1735
  • Atiii
    #437
    figy! amikor az elefántokat kell lelőni és az egyiken letudom nyilazni a páncélt és jön a következő elefánt és aztmár nemtom lelőni mert a másik oldalon van a páncélja!! mit kell csinálni?
  • Gandibá
    #436
    Igen, szerintem is a legidegesítőbb a gaméban, hogy nem lehet menteni. Amúgy vannak még benne idegelő részek, amikor pl. ütném már a combot és pont akkor basznak belém egyet. Meg hogy jön a "boss" és mindig fellök ha nem blokkolok, de ezek már csak apró dolgok.

    LOTR 4ever!
  • Davidsned
    #435
    Hi all! Most kezdtem el játszani vele. Az első benyomásom: qrvára elrontja a játékot az hogy nem lehet menteni közben.(Hülye konzolosok.) Amúgy játékélményt tekintve király a játék meg a grafikája is.
  • Gandibá
    #434
    Töltsd le warez-ről a DEVIANCE-s 3ik CD-t. Pl. innen:
    http://warezcenter.cjb.hu
  • Esrohnoil
    #433
    Hmm... nekem olyan verzióm van, ahol az első küldetés után mindenképp csak Sam-mel tudok játszani... Ez miért van? Vmi bug?
    Van vmi applyppf.exe-m is, de az sem javítja...
  • Gandibá
    #432
    AndySkw: attól tartok kínálból jöhet a haverod.

    Firci: akkor nem tudom mi a baj.
  • Firci
    #431
    Fent van a codec pack, és nincs hang!!!!!!
  • Firci
    #429
    Fent van a codec pack, és nincs hang!!!!!!
  • Gandibá
    #428
    Rakj fel Ace Mega Codecpack-et, azzal jó lesz a hang.
  • Firci
    #426
    Nem tudom mi van valami nem stimmel a hangal pl.: a movie alatt nincs semmi hang. A játék közben se stimmel minden.
    6.1-es hangkártyám van de még sima stereoban sincs normális hangja a játéknak. Pl.: Zene sehol nincs a játékban. Sewgítsen valaki mert nagyon tetszik a játék!!!!!!
  • Gandibá
    #425
    Egyszer meg kell nézni, de ha megcsináltad a pályát, és utána másik karakterrel is játszani akarsz, akkor már el lehet nyomni a Q gombbal.
  • Gandibá
    #424
    Jah azokat nem szoktam használni, de ha játszok vele megnézem, ok?
  • PTW
    #422
    Gandi!.
    amirol te beszelsz az nem az Orc Bane hanem az Orc Hewer!
    az Orc Bane, Warrior's Bane es a Bane of Sauron amiket nem tudok hasznalni..
    mindegyik elohozasa elvileg : Parry+Killing Move
    de nem csinal ra semmit
  • Gandibá
    #421
    Nincsmit
  • Gandibá
    #418
    Tepet: sehogy, azt a botoddal kell lelőni (L-Shift és nyomni bal gombot).

    Xian: nem lehet, a játék automatikusan változtatja a kameraszöveget.
  • Gandibá
    #415
    Nem, katapultal majd az ostromgépeket kell lelőni, a létrákat le kell rugni Psychical attack-al (L-Crtl).
  • Bandew
    #413
    Szerintem nektek azért nem megy, mert gyorsan nyomjátok le a kombót. Úgy kell, hogy megvárod minden gombnyomás által elkezdett támadás befejezését, de azért még a támadás végén nyomjátok le a következő gombot, mert különben kezdhetitek előlről. Én igazság szerint nem szoktam tudatosan kombót használni, csak nyomkodom a gombokat össze-vissza, aztán vagy sikerül vagy nem. :D
  • Dns5000
    #412
    vagy 1 9. vagy 10. szintu
    lmb lmb lmb lmb ez sem nehez :P
  • Gandibá
    #411
    Nekem mindegyik megy, az Orc Bane a legkönnyebb combo, LMB+LMB+RMB, nagyon egyszerű.
  • Gandibá
    #410
    Megy az, csak egy billentyűről nem lehet ketten nyomni. Szal 1 bill, és 1 gamepad vagy joy kell.
  • Dns5000
    #409
    most akkor megy a coop? es hogy?
  • Dns5000
    #408
    Szerintem Legolasszal a lekonyebb vegignyomni, mert nagyon jol ijjaz. Ez foleg a Black Gatenel jon jol ott 3-4 nyilveszze 1 nagy leny a gyurulidercek meg 1 vagy 2 nyilvesszok.
    Igy a folenyekkel pillanat alatt lehet vegezni es lehet segiteni a tobbieknek. Ha valakinek negyan lemegy a HPja csak oda kell allni melle es meggyogyul, es kozben lehet ijjaszkodni. A berohano tomeget is nagyon jo megsorozni par nyilveszovel. Plane ha 2 lossz egyszerre :P
  • Dns5000
    #407
    ja
  • PTW
    #405
    nektek mukodnek a :
    orc bane
    warrior's bane
    es nemtom mi a neve de a harmadik "bane" combok?
    illetve nem combok mert ugye az upgradenel Linked Move a leirasuk..
    hogy a francba lehet elohozni oket?.. nekom sehogy se akar osszejonni, egyik sem....
  • Bandew
    #403
    Igen a bónuszokat 10-ig lehet fejleszteni, de level 20 a max. Ennek ugyan nem tom mi értelme, talán több az életerő.
  • troc
    #402
    szuper, nem lőttem le a nazgúlt (vagyis a harmadik ostromgépet is bottal lőttem le), így egyből sikerült a pálya. hányadik szintig lehet fejlődni? 10-ig írja a bőnuszokat de valaki 20-at írt...
  • Gandibá
    #401
    Nemrég.. úgy 3 órája :D
  • Gandibá
    #400
    Amúgy sikerült megcsinálni a Black Gate-et. Most nemrég leültem, és csak tunk-tunk-tunk . Aztán valahogy sikerült Perfect-re megcsinálni Gandalf-al
  • Bandew
    #399
    Ja, nekem se fagyott le, pedig én is vagy 3 órát nyomtam az unokatesómmal.
  • Gandibá
    #398
    Ghost69: én megcsináltam, a végén kb. 1 pici piros csík maradt a hp-mból. A trollok eléggé viccesek

