11900
  • zaki
    #1992
    ha adsz vmi helyet, ahovú feltölthetem, akkor szólj, és megteszem
  • zaki
    #1991
    átküldeném, de nem tudom az egészet, mert csak 5 mb tárhely engedélyzett a freemailen, szal amint átküldöm az 1ik darabot, már kell leszedned, hogy küldhessem a másikat
  • robotnyk
    #1990
    se icq, se mirc, hát borzalom, pedig közkincsé tehetnéd azt a krekket
  • Matthewpamer
    #1989
    most lépek egy órára...addig küld át.köszi
  • zaki
    #1988
    ja :)
  • Matthewpamer
    #1987
    bemész a wincommanderbe,kijelölöd a fáljt és a bal felső sarokba rámész hogy fálj,feldarabolás,és beállítód hogy hány megásra bontsa fel.pl.:3mb
  • robotnyk
    #1986
    úgy gondoltam hogy te küldöd át nekem :-)
  • zaki
    #1985
    nincs icq-m, de nekem különben is, már megvan a crack
  • robotnyk
    #1984
    Zaki vagy ICQn? átküldöd nekem felrakom a tárhelyemre!
  • zaki
    #1983
    nem vágom, hogy kell
  • zaki
    #1982
    bazz, vettem 3 15 éves játékost, egy kapust, egy védőt, és egy csatárt. a támadó gyerek.... hát mit mondjak, elég tehetséges, na ezt lessétek:



    Crotone-ből igazoltam, 34 meccsen 21 gólt lőtt, csak az a gáz, hogy még fiatal, és nem tudom kölcsönadni, hoyg játszhasson, és nálam nem nagyon fog beférni, mert van mellette pár csatárom (Cassano, Totti, Simonetta, Cerci, Robinho)

    és a védő gyerek:



    szal utánpótlásilag elég jól állok
  • Matthewpamer
    #1981
    darabold fel két db-bá
  • Matthewpamer
    #1980
    a gamecopyworld-ön nincs még fönt:((
  • zaki
    #1979
    nem tudom, mert több mint 6 megás, freemail-ba meg max 5 megát lehet elküldeni
  • Matthewpamer
    #1978
    :P
  • Matthewpamer
    #1977
    Zaki:hány megás a crack?küldd el ímélbe légyszi.
    [email protected]
  • zaki
    #1976
    nem tudom most, nemrég keltem, szal még hülye vagyok ilyenkor
  • Matthewpamer
    #1975
    hé zaki,a skineket hogy tudom berakni?nem is látok skineket!rámegyek a csomagolt fáljra és ott ilyenek vannak hogy alternative,terhand...stb.Mit kell csinálni?
  • Matthewpamer
    #1974
    első meccsemem,ma reggel :)
    Inter - Chievo 1:0
    csak a 70.percben tudtam gólt lőni,mert beálltak védekezni.
  • zaki
    #1973
    jó reggelt
  • Matthewpamer
    #1972
    na jó reggel mindenkinek..
  • Ryan
    #1971
    Rudee!
    Légyszi tedd föl újra a crack-et, mert 404 hibát ír ki.
    Köszi!
  • Rudee
    #1970
    Én a Fradival kezdtem most jáccani, szuperkupa döntőn MTK ellen 3-2 ide, Gera 13 perc alatt lőtt hármat, most jön az első bajnoki Debrecenben :D
  • zaki
    #1969
    hát bazzeg az is lol, hogy olyan játékos lesz az év fiatalja díjazáson a 3., aki nem is játszott meccset sem a bajnokásgban, ráadásul kapus is, hát ez qrva idegesítő... még jó, hogy azt mondták amikor a játék kijött, hogy javították a bugokat a dííjkiosztókon, hát én nem így vettem észre
  • zaki
    #1968
    bazz, milyen lol már kihagyták Totti-t, Simonetta-t, és De Rossi-t a keretből a válogatottnál, hát ez is milyen komolytalan már, nem igaz, hogynem tudnak vmit kitalálni a sok bug ellen :(((
    de viszont bent van Cerci, és ez jó :)
  • zaki
    #1967
    na, időközben befejeztem az 5. idéényemet: megnyertem a bajnokságot 5 ponttal az Inter előtt, megnyertem az olasz kupát a Juve ellen, de viszont 1-0-ra elbuktam a bl-t a Milan ellen. 3X kaptam ki a bajnokságban, 2X az atalantától, és 1X a Juve ellen. 90-et rúgtam, és 37-et kaptam. a góllövőim (minden mecset belevéve): Totti 29, Simonetta 26, Cerci 25, Robinho 20, Cassano-Diego 8, a többiek nem érdekesek
  • zaki
    #1966
    jól tetted :)
  • Rudee
    #1965
    Gondoltam gamecopyworld-re nem várok, inkább rákerestem irc-en
  • zaki
    #1964
    hát amikor kirúgnak egy szöv. kapitányt, akkor a válogatott csapatnál lesz egy olyan gomb lent, hogy Apply for Nation, na arra rányomsz, és ha mákod van, akkor 1 héten belül kb jön vissza a válsz, hogy elfogadták a jelentkezésed, és akkor már csak egy yes-t kell nyomni, és te vagy a szövetségi kapitány :)
  • zaki
    #1963
    hogy sikerült ilyen gyorsan crack-et szerezni? :)
  • Rudee
    #1962
    Hogy lehet jelentkezni szöv. kapitánynak?
  • Rudee
    #1961
  • zaki
    #1960
    viszont most vmi bug, vagy valami hiba volt a gameban: már nem előszőr jártam így a régi gamekban is voltak ilyenek: szóval a 2008-as eb-re kellett kijelölnök a keretet, és ugye ott van alul a confirm squad gomb. na de nem lehetett rányomni a gombra, anélkül meg nem tudtam a continue-ra nyomni. ha go on holiday-ra mentem, akkor ment tovább a game, de amint visszajöttem a szabiról, tovább kellett menni a continue-val, de nem lehetett, mert nem tudtam egyszerűenkijelölni a keretet az eb-re. így kénytelen voltam lemondani a szövetségi kapitányi posztomról, mert nem tudtam máshogyan folytatni a game-t, most viszont minden megy tovább, csak ht bosszús vagyok, mert részt akartam venni a török csapattal az eb-n, na mind1, majd biztos lesz egy csomó üres állás pár válogatott kispadon :)
  • zaki
    #1959
    ISTEN VAGY
  • Rudee
    #1958
    Kész is.
  • Rudee
    #1957
    Minnyá fölrakom vhova.
  • zaki
    #1956
    kicsit ideges vagyok: otthon kikaptam a középcsapat Atalantától 2-1-re, következő meccsen meg a 3. Sampdoriának rúgtam egy 4-est... na mind1, 31 meccs után az 1. vagyok holtversenyben a Juventussal, de én 2 meccsel kevesebbbet nyomtam, ráadásul elég könnyű meccsek következnek, és még az a szerencsém, hogy a Juve-val is játszom, méghozzá otthon, lehet, hogyazon a meccsen fog eldőlnia bajnoki cím
  • zaki
    #1955
    ha tudtok crack-et majd szóljatok :)
  • zaki
    #1954
    a 4.1.3-as, csak azt már elfelejtettem odaírni :)
  • zaki
    #1953
    KIJÖTT A PATCH!!!