11900
  • Matthewpamer
    #1952
    uvét kaptam a Bl negyeddöntőbe.Az olasz kupába is kiestettem..itt is menni fog.
  • Matthewpamer
    #1951
    otthon kikaptam az arsenaltól 2:1-re,de több idegenben lőtt góllal tovább menetm.
  • zaki
    #1950
    dehogynem
  • Matthewpamer
    #1949
    MIVAN?SENKI SE MANAGEREZIK???
  • Matthewpamer
    #1948
    Bakker Roma-Inter 2:2
  • Matthewpamer
    #1947
    előttem meg a buzi juve vezet 5 ponttal és most játszok idegenbe a romával.
  • zaki
    #1946
    én meg ideges vagyok megint, mert most pl megint leikszeltem egy sajt csapattal, ráadásul ohhon, és kezd eidegesíteni a sok sárga&piros lap, idén most kaptam meg a 9.-et, és még 2 hónap hátra van a szezonból. bent vagyok az olasz kupa döntőben (juve lesz az ellenfél), a bl negyeddöntőben (man utd az ellenfél), 5 ponttal vezetem a bajnokságot a Napoli előtt, és van még 10 forduló hátra
  • Takezó
    #1945
    teljes csalódás... 9 ponttal a 3. lettem a bl-csoportban :S Az 1860 Münchent kaptam az UEFÁ-ban, nah mondjuk őket lealázzuk :)
  • Matthewpamer
    #1944
    A kupába idegenben kikaptam 2:1-re a Juvétól,de összesítésbe 4-2 vel tovább jutottam a döntőbe
  • Matthewpamer
    #1943
    Inrer Brescia 2:1. És megint a Brescia vezetett először.Mindig fordítok..elég izgalmasak
  • Takezó
    #1942
    jah majd kiderül :)
  • zaki
    #1941
    hát ilyen biztos nincs
  • Csacsi
    #1940
    Mégsem igaz, csak én nem indulok, meg a tavalyi első helyezett.
    Persz még indulhatok, mert lehet, hogy ez miatt kiemelt lettem. Mert pl az inter sem játszik csoportmeccset a kupában.

    Najó nem tudom, majd év közben kiderül... :)
  • Takezó
    #1939
    höhh nem tudom mi értelme lenne annak, hogy a feljutók nem jácchatnak a kupában...
  • Csacsi
    #1938
    És mivel az első év úgy kezdődik, hogy akkor jutott fel a fiorentina, ezért nem játszottam első évben sem.

    Persze ez csak elmélet.
  • Csacsi
    #1937
    Van egy tippem. Lehet, azért nem játszok a kupában, mert feljebb léptem egy ligát. Mert megnéztem, és akik feljutottak szintén, azok sem jászanak a kupában.
  • Takezó
    #1936
    Skyline: grat, most kezd majd igazán izgi lenni :) Majd küldd a meccseid a nagy csapatokkal :) AMúgy én sem értem ezt a kupás dolgot.
  • Matthewpamer
    #1935
    MEGNYERTEM!!!!!!!!!! ARSENAL-INTER 2:3
  • Matthewpamer
    #1934
    75.perc 2-3
  • Matthewpamer
    #1933
    61.perc Recóba góljával 1-3
  • Matthewpamer
    #1932
    1.percben henry góljával fezetést szerzett az Arsenal,de 25 és a 29. percben Crúz,ill. Emre révén fordítottam..most jön a 2. félidő.
  • Matthewpamer
    #1931
    húha..most játszok idegenben az arsenallal.
  • zaki
    #1930
    én most fejlődtem egy kicsit és: 15,17,17,15,17,14. gondolom ha nem vesztettem volna el mindhárom szuper kupa döntőmet, akkor egy kicsit jobbak lennéke a mutatóim
  • zaki
    #1929
    megnéztem az én játékban a Fiorentinát, és az 1. szezonukban ők sem játszottam az olasz kupában, de a köv. évben igen, és az azutániban is, de a köv. megint nem, és idén megint játszottak, szóval nem tudom én se, hogy most mi van
  • Matthewpamer
    #1928
    Bakker a menedzser pontjaim: 10,12,10,12,5,11
  • Matthewpamer
    #1927
    MILAN-INTER 0:1 Karagounis 2.percben lőtt góljával!
  • Csacsi
    #1926
    Nem akarok újj játékot kezdeni, de ezt igazán kijavíthatnák a következő patchben. A fasz kivan, hog ynem játszhatok kupa meccset.
  • Csacsi
    #1925
    Ez hihetetlen. Vmi nagyon nem stimmel a játékomban, mert a második, azaz a mostani szezonomban sem játszom az olasz kupában :((
  • Matthewpamer
    #1924
    Bakker hazai pályán játszottam az Udinesevel,és a 21.percben méár 0:2 volt.Ekkor Martins lőtt kettőt és a 90.percben Recóba,ugyhogy 3:2-re nyertem.:)
  • zaki
    #1923
    1ébként nézzétek, milyen jó kis középpályást igazoltam :)

  • zaki
    #1922
    hát akkor nem csak nálam :(
  • Csacsi
    #1921
    Olyan lassú, ez a nyári időszak, hogy az vmi hihtetlen :((
  • zaki
    #1920
    most nézem te a 4-el nyomod? :)
  • Matthewpamer
    #1919
    na,haza értem:)
    índitom a gamet!
  • zaki
    #1918
    és a karrier-je eddig:

  • zaki
    #1917
    na, itt van a kép aley ambrosini-ről (2008 jan)



  • Csacsi
    #1916
    Hát azért reménykedtem, hogy nagyobb bizalmat kapok.

    Nekem a csapattal szembeni elvárásom az Uefa kupás helyezés elérése.

    Tudom nagy cél, de mit csináljak, telhetetlen vagyok.
  • zaki
    #1915
    általában mindig ezt mondják, hogyha feljutsz a köv. osztályba
  • Csacsi
    #1914
    Igazatok volt

    Azt írták, hogy nagyn elégedettek voltak az idei teljesítményemmel, és azt mondták, hogy azt várják el, hogy a csapat lelkesen küzdjön a kiesés ellen.
  • zaki
    #1913
    az lesz :)