    Szaby: nekem nem fagyott le egyszer se, pedig ma is haverral vagy 3 órát nyomtuk.
  • Bandew
    #397
    muszály vagy muszáj?
    Ezt mindig elfelejtem
  • Bandew
    #396
    A nazgúlt nem muszály lelőni, de ha mégis megtetted, akkor úgy tutsz túljutni a romokon, hogy a csákányon lemászol az alsó párkányra az akciógombbal. Elindulsz rajta, majd egy másik csákányon felmászol.
  • troc
    #394
    kérem mondja meg mit kell csinálni minas tirtih ostromakor gandalffal. miután ezuhan a falakra az egyik nazgul pillanatokon belül elfoglalják? hogy lehet a táljutni a romokon? vagy le kell lőni a nazgulokat is?
  • Bandew
    #392
    Leesik az, csak vágjad rendesen.
  • PhantomW
    #391
    utolsó pályán hogy kell legyőzni a főellenség frodóval egysz
    er le tom lökni utána felmászik és töbször nem esik le
  • Gandibá
    #390
    Nekem bejön mindegyik, sose volt gondom a combokkal. Szerintem próbálkozz, ha nem jó, akkor nemtudom mivan.
  • Gandibá
    #388
    Na elviszem Black Gate-et 5/6-ra erre meghal Gimli. Majdnem szétvertem a billentyűzetet.
  • Gandibá
    #386
    Én jelenleg ott tartok benne, hogy jön az a nagy csávó, amelyik ledodja frodo mithril páncélját. Azt kinyírom, utána meg jön ezer féle fajta ellenség. Arra kéne némi tipp, hogy hogy egyszerű megvédeni a haverokat.
  • selwik
    #385
    Rövid vélemény:

    Negatívumok:

    Iszonyú konzolszaga van a játéknak, az irányítás döbbenetesen szar. Tele van a játék ilyen mortal-kombat szerű kombókkal, "balegér+balegér+space+jobbegér" és akkor csinál neked valami extra mutatványt, röhej...

    Kamerakezelés szintén gáz, nem lehet beállítani fix hátsónézetre, hirtelen képváltáskor néha azt se tudni merre van az előre:))

    Teljesen lineárisak a pályák gyakorlatilag egy ösvényen lehet haladni előre-hátra. Nem lehet felugrani, leesni sehonnan, egyszerűen nem enged semerre menni csak a kis ösvényen.

    Nem lehet menteni csak pályák végén.

    Egy idő után nagyon egysíkúvá válik a végnélküli öldöklés, semmi ész nem kell a játékhoz, minden a szádba van adva: a pályákon az interaktív elemek nagy világító körben vannak még keresni se kell, csak odamész azt enter.

    Pozitívumok:

    Gyönyörű grafikai megoldások, részletes karakterek, erre egy szavunk se lehet. (kell is neki vas rendesen)

    Hangulatos háttérzenék, jól eltalált részek hangok.

    Egykét kivételtől eltekintve jó animációk, mozgások.

    És itt sajna véget is ért a dolog. Kicsit többet vártam a játéktól 3 cd-ért. Inkább több pályát készítettek volna, minthogy senkit se érdeklő interjúkat pakoljanak bele a színészekkel, meg a fél GYU-trilógiát félperces snittekben...
  • Kandurex
    #384
    Milyen hosszú a játék? Amúgy jó?