1735
  • Majati
    #92
    és mér' nyaljátok ennyire a deviance seggét?
  • Atiii
    #91
    valaki örökélet kódot pls!!!!!
  • Raven
    #90
    Én már nem annyira, legszívesebben megbúbolnám, mint Gandalf az első részben. ;)
  • Raven
    #89
    A www.dlh.net-ről tölts le a Pizzadox féle trainert, az kiválóan műxik, de siess, mielőtt kijön a PROPER release (gondolom a Deviance majd helyreteszi a Fairlight féle baklövést), azzal már nem biztos, hogy működni fog.
  • BlackWolf
    #88
    szeretlek samu :D
  • Atiii
    #87
    hát nemsok kód van... ha valaki tud god cheat et akkor légyszi írja meg emailbe vagy ide...thx
  • szgt
    #86
    Lásd pld.: gameguru.box.sk
  • Sharinghan
    #85
    Bazzeg el sem hiszem ,hogy ennyire hülye lehet vki !! Mielőtt hülyeségeket írsz olvass már vissza please!!!!
  • Atiii
    #84
    srácok valaki egykét kódot letudna írni? mert nehéz... filmeket nem lehet elnyomni? legolast választottam és samuval vagyok.. lehet ezen változtatni? elején tartok...kódokfontosak lennének
  • Sharinghan
    #82
    Bazzeg BlacWolf nem tod felfogni hogy mindenkinek bug-os!? A hiba nem az ön készülékében van!!!! Ez crack probléma és jelenleg mindenki egy működő crack fix-re vár!! Örm te meg uninstall minden codec a gépről állítólag másoknak ez segített!!! Na pá!
  • BlackWolf
    #81
    ac3 mondjuk de kerdesem lenne neked nem samu bugos?
  • Örm
    #80
    Játék közben van hang de a videok alatt nincs. Van valakinek valami ötlete?
  • BlackWolf
    #79
    de kurva idegesetio ez a samugyerek
  • Sharinghan
    #77
    Gyerekek ez valszínüleg egy crack probléma! Olvastam néhány emberkének megvan a bolti verzió és teljesen okés! Nem tom mi van mostanában Failight-ékkal mer ez így nem okés ,vagy szar jétékot törnek ,vagy jót ,de rosszul!! 17 év után lehet hogy nyugdíjba kéne menniük???
    DEVIANCE owns the scene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Örm
    #76
    Tud valaki valami megoldást erre a problémára?
  • BlackWolf
    #75
    ohhh jajj help mar
  • BlackWolf
    #74
    es nalad nincs samu bug???
  • And5
    #73
    az a problémám hogy amikor elindítom a játékot bejön a főmenü és a coop modot nem lehet kiválasztani ha vki tudja a problémára a megoldást kérem jelezze előre is kösz
  • BlackWolf
    #72
    :D az en problemam mindenki problemaja mivel a samu bug mindenkinel megvan ha meg codec baja van csak szet kene nezni a cd-n :D dehat erre nem kepesek eggyesek
  • mochee
    #71
    Hé, BlackWolf! Hogy lehetsz ekkora tahó!? És mi van, ha én meg a te problémádat szarom le?
  • BlackWolf
    #70
    szarok a codecedre inkabb a samu bugot kene kijavitani :D
  • Örm
    #69
    Nekem indítás után nincs hang. Milyen audio codec kell neki?
  • BlackWolf
    #68
    most mi uyganarrol a gamerol beszelunk?:D
  • BlackWolf
    #65
    nem
  • BlackWolf
    #63
    nekem se
  • BlackWolf
    #61
    neked is only samu?:D
  • BlackWolf
    #59
    kurva anyjukat most leszedtem a 3.cd-set es most toltsek le majd masikat hogy tudjak rendesen jaccani nagyon remelem hogy nem
  • BlackWolf
    #57
    ez a sambug komoly?faszom sambe en nem akarok ezzel a kis hobbit szarraL lenni
  • precision
    #56
    Sztem sz*r játék! Ennyi! Fennt volt kb. fél óráig a gépemen, ebből 25 perc videó és 5 perc értelmetlen kaszabolás. Thx, de ez nem kell!
  • Ferro_TwL
    #54
    A crackfix se segit a Sam bugon, ugyhogy várni kell. (De az valami botrány, hogy nem lehet elnyomni a videokat.)
  • BlackWolf
    #52
    hmmmmmm nekem az is eleg volt hogy feltettem az uj cracket!!
  • Gear
    #51
    NEM BEMÁSOLNI KELL HANEM UGYANABBA A DIRBA BETENNI AZ (beragadt az a kib***ott caps lock:)ApplyPPF.exe FLT-ROK3.BIN FLT-RFIX.PPF fileokat ahol a CD3 bin van és az applyPPF.exe-t elindítani. Ez helyrehozza a hibás CD3 BIN-t,de utána a hozzáadott crackot kell használni!
    Sok sikert.
    u.i.: persze vedd ki előtte a daemonból a cd3 bint:)
  • jango fett
    #50
    Nem engedi bemásolni daemon toolssal megnyitottam a 3 cd de amikor bew akkarom másolni azt irj ki nem másolható a lemez irásvédeté van téve de azért köszi
  • Hyder
    #48
    elírtam:

    az ott cd3 akar lenni, nem cd2
  • Ruffi
    #47
    nem csunya játék értelme is van?
  • Hyder
    #46
    ha joltom:

    ApplyPPF.exe FLT-ROK3.BIN FLT-RFIX.PPF

    persze bemásolod a cd2-ba az exe-ket és a ppf-et
  • jango fett
    #45
    sZIASZTOK EGY KÉRDÉS MIT KELL CSINÁLNI A CRACK FIXEL MERT ILYET MÉG NEM CSINÁLTAM HA VALAKI TUDNA EBBEN SEGITENI MEGKÖSZÖNÉM
  • ceas
    #44
    Most akkor várható másik törés? Ezt leszámítva full konzol az egész, pl. irányítás botrányos, az egér természetesen szinte használhatlan, ezenkívül a játék készítői valószínüleg nem olvasták az eredeti művet vagy ha igen akkor igencsak félreértelmezték Tolkien mondanivalóját illetve világát. Tolkien világában ugyanis az akció igencsak másodlagos, ez a játék meg semmi más csak egy szimpla akciójáték. Azt meg egyenesen felháborítónak tartom, hogy egy nagyszerű ember élete munkájából egy pénzéhes csürhe(EA) olymódon húz hasznot, hogy közben még meg is alázza az eredeti művet. Erről ennyit. A tisztelt EA inkább megpróbálhatna kiadni egy tisztességes PC-re való munkát, amit nem a címe visz el. Egyébiránt már az első rész után gondoltam, hogy ez az egész sorozat ilyen koncepciótlan pénzcsinálás és az, hogy a második résznél még azt a fáradtságot sem vették, hogy írjanak egy PC-s átiratot, csak megerősített ebben.
  • Sephi
    #43
    Mert te tudod is mit tud a Faillight. Ha emlekszel ra volt egy ido amikor asozntak kesz vege nem csinalnak tobbe semmit. tudod miert? mert a deviance megszerezte az egesz dokumentaciukat es most az ok tovabfejleszett cuccaival tornek. Nem gyanus neked hogy deviance hirtelen mennyi jatekot tor fel? ...
  • G_ArchAngel #41
    Felesleges szenvedni vele, ez egy rossz törés...

    Tele van bug-gal, a Fairlight csapattól én nem is vártam nagy csodát:)