1735
  • kisficege
    #487
    faszom,azon a kurva hídon nem birok átmenni.Legolassal vagyok és mindig engem támadnak..35 emberből 32-őt megöltem és akkor haltam meg..azt hittem felrobbanok..hogy kell ott átmenni??????
  • Davidsned
    #486
    Vigigvittem a játékot viszont a co-op módot még mindig nem tudom elérni (rá se lehet kattintani). Miért? Pls help...
  • JxOxExY
    #485
    a-ha.Megcsekkolom
  • lwb
    #484
    Az ACE-ben van olyan, hogy custom install, ahol te állítod be, hogy mit akarsz feltenni és mit nem. Nem kell mindent felrakni...
  • NeoMaN
    #483
    Én nemtom mit ACE-ztok itt, de van 3-4 codec ami kellhet egy normális embernek, az ACE-ban meg van vagy 50. Tehát:

    DivX
    XVid
    AC3
    Intel INDEO
    WMV,WMA
    MOV

    Ennyi. Semmifféle "kodekpakk" használata nem javallott...
  • Mike
    #481
    hm...
    tegnap megtekintettem a programot, eléggé konzolos akció, de el lehet vele szórakázni
    az más kérdés, hogy január 8-a előtt nem fogom végigjátszani, mert előbb a filmet szeretném megnézni
  • JxOxExY
    #480
    melyik ace van fent CANDIBÁ'?Azzal megprobálnám én is!
  • Gandibá
    #478
    Hát nekem Ace van fent, van hang meg kép is :D Csak az a baj, hogy szar lassú (700 mhz-s) gépem van, és ezért a kép akad, a hang meg siet :DDDDDDDD
    DE legalább működik :-)
  • lwb
    #477
    nforce fórumain azt írják a codecekkel kell machinálni. Vagy mindent leszedni vagy ace-t felrakni... eh... egyikhez sincs nagy kedvem. :(
  • Gandibá
    #476
    ewuk: #410 -es hozzászólás.

    JxOxExY: erre még nem jöttem rá, lehet más tudja az orvosságot a problémádra.
  • lwb
    #475
    Uaz probléma nálam is, de még csak ACE sincs fent (mondjuk más audio-video codec van)...
  • JxOxExY
    #474
    Hali all!

    El tudná valaki magyarázni hogy mi a faszért nem tudom elnyomni az intrót és mért nincs hang..5.93 ace van fent és már szóról szóra végigolvastam a fórumot.3 db cd-m van +a proper.Na én úgy nyomtam fel hogy 1,2,proper+properen volt egy deviance crack.Na így sem müködik.Megprobáltam már mindenhogy, még azzal a ppf megoldással is(mondjuk itt nekem nem csinál semmit, csak megnyit egy ablakot azt azzal a lendülettel be is csukja)
    Hülye vagyok ez van, de mit baszok el????OKOS AKAROK LENNI!!!!...(kész vagyok)
  • Gandibá
    #472
    Én is most a perfectekre hajtok, plusz minden karit fel akarok túrni 20as szintre.. 3 már van: Samu, Aragorn, Legolas :-)
  • PTW
    #469
    vicces hogy miutan vegigjatszottam csak azutan jottem ra hogy kell hasznalni a bane- vegzodesu tamadasokat ami igy utolag szegyen gyalazat.
    szerintem ez a harom tamadas a jatek leghasznosabb mozdulatsora mivel azonnal kivegzel egy orcot, uruk-hai-t vagy egy ember meretu ellenfelet es egybol perfect modba vagja magat a karakter .. most azzal szorakozom hogy ezek hasznalataval perfect-re teljesitem a palyakat


  • Gandibá
    #468
    Amúgy meg olyan map nincs amit nem lehetne megoldani. Én is szenvedtem egy csomót néhányon, de megoldható mind. A lényeg hogy harc közben védekezzetek! Q gombot nyomogassátok sűrűn, hosszabb lessz a pálya tőle, mert védi az ütéseket, de legalább túléled!
  • Gandibá
    #465
    Hehe, vissza kéne olvasni, és akkor tudnád, hogy 1 videót csak 1x kötelező megnézni, másodszorra már ha megnyomod a Q billt, akkor elváltja.
  • Sir IvanHoe
    #464
    Nyigas helyett 1 oldalt kene visszaolvasni, es ott van a trainer hozza!!
  • PTW
    #462
    mindenkinek aki nem boldogul samuval az elso bossnal!!!

    samunak van egy olyan ALDOTT tulajdonsaga hogy a kopennyel lathatatlanna tud vallni ilyenkor az ellenfel hata moge kerulve killing move billentyut hansznalva gyonyoruseges BACKSTABet kapunk...adagadt rohadek ugy esik ossze mint egy rongybaba...

    en a black gate-et vagyok keptelen megcsinalni! eljutottan 4 bossig de ami akkor kovetkezik az olyan szintu kaosz hogy az mar orulet!!
    tenyleg mazochista beallitottsagu a nehezsege ennek a jateknak!!
  • Davidsned
    #460
    ÖRÖKÉLETET AKAROK! Segítséééééééééég!
  • Corey
    #459
    van egy kis gondom a videókkal.. felraktam egy ACE codecpakkot, ezután elinditva a game-t a videókban nincs hang.. letöröltem, majd ujraraktam az eddigi codec-eimet, de igy sem jó.. plz help!!!
  • Davidsned
    #458
    Na válaszoljon már valaki plííz!
  • Davidsned
    #457
    Van valami örökélet kód a játékhoz? Mert nekem már nagyon reménytelen a halottkirályos pálya.
  • Gandibá
    #456
    Hát az elsőre úgy, hogy meg kell csinálni az összes pályát . A másodikra meg úgy, hogy 3 karakterednek kell 10es szint felett lennie.
  • Dns5000
    #455
    bogy lehet a bonusz palyara menni?
  • Davidsned
    #454
    A Gandalfos várvédelmes pályán amikor jön az a nagy gép és ki is ugrál belőle egy csomó ork akkor hova kell menni?
  • Gandibá
    #453
    Kód nélkül nyomtam végig a játékot, és még a két bónusz pályát is, pedig az eléggé nehéz.

    Gandalf-os pálya: a létrákat kell lökdösni a várfalról, ölni az orkokat, majd ha jönnek ostromgépek, akkor azokat lelőni. A bal oldalit egy katapult segítségével, a jobb oldalit a botod segítségével. 4 katapult után egy kis idővel már nem kell félni az orkoktól. 4es szintű Gandalf-al simán meg lehet csinálni!

    Samu-s pálya: én simán megöltem a "boss"-t, csak páncélja van, RMB-vel le kell ütni róla, utána már nem para.

    Halottkirály-os pálya: védekezni kell sokat, és ha abbahagyja a támadást, minnél erősebb combo-val ütni. Ott még azthiszem csak orc hewer van, de az is bőven jó. Szal combo-ra koncentrálni.
  • Davidsned
    #452
    Biztos én vagyok a benga de úgy sem sikerült. Úgyhogy nekiláttam megvédeni minas tiritet. Na azt is vagy nyolcvanadszor csinálom, mert mindig bejutnak azok a köcsög orkok. Hogy a francba lehet ilyen kib@szott nehéz játékot csinálni???
  • Gear
    #451
    Használd a védekezést!Egyébként nem a király legyőzése ott a fő gond hanem utána kijutni a barlangból...big sux!!!Itt hagytam abba a gamát. Legalább lehetne menteni de nem!
  • Davidsned
    #450
    Folyton csak küldi rám azokat a hülye kísérteteket (mindig egyre többet), de aztán amikor ő jön akkor szinte meg se tudom sebezni.
  • Davidsned
    #449
    Hogy a f.szba kell kinyírni azt a b.szott nagyképű king of the dead-et? Próbáltam már Aragornnal Legolassal Gimlivel is, de a fele életét sem tudom levenni annak f.sznak.
  • Atiii
    #447
    bazze ezt a pályát nem lehet megcsinálni... orkokat gyilkolom és kettő falat már lelődtem... újabb falak jöttek és orkok csak akadélyoznak
  • Atiii
    #446
    énmeg nem lövök le semmit csak döntön a létrákat és le lehet menni de ott nemtom mit kell csinálni...
  • mochee
    #445
    Ne nyird ki, hanem csalogasd ki, fuss gyorsan be, és csavard az ajtot mint állat, nekem ugy sikerült, hogy közben egyszer sem ütött le a rohadék. Meglehet csinálni kod nélkül is, én pl elfelejtettem az elején átkapcsolni hardról easy-re, és ugy nyomtam végig a samus kuldiket.

    Én is ott szenvedek a Gandalfos pályán, egy kis segítséget elfogadnék. Miután lelövök egy tornyot, amit tolnak, lemegyek orkot irtani és létrát dönteni, de mindig betörnek.
  • Atiii
    #444
    ledönötm a létrákat és akkor mivan?? ölöm az orkokat és??? mit kell csinálni?
  • Atiii
    #443
    amikor ganival vagyok és a várat kell megvédeni..lelököm a létrákat és akkor mit kell csinálni?
  • Gnome
    #442
    Asszem meg kell dobálni...de ugy hogy hosszan tartod a shift gombot ezt kell eljátszani vele és ha jól csinálod meg sem támad hanem szépen lassan meghal...
  • Atiii
    #441
    koddal :))) mert ezt a gamet nem lehet kod nélkül végigvinni
  • Davidsned
    #440
    Te könnyen kinyírtad? Mert én már nyolcvanadszor töltöm vissza és jutok el nagy nehezen addig (hála annak hogy nem lehet menteni), de még így sem tudom kinyírni.
  • Atiii
    #439
    ki kell nyírni és fel kell húzni az ajtót
  • Davidsned
    #438
    Azon a pályán vagyok amikor először vagyok Samuval, és Frodóval meg Gollammal menekülök abből a várból amit ostromolnak. Eljutok addig, hogy lemászok Samuval valami csatornába, de ott is jönnek még orkok, aztán jön valami nagyobb ork (van neki egy csomó életereje), de azt nem tudom megölni (megsebezni se nagyon). Hogyan menjek tovább? (hogyan nyirjam ki?)