1735
  • Atiii
    #335
    valaki egy cheat egy adjon vagy linket
  • Bandew
    #334
    Nem körbe kel menni. :D
    Nem tom amúgy. Én csak mentem amerre kedvem tartotta, aztán kilukadtam valahova. A pókhálókat ki kell égetni, és csak úgy lehet ott tovább menni.
  • BlackWolf
    #332
    :D
  • Mayday
    #331
    Kijottek a csitek, nesztek csiterek! :)
  • PhantomW
    #330
    pókos résznél a főellenségnél nincs valakinek valmi ötlete hogy lehet kinyirni mert miután levágom a lábát hozzá se tudok érni
  • Dns5000
    #329
    nekem eddig a lmb lmb rmb combo jott be ez eleg gyorsan megvan es eleg sok elbert el is tala egyszerre meg nagyot is sebez, az elohatott kiralyt is ezzel oltem meg.
    Most a Black Gate leott jarok es legge kilatastalan.
  • Pityuka Fővezér
    #328
    Már nehézségi fokozat legkönnyebbre állítása sem segít? Hajhaj..
  • PhantomW
    #326
    nem kell bujdosni ha egyszer kifujta magát gyorsan menny oda üssed és mielőtt elkezd megint és abbahagyja
  • Corey
    #325
    valaki plz árulja már el hogy ölhetném meg azt az élőhalott királyt, mert eccerűen már nemtok vele mit csinálni... folyton elbújok a kövek mögött, aztán ha meg lerombolta azokat, akkor már nemtok hova futni mert odajön és leöl, mégha futok akkor is... plz help!!!
  • Atiii
    #324
    nekem is kéne cheat
  • Atiii
    #322
    én leszedtem a proper cd és így nincs only samu!!!!!
    de még mindig nem lehet a filemket átlépni és ast hittem hogy lesz valami mentés dolog is de az sincs. szóval mostmár lehetek bárkivel de még mindig nehéz
  • gergou
    #321
    ugyanez nalam is, de valami hihetetlen nehez ez a resz is... az uccso elefantnal atmegyek vissza a masik oldalra, es a kamera ott marad...
  • Bandew
    #320
    Ja de arra a bástyára menjetek, ami szürke ponttal van jelölve. Ugye 2 ilyen van, az egyik a katapult, a másik meg az amelyikről neked kell lőni.
  • Bandew
    #319
    A másikra csak fel kell menni. és onnan lőni a bottal. A legjobb hely a lépcsőforduló.
  • Raven
    #318
    És a másik toronnyal mi a fenét kezdjek? Arra nem tudok lőni a katapulttal.
  • Dns5000
    #317
    csak az elso bastya szetlovom a katapultal, de a masodikat nem lehet ? azt csak vedeni kell?? vagy mi?
  • Bandew
    #316
    Fel kell menni a lépcsőn a bástya tetejére.
  • PhantomW
    #313
    az elenfántos résznél nálatok nem bugos?
    igy beleakad az elefánt a tárgyakba meg rajta marad a kamera és nem történik semmi meg a másik oldalt jön de fordítva
  • Corey
    #312
    skacok, hogy lehet az élőhalott királyt megölni? sárgáig le tudom szenvedni életerejét, de aztán kampeca lesz nekem.. nincs valami gyengepontja?
  • grebber
    #310
    LETÖLTHETÖ A JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!! ----3-as CD!!!!!!!!
    Végre erre vártam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Raven
    #309
    Én is ezt kérdezném, hogy kell kiiktatni a nagy ostromtornyokat? Gandalf valamit kajabál, hogy a katapultokkal döntsék le őket, de hol a francban van katapult? Azt látom, hogy az egyik saroktorony kikékül, van annak valami jelentősége?
  • gergou
    #306
    No emberek van egy gondom, Aragornal nem tudtam megbirkozni azon a palyan, ahol leomlik minden, a fomonszta kinyirasa utan, combokat kene hasznalni, de nem vettem oket, es mar nem is tudok... az elozo palyat meg Aragornal nem csinalhatom meg meg1xer, a cheat meg nem muxik, amivel combokat lehet elocsalni Aragornhoz... Egy kis segitseget elfogadnek...
  • Bandew
    #305
    #265
  • mochee
    #304
    És mi volt a taktikád? Van valami tipped?
  • Bandew
    #303
    Én is így voltam vele.
  • Dns5000
    #302
    Van farligthos fixed crak is azzal probatatko mar hatha megy a coop. flt-rfix.001 keresetek ra dcn.
  • mochee
    #301
    Basszus, nem hiszem, hogy csak én lennék a béna, de én nem tudom megoldani az ostromot gandalfos pályán. Tök kevés életet ad, az orkok pedig csak jönnek ezerrel, és menteni egyszer sem ment. IDEGES VAGYOK!!!!!!!!!!!!!!!
  • Bandew
    #296
    Nem. Egy gépen, billentyűzettel és gamepaddal, esetleg joystickkal, de az nem jó.
  • And5
    #295
    coopot csak lanon lehet vagy hogy ?
  • Örm
    #294
    Melyik verziója? Mert nekem ez van meg ACEMCP590PLAYER ha fent akkor sincs hang a videok alatt meg ha letörlöm akkor sincs.
  • Smuggler
    #293
    AceMegaCodecs! Valakin az segitett hogy le kellett szednie, ugyhogy rohadt érdekes
  • Bandew
    #292
    Ja. Kár hogy nem lehet egy billentyűnél nyomni. Nekem van egy joystikom, de azon koránt sincs annyi gomb, mint amennyi kellene, ráadásúl ha lefele vagy jobbra akarok menni az emberemmel, akkor sétál. Ezzel már az első pályát se lehet végignyomni, hisz ott futni kell az omló kövek elől.
  • PhantomW
    #291
    billentyűzetel sztem nem lehet 2en
    ez a coop mode csalódás volt nekem mert én azthittem online ba lehet nyomni nem gondoltam hogy csak egy gépnél
  • Raven
    #290
    Azt, hogy nem csak Samu-val nyomulhatsz, mint a Fairlight féle crackban, meg - állítólag - működik a coop mód is (azaz lehet ketten is játszani a gémet).
  • Örm
    #289
    Milyen codeket raktál fel?
  • Smuggler
    #288
    Na müködik a hang mindenhol. Visszaraktam a kodeket és megoldotta a problémát Mostmár lehet -ni!
  • BlackWolf
    #287
    ja pont azt
  • Smuggler
    #286
    És mit javít ki most tulajdonképpen ez a proper cd3 meg az ehhez kiadott crack? valami olyat hallottam hogy csak a samuval lehetett nyomni vmit vagy mi..
  • Bandew
    #284
    Akkor ez a gond. Kár mert egy billentyűről szerintem simán lehetne nyomni.
  • Smuggler
    #283
    Nincs fent mega pack már régota de nincs hang igy se a videjok alatt meg a menübe se szol semmilyen zene..