22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #3446
    De minek neki a szerver crack???
  • Repülő Gyík
    #3445
    Sorry, de én sem értem !!!

    Szerintem már párszor találkoztunk a servereken!
  • Yan
    #3444
    kérdésed csak én nem értem?
  • zoligamer
    #3443
    El tudná nekem valaki küldeni az eredeti meg a privat server crackot?KÖszi
  • Repülő Gyík
    #3442
    Igaz, jó lenne a Crack :-)

    Igaz csak Single-be játszottam a Patch után, de szerinte jól sikerült!

  • Lacc
    #3441
    Na ennek örülök! :D
    Csak crack jöjjön már...
  • Damned One
    #3440
    Most játszottam a 1et soloba a gammel... hát az tuti hogy mostantól nem lesz rambózás se az m60al se pedig az rpd vel....bazz nem is lehet velük löni menet közben :D Igen dúrva.....
  • dronkZero
    #3439
    Na! :)
  • Damned One
    #3438
    Jah.... MAxx vs. torony 0:2 :D
    Tiszta air amerika volt... :D
  • Madmaxx
    #3437
    jaja jót repültünk :) nem panaszkodhatsz :)
  • Damned One
    #3436
    NA jó csak tegnap este 1 picit....
  • Damned One
    #3435
    Bazz játszani akarok!!! Egész héten nem gameltem.......
  • Yan
    #3434
    tedd fel, öröm lesz ban-olni
  • Lacc
    #3433
    Hát ezt még én se láttam...
  • Buba007
    #3432
    Benne van a játékban ez a fegyver? Csak, mert én még soha nem láttam.
  • Madmaxx
    #3431
    ugyse fog szétlőni :) bibibi :)
  • Mossberg
    #3430
    Hát, örülök, hogy mostantól az M60 buziknak legalább L.A.W-juk nem lesz de szinte biztos vagyok benne, hogy továbbra is ragaszkodni fognak az M60-hoz. Aminek nem örülök az az, hogy a Huey és a Cobra eddig is gond nélkül leszedett az égről szinte bármilyen repülőt és a LittleBird és KA-25 IS képes lesz erre szóval a Phantom és a Mig-21 talán még életképes de a Mig-17 és a Corsair többé esélytelen a levegőben. Pozitívum viszont, hogy a Mi-8 huszárokat a LittleBird a két minigunnal pár másodperc alatt simán szétlövi
  • Lacc
    #3429
    Szvsz már hagyd fent így, holnap már biztos lesz crack. Addig csak ki lehet bírni :)
  • dronkZero
    #3428
    Ilyen már van a Gamecopyworldön, hogy
    Battlefield Vietnam v1.01 + 3 TRAINER
    Remélem lassan jön a No-CD is...
  • Repülő Gyík
    #3427
    Akkor érdemesebb lenne feltennem a játékot mégegyszer, és a frissítést elfelejteni, amíg nem rendezik az egészet !?
  • Lacc
    #3426
    Ja, így van Gyík, azért kell a crack hogy tudj majd multizni. Csak most felraktad a patchet, aztán rá vissza a régi cracket, de ezzel így nem tudsz visszacsatlakzoni a serverekre, mert látják, hogy nem egyezik egysmás amit a patch megváltoztatott. Most vagy megvárod amíg lesz crack é a servereket is felpatchelik, vagy visszarakod a régi buildet.
  • Repülő Gyík
    #3425
    Szerintem jól alkalmazható, de én azt tapasztaltam, hogy úgy kell lőni, hogy a robbanástól megemelkedjen a járgány /mintha ugrani akarna :)/! Ez különben szinte mindenre érvényes. Legalábbis szerintem. Pl. 4x kell rálőni a harckocsira, ha a lánctalpra, vagy a toronyra célzol, de 2 elég, ha alá. Ezt akkor tapasztaltam, amikor egyedül szoktam játszani a servereken! Szerintem érdemes kipróbálni !!!

    GYÍK
  • Pill
    #3424
    crack?
  • Repülő Gyík
    #3423
    Sziasztok!

    Feltettem a patch-et, de crack ugye nincs hozzá. Nem működött természetesen. Feltettem a régi crack-et, de a szerverre nem enged fel(corrupt data). Single-ben működik, észleltem a módosításokat is. Ha jól értelmezem a dolgokat, akkor az új crack ahhoz kell, hogy fel tudjak menni a szerverre, tudjak multizni.
    Valaki erősítsen meg ebben, vagy ha nem jól gondolom, akkor világosítsatok fel!
    Előre is köszönöm :
    Gyík
  • Madmaxx
    #3422
    engem már párszor kilöttek vele :) ives a pályája és elég jót robban.
  • Lacc
    #3421
    Hát lehet, én még az életbe nem használtam azt a fegyvert. Gyalogság ellen jó? Mert járművek ellen nem sűrűn gondolom, max dzsipek ellen.
  • Madmaxx
    #3420
    a tigriscsikos az az M79 gránátvető. Egyébként a csikozást az apokalipszis most-ból lopták :)
  • Lacc
    #3419
    Na ja és célozd a rotort a földről :D

    Egyébként a LAW nem gránátot vet szal LAW != gránátvető :D A gránátvető az a tigriscsíkos kájhacső ami gránátot vet.
  • Zs0lt1
    #3418
    Elméletileg 3-3 kell a huey-ba is meg a mi8-ba is, de ha a rotort célzod, akkor elég a kettő.
  • Serpa
    #3417
    nem akarok hülyeséget írni, de én úgy vettem észre, hogy ha el is találod, akkor 2-3 elég neki.

    vagy neked mind az 5 belemegy ?
  • arty
    #3416
    jol elolvastam es nemertettem, hogy akkor most a granatveto=law ? :) tovabbra sem tudom ... :) sztem mem egyenlo ill. remelem h nem ;)

    heli ellen 1 v. 2 is idonkent eleg volt, de 3 raksi tuti ! sztem az ugy jovolt ...
  • Lacc
    #3415
    Egyébként örültem volna annak is, ha erősítettek volna a vietek hőkövető rakétáján, mert a helikbe vagy 5öt bele kell lőni... Vagy csak én csináltam valamit szarul? Ritkán vagyok rakétával de amikor voltam akkor feltűnt.
  • Lacc
    #3414
    Ha jól elolvastad volna tudnád hogy M60+gránátvető marad.
  • arty
    #3413
    most akkor marad az m60+law ?????????
  • Lacc
    #3412
    Én azt inkább DC2-nek hívom :) De nagyon zsírul néz ki én is várom naon!
  • Skiper
    #3411
    Lehet, hogy ez a BFV nem a legjobb húzás vóót..
    DE INKÁBB CSORGASD A NYÁLAD, MER' JÖN A BF2!
    Én is inkább azon dolgoznék, mintsem a vietnamon....
  • FiReBoY
    #3410
    Figyeljetek! A magyar közül szerintem először én eszméltem a patchet!
    Ma 4-kor fent gaméltem és eccer csak kivágott a windowsba. Mondom mi van? ASE-vel voltam a JW1-en. Kikapcsoltam az ASE-t, újra betöltöttem és kiírta, hogy Battlefield Vietnam Retail 1.01 Patch. Kb. 1 és fél perc után, hogy kiadták én már töltöttem le. :-)
  • Damned One
    #3409
    Kéne már crack :D Nagyonnnnnnn
  • Petko
    #3408
    hát kurvajó hogy az 1.1 be sikerül azt belerakniuk amit a bf1942 ben az 1.4 korul raktak..., meg hogy a deathcamot továbbra se lehet állítani, amit a bf1942 ben az 1.3 korul kijavitottak. Eléggé visszalépett a bfv az 1942 akkori verziojahoz kepest
  • Zs0lt1
    #3407
    Most olvasom a ea community updatejában:
    "... 1.1 update will be many new features for Battlefield Vietnam, including a voting GUI ..."
    Ez remélem jó lesz