1735
  • Bandew
    #538
    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1064582190
  • Davidsned
    #537
    Tud valaki segíteni a Lord of the Rings: War of the Ring-ben (nem találtam ilyen fórumot): a Good Campaign-on vagyok a második pályán, de nem ír ki semmi Objective-et. Miért? Mit kell csinálni itt?
  • KekeVara
    #536
    Nem tudja valaki elküldeni nekem azt a crackfixet?
    e-mail cím:[email protected]
  • Gandibá
    #535
    4ik cd-n van.
  • Bandew
    #533
    warezcenter
  • KekeVara
    #532
    Nem tudod xido honnan lehet letölteni azt a cracfixet???
    Nagyon megköszönném ha megmondanád.
  • Gandibá
    #531
    Nekem se játszotta le, valószínüleg úgy lett megcsinálva, hogy csak a játék játssza le. De ha van megoldás, én is szivesem várom!
  • asdasdasd
    #530
    Tudja valaki, hogy lehet az AVI file-okat a játékon kívül lejátszani. Kell valami spec codec hozzá?
  • Bandew
    #528
    A co-op mód csak akkor műxik, ha egy gépen a billentyűn kívűl van még valamilyen játékvezérlő (gamepad, joystick).
  • kisficege
    #526
    kössz
  • Gandibá
    #525
    Uhh ez erős volt, de elmagyarázom :D:D:D.

    Másold be a ROTK könyvtárába az exe-t, majd indítsd el. Utána a játékot futtasd, majd game közben lehet nyomogatni a gombokat. Y - örök élet, U - örök másodlagos fegyver (nyíl/varázslat), I - gyors szintlépés/maximális XP, B - visszaállít mindent nomrálisra.
  • kisficege
    #524
    Aki tud angolul az fordítsa le nekem ezt...thanks
  • kisficege
    #523
    mi az a game directory?rákeresek de nem talál semmit
  • kisficege
    #522
    és hova rakjam bele??
  • Gandibá
    #521
    Én is végigzúztam, minden karakterem 20as szintű, majdnem minden pálya perfect, és bónusz mapok is készen vannak :)
  • Gandibá
    #519
    Azt hogy leszeded a 3as CD Deviance által kiadott proper változatot, és reinstallod a gamét.
  • yellowcab
    #518
    Hi
    Mással is előfordult,hogy kidobja a gép a második videó után(Helm's Deep-ből eltakarodnak az orcok)
    Mit lehet tenni vele

    Köszi
    Y
  • Gandibá
    #517
    De mi értelmes cheatelni? Én cheat nélkül nyomtam végig, és kb. 2 pályán akadtam L, de azokat is megcsináltam egy kis idő után. Amúgy minden dolog nyitja, a Védekezés! Tapadjatok rá mindannyian a Q gombra, és nem lesz baj.
  • TANKboy
    #516
    Ha nincs kedved végignyomni, vagy már szeretnéd, hogy választható legyen az összes pálya és karakter akkor töltsd le ezt a mentést itt. Ezen 100%-ra van teljesítve singleben és cooperativban, választhatók a titkos karakterek és mindenki 20-as szinten van, tehát maximumon.
  • TANKboy
    #515
    Elvileg csak az után működik, ha végignyomotad a játékot, mert a program mutatja meg extraként a végén.
  • kisficege
    #514
    de nem működik..meg kéne valaminek jelennie vagy mi??
  • Gandibá
    #513
    Ahogy #498-ba leírtad...
  • kisficege
    #512
    VALAKI MONDJA MÁ MEG!!!!!!
  • kisficege
    #511
    Hogyan kell a cheatet aktiválni??Valakinek sikerült?
  • Ruffi
    #509
    EMberek ez milyen gépen fut 1024-en rendesen?
  • TANKboy
    #507
    Sziasztok!
    Pár napja kaptam meg a gamet és azóta nyomulok vele. Néhány dologra rájöttem. Hátha tudok segíteni. (Olvastam pár megoldást itt amire rájöttem szal nem kell anyázni ha olyat mondok amit már leírtatok.) Az egyik legfontossabb mozdulat a játékban a védekezés, szal ne mellőzétek, főleg ,hogy a "Bane" mozdulattal frankón ki lehet végezni vele az ellent (főmuftiknál, kis főmonsztréknál értelemszerüen nem mükszik) és utánna egyből perfect módba váltasz. Ennek trükje, hogy mikor valaki megüt és lehárítod utánna egyböl megnyomod a kivégzés gombot. 3 ilyen mozgás van, lehet hogy azért nem sikerül kivégezned mert ( béna vagy )még nem tanultad meg azt a mozgást. Tessék gyakorolni. Ráadásul addig sérthetetlen vagy míg ezt csinálod. Ha nagy a káosz körülötted (pl tökre nem látod a karaktered) csak bőszen nyomkodd a védekezést és hang után amint meghallod a penge csattanását már nyomd is a kivégző gombot. Másik 5letem, ha harc közben hirtelen átvált filmbejátszásra (a játék motorjával) akkor mikor annak végéhez közeledsz kezd el nyomkodni a védekezést mert túl váratlanúl rak vissza és tuti, hogy egy maflást kapsz egyből. Én is még gyerekcipőben járok ezzel a játékkal de érzem, hogy frankón bele lehet jönni és ami elinte buta hentelésnek tünt egy látványos balettáncá alakul. Írtó jó érzés mikor hárítasz, ütsz egy combo-val kifektetsz mindenkit körülötted, úgy érzed ura vagy az egésznek.
    Na most nézzük a pályákat: Másokhoz hasonlóan, miattam is biztos csuklottak a fejlesztők mivel nem 1x vesztettem el az önkonTROLLomat. Az első megtanult skill az Orc Hewer legyen, és mindenkinek vegyétek meg. Nyugi, az XP közös tehát nem kell sajnálni, tessék szépen mindenkinek megtanulni, egyből a kötelező Gandalf-os intrójáték után. Az első nehézség talán az Undead King. Mikor előjön a földből, lehetőleg ne legyetek a közelébe, mivel egy védhetetlen maflással indít mindig! Nektekront, egyböl hárítások aztán combo majd hárítás és így tovább, míg újra alámerül. Előhívja a csontikat, ha harcos és nyilas is van akkor menjetek a sziklákhoz távol tőlük majd nyilzápor rájuk. Így 1esével jönnek és a szikla mögé bújva védve vagy a nyilak elől. Lasú, de biztos módszer. Aztán le lehet szedni a maradékot. Egyszer begorombúl az öreg csóka és földzáport zúdít. Ott szikla mögé bújni majd előugrani erős nyíl a mellkasba aztán vissza. (erőset úgy tudsz lőni, hogy nyomva tartod a támadás gombot és utánna engeded fel). Ennyit az Undead King-ről. Utánna jön a menekülés. Nem kell törődni semmivel csak rohanni, a sziklák nem zúznak, nem is sértenek rajtad. Itt vannak a ködös részek ahol csak lassan lehet haladni, erre orvoslás lehet a Phsichical Attack nyomkodása ami nem biztos, hogy mindegyik karinál jó, de Gimli-nél és Aragorn-nál biztos! Harcok után sose idözzetek, azonnal folytassátok a menekülést amit szabad az út!!! Másik gond amint látom, Gandalf várvédős jelenete. Taktika: Itt ne menjetek annyira az XP-re! A térkép mutatja, hol van létra, tessék egyből indulni amint látjátok a jelét. Az ellennel csak annyira foglalkozzatok, hogy utat törjetek köztük. A létrákra koncentráljatok amit a Phsichical Attack-al lehet lelökni. Ha végeztetek és nem láttok létrát akkor is menjetek középre egyből, ahonnan kezdted a pályát. Innen gyorsan odaérsz mindenhova. Egy trükk, ha az egyik oldalon vagy és látod, hogy középpen már kb 3 létra van akkor menj a csákjához amin kötél lóg és ott nyomd meg az Action gombot. Látványos mozdulatokkal leszambázik a párkányra a karid. ott könnyedén végigrohanhatsz és lelöködheted a létrákat, majd a másik oldalon felszökkensz ugyanígy az ottani kötélen. Már csak a látványos figura miatt megéri kipróbálni. Fontos: Amikor a térképen látni a nagy piros pontokat akkor elsősorban arra kell koncentrálni, azé persze útközben lerugdosni a létrákat, de fő célpont az ostromgép (vagy miaszösz) legyen! Én nem gagyiztam a katapultokkal, odamentem és erős lövésekkel (lásd fentebb) megsoroztam. Na én ennyit akartam a pályákról, ha van kérdésetek és tudok segíteni, szívesen megteszem.
    Más: Eleinte borzasztónak találtam a kamerakezelést és az irányítást. Sajnáltam, hogy nem hátulnézeti végig, de rájöttem, hogy az egeret nyugodtan ki lehet hagyni az irányításból és a kamerakezelés írtóra film feelinget ad és baromira meg lehet szokni!
    Hmmmmm, kissé hosszúra nyúlt ez az első hozzászólásom.
    Amúgy nekem nagyon, nagyon, nagyon tetszik a Game!!!!!
  • Davidsned
    #505
    Bane-elni én sem tudtam. Pls hlp..
    Ja és a co-op módot hogyan lehet előhozni?
  • kisficege
    #503
    Nagyon elbaszták a játékot..kibaszott nehéz.A második pályán már nem birok átmenni ízin...
  • himpike
    #502
    Látom, a páncélos ork RMB-vel verhető. De hogy lehet Bane-elni?
  • himpike
    #501
    Valaki árulja el legyen kedves, hogy hogyan kell benyomni a bane-eket? Azt látom, hogy Q ,és utána Space, de tudatosan még egyszer sem sikerült. Kivárok, amíg üt az ellen, hárítom(Q), majd Space. =semmi. Mi a trükkje? Valamint Samu második pályáján rám tör egy nagy állat a csatornában, az elején, akit meg sem tudok ütni! Watafaka?
  • kisficege
    #500
    lehet hogy csak akkor működik a már egyszer kiakasztodtad mert írja hogy finished..
  • lwb
    #499
    Szeva! Te, itt? :)
    KOTOR gurul le, de bugzik ATI kártyákkal...
  • kisficege
    #498
    bazz,nekem se mükszik..:(:Cheat Codes
    Note: The following codes only work once you have finished the game. Start a mission, then press [Esc] to pause the game. Hold [Left Shift] + [Left Ctrl] + [Left Alt] and enter one of the following numbers on the [Keypad] to activate the corresponding cheat function:
    RESULT CHEAT CODE
    Invincibility 7578
    Restore health 7755
    Infinite missiles 7795
    Always devastating 6869
    Perfect mode 5964
    All upgrades 8967
    Targeting mode 9587

  • kisficege
    #497
    még nem próbáltam..majd mindjárt..
  • himpike
    #496
    Nem kell módosítani semmit az installkor, csak hagyjátok telepedni. Van egy Player verziója is , ami kisebb, elméletileg azzal is kéne, hogy menjen. Én wapon keresztül szedtem le, ezért nem tudtam eddig reagálni. 30 mega, ki lehet számolni, mennyi idő alatt jött le.... a player azt hiszem, csak 12mega.
  • himpike
    #494
    az ace595pro megoldja a hangproblémákat. Aki meg tud jobbat, az ne fikázzon, hanem írja meg, mi az!
  • kisficege
    #493
    kössz,nem kell már találtam
  • kisficege
    #492
    tud valaki hozzá kódot??
  • RangeR
    #491
    Meg hanganyagokat főleg
  • RangeR
    #490
    Na,ha te ezzel a kódek gyűjteményeddel nézed a neten hánykolódó képanyagokat,hát nem lennék a helyedben,de azt a gépet is kivágnám az ablakon,amivel szerencsétlenkedsz:)