22902
Battlefield Vietnam
  • 0Fritz0
    #3246
    Feltettem a honosítást, erre a JW meg nem enged be.. :)
  • bazza
    #3245
    Ha odafigyeltek nincs is baj...Nem??
  • Yan
    #3244
    Szted mit kellene csinálni az adminoknak?
    Még az is fel van háborodva, akit csít miatt rúgtunk ki.
    Nézd meg a másik szervert, ki jáccik rajta?
    Az akit trágárságért/teams-ért/magas pingért/stb.. egyszer már kickeltünk a JW1-ről. (tisztelet a kivételnek)
    Akkor mire figyeljünk jobban oda? (anyám igy is folyamatosan csuklik)
  • Serpa
    #3243
    Battlefield: Vietnam Private Server Patch

    honnan tudom ezt letölteni ?
  • 0Fritz0
    #3242
    Így igaz...

    Mossberg gondolatát folytatva:
    Origi szervert csak akkor érdemes indítani, ha már megvan hozzá a kellő gémer és szerver, mert most ha egy krekkeltet átállítanánk egy eredetit kérő szerverre, akkor radikálisan csökenne a mindenki által elérhető magyar helyek száma. Kell még egy kis idő, amig játékosilag is felfut a gém. A bf-ben is: Fél évig simán elvoltunk 3 szerveren (Max néhány hétvégén volt fullos). Most kb. 7 BF, 1 rtr&sw és 5 DC-s csatatér közül lehet választani, melyek jó része (kivéve dc :) origit kér.
    Az sem ártana ha kevesebb anyázás lenne (Teljesen nem szüntethető meg). Elég fárasztó, hogy ha az ember felmegy egy jót gémelni, erre pár IQ-lovag tizenéves -Tisztelet a kivételnek, mert vannak. Érdekes, velük lehet beszélni- mindenféle hülyeség miatt elkezd sírni és végül az eget hívják tanunak, hogy micsoda szemét dolog lelőni őket...
  • bazza
    #3241
    A játék honosítása letölthető innen:
    Hun Tech TEAM
    A honosítás a Hun Tech TEAM és a Hun Games TEAM munkája!
    Fogysszátok egészséggel!
  • bazza
    #3240
    Szerintem az eredeti játékok nem sokat változtatnának a dolgon...Sztem az adminoknak kéne jobban odafigyelni...Bár lehet, hogy ha levennék a cracket az nekem és még sok másik BFVzőnek rossz lenne!
  • Zs0lt1
    #3239
    Hát igen. Álom-álom édes álom.
    A szervert tervezzük, de még csak szó van róla...
  • Mossberg
    #3238
    Amikor a sima BF már csak 4000(!) Ft volt a DC-sek bepróbalkoztak egy orig szerverrel. Nem volt nagy sikere
    Az a nagy magyar realitás, hogy még pár ezer forintért SEM veszik meg elegen a játékot ahhoz, hogy értelme legyen orig szervert indítani...
    Mindegy. Ti úgy is tervez(te)tek egy saját szervert, próbáljátok először csak eredeti CD kulcsot elfogadóként indítani hogy kiderüljön van-e rá elég nagy igény de így látatlanba már most azt mondom, hogy nem lesz. Majd ha már kijött jónéhány patch, lesz a BFV-re egy rakás mod és olyan olcsó lesz, hogy turka-kosárban árulják a boltok akkor talán... bár szvsz akkor sem
    Ne felejtsd el, hogy sok emberkének van jó gépe de azt a szülők veszik a gyereknek vagy ők nyögik ki az árát de a BFV-t "egyéb" úton túl könnyű megszerezni szóval az orig game még az összes klánra sem jellemző nem hogy a sima gamerekre
    Ha eltűnnek a kekszes szerverek akkor a magyar BFV scene is eltűnik.
  • Yan
    #3237
    ez egyre durvább :(
  • Zs0lt1
    #3236
    Én remélem, hogy előbb utóbb leveszik a krekkeket a szerverekről és csak eredeti játékkal lehet bejutni.
    Úgy gondolom, hogy aki megveszi az eredetit az komolyan veszi a dolgot és nem csinál ilyeneket, mint amik mostanság vannak.
    Ma is belépek a jw-re erre ott látok egy embert aki uHs előtaggal van én meg még nem láttam. Elég későn tudtam csak feljutni, gondoltam napközben felvették. Megkérdem tőle te ki vagy? Válasz nem volt, csak levette az előtagot. Mondom neki ezt magyarázza már meg. Kb fél perc volt még a körből. Következő körben már nem volt fent.
    A következő az lesz, hogy valamelyik klántag nevében lépnek be?
  • Yan
    #3235
    nálad megszoktuk
  • Buba007
    #3234
  • Buba007
    #3233
    Nekem is van :)
    http://iaro.srv.hu/kep/bounce.gif
  • Mr Manson
    #3232
    LoL

    Ami a képeket illeti nagyon szomru hogy vannak, de ezekat az embereket nem tudom miért de ilyen 12-13 éveseknek tudom elképzelni. Aki mögött ha nem áll ott anyuka akkor roszalkodhat és csúnya szavakat irogