1735
  • mochee
    #383
    Nekem ehhez hasonló hibát akkor szokott kirakni, amikor szarul irták meg a cd-t.
  • maki
    #382
    Hali!Lenne egy problémám amiben szeretném ha vki segítene.Game felrakva le is megy az első pálya de a videó bejátszás után a következő hibaüzenet jelenik meg:"An error has occured and RoTK cannot continue.Code C0000005 at 004801F9.The Lord of the Rings(tm) will now exit.".Légyszi segítsetek!Köszi előre is.
  • mochee
    #381
    Szevasztok!
    Bocs, hogy még mindig ezen a Gandalfos szaron sírok, de egyszerűen nem megy. Szoval: tolnak egy tornyot az ostromnál, én felmegyek a vártoronyba, és lelövöm. Utána lemegyek gyakni, és egyszerűen mindig elfoglalják a várat.
    Sztem kurva gyorsan irtok, tehát valószínű, hogy csinálnom kéne valamit még. De mit? Esetleg máshonnan is lőni kéne ilyen tornyokat, amit odatolnak, vagy csak béna vagyok, és az az egyetlen?
  • Bandew
    #380
    Az a kedvenc pályám. :D
    Amugy itt már leírtam: #363
  • Gandibá
    #379
    Én most black gate-nél szopok. Valami taktikát vagy tanácsot szivesen fogadnék.
  • Atiii
    #378
    hogy nyomhatom fel? koddal nyomom mert qurva nehéz
  • Bandew
    #377
    Pont vagy level? Levelt max 20-at érhetsz el, de ha neked 20 pontod van az bizony édeskevés. :D
  • Atiii
    #376
    full az hány pont? nekem most 20 on van
  • Bandew
    #375
    Gandalfot is fullosra fejlesztettem, és azt kell hogy mondjam Gandalf a legerősebb karakter a játékban fullon. Legolasnal is erősebb.
  • Atiii
    #374
    meg legolassal a sezllemes mikor omlik le a fal meg minden akkor futni kell és a köd van és lelassulok és elém esik egy szikla és nemtok tovább menni
  • Atiii
    #373
    hát bazze.... a vár védelem pálya gandival qurva nehéz
  • Bandew
    #372
    De csak ha nem változtattál a gomok beállításain. Amúgy a fizikai támadással kell.
  • Gandibá
    #371
    Bal oldali crtl-al le tudod lökni a létrákat.
  • grebber
    #370
    Hogy a rákba kell ledönteni a létrákat??Mert nekem nem csinál semmit???
  • Gandibá
    #369
    Options-be kapcsold be az Alternate Cameras-t, azzal jobb lesz valamivel, legalábbis így nekem nincs problémám, meg hát szerintem még meg kell szoknod, és utána már np.
  • HammeRed
    #368
    Rohanok ahogy csak birok,de nekem a kezeles a fura azaz inkabb a kameranezetek valtasa.
  • Gandibá
    #367
    Én egyszer se haltam meg azon a pályán. És csatlakozom Szas kollégához, nem kell megállni egyszer se, csak rohanni.
  • HammeRed
    #365
    Azert az kicsit tulzas hogy azert nemtudom megcsinalni a palyat mert az iranyitas egy nagy szar,atverekedem magam a palya nagy reszen erre nemtudok minden alkalommal elfutni a leomlo szikla elol azaz ha sikerul jon egy rakas ellenfel azokat elintezem erre megint omlik az aldas az egbol mire eszbekapok mar meg is haltam.Az iranyitas nagyon gaz.
  • Gandibá
    #364
    Én tudom mit kell csinálni meg minden, de nem jön össze .
    Haverom megcsinálta, valszeg az lesz hogy áthívom, és csinálja meg
  • Bandew
    #363
    A katapulttokkal kell kilőni a bástyát, ott felmenni, kinyitni a kaput, és kimenekülni.
  • Pityuka Fővezér
    #362
    Az embereket ölöd? Nem az orkokat kéne? :-O
  • Bandew
    #360
    A lényeg az, hogy ne csak a létrákra és ostromgépekre koncentráljatok, hanem az orkokat is kell vágni rendesen. Elvégre egy hentelős játékba miért raknának olyan pályát, ahol nem szükséges orkokat gyaknunk?
    Sokat segít Gandalf trükkje, amikor a földbe szúrja a botját, ezzel jelentősen ritkítva az orkokat. Ezt fejlesszétek ki. Tehát ne fussatok el az orkok mellet, hogy a létrát ledöntsétek, hanem előszőr vágjátok le őket. Az ostromgépeket azért jobb mielőbb elintézni, de utközben azért döntsétak a létrát, amig a bástyáig mentek, és öljetek le annyi orkot, amennyit csak tudtok, de ne ragadjatok le egy helyen.
  • Bandew
    #357
    A létrákat is lökd le a fizikai támadás gombbal. Az ostromgépeket pedig le kell lőni a katapultta és a bottal.
  • Atiii
    #356
    gandalfal kell megmenteni a várat a sok ork elől? csak gyilkolászni kell az orkokat vagy valamit mást is kell? úgy gyilkolászom ahogy csak tudom de m égis elvesztem...
  • mochee
    #355
    Csak hátrafele lehet ugrani (tab). Azokat a sziklákat ki lehet kerülni ugrás nélkül is, én úgy csináltam meg.
  • Raven
    #354
    Király :) (stílusosan ;) )
  • Atiii
    #353
    idegesítő amiko rmenekülök a barlangba az omlás elől és a ködös pályarésznél elakad a hülye..mert nemtom kikerülni
  • Atiii
    #352
    ugrani mivel lehet?
  • Atiii
    #349
    hogy lehet felvenni legolassal a nyílat? nemtom melyik billenytű
  • Raven
    #348
    Egy cipőben járunk (Minas Tirith.). Mivel ma jött ki, sztem várni kell pár napot, és a www.gamecopyworld.com-ról, vagy a www.dlh.net-ről tuti le lehet majd szedni
  • zaki
    #347
    jó az alcíme a topicnak: Lord Of The Ring: Return Of The King várom erre a gamre az hozzászólásokat. az hozzászólásokat... :PPP
  • Bandew
    #344
    Király!
    Legolast teljesen kifejlesztettem. Senki sem állhat az utamba.
  • Bandew
    #343
    Ja! :D
    Nem baj ez is pizzadox. :D
  • Raven
    #342
    Ez nem az :))) Ez a PizzaDox +3 Trainer, amiről én beszélek az ALL ACCESS CHEAT:

  • Bandew
    #341
    Ez az->#336
  • Raven
    #340
    Ja, csak a hivatalos cheat-ek többségénél ott van, hogy "available only after you beat the game", azaz először végig kell nyomnod a játékot.

    Viszont a PizzaDox kihozta az ALL ACCESS CHEAT-et, azaz minden pálya elérhető, stb., most már csak meg kell várni, amíg feltűnik.
  • Bandew
    #339
    1. Indítsd el a trainert
    2. Indítsd el a játékot
    3. Játék közben nyomd meg ezeket a gombokat.
    Ennyi.
  • Atiii
    #338
    itt van hogy Y infiniti health nade nyomo m én a Y de semmi nem tröténik
  • Atiii
    #337
    ezzel mit csináljak?
  • Bandew
    #336
    ITT van egy trainer.