogy jót tett nekik a két hét kihagyás.
  • Alien
    #173
    nem semmi!! jó volt ez is!
  • VinylToy #172
    Félek ismét a közönségtől...zeneanalfabéták szavazznak akkor megint meglepetés lesz :((
  • Szabina
    #171
    Jó volt A S.Vera, illik hozzá ez a Dido szám.
  • VinylToy #170
    Beyonce....borsozik a hátam...jó ez a szám...ügyes a csaj...

  • VinylToy #169
    Nekem is tetszik...
  • Alien
    #168
    Hmmm jó volt, bár kicsit a refrén nem tetszett ahogy énekelte, de a szám többi részében nagyon ott volt szerintem
  • Alien
    #167
    Egész jó a Feel!
  • Alien
    #166
    Na most megy a Dido
  • Alien
    #165
    nekem is megy itt a háttérben a tv, nagyjából nézem:) (illetve hallom) mert a gépre figyelek. nem rossz eddig, jaja, kiváncsi vagyok a többiekre
  • b-type
    #164
    nah, ki nézi?
    eddig nem rossz..
  • b-type
    #163
    váá, Dido...nagyon kiváncsi leszek.
    a Győzike dolog engem nem zavar amig hangja is van..már a Gáspár Lacinak, mert Győzikével ebből a szempontból elbánt a természet.
  • Szabina
    #162
    Ja, és még azt is olvastam, hogy Gáspár László unokatestvére a "Romantikos Győzike" !
  • Szabina
    #161
    Ma olvastam a megasztar.hu-n, hogy szombaton két dalt fog mindenki előadni. Sőt, már az is kiszivárgott, hogy S. Vera Didotól, Ibolya pedig Pinktől fog énekelni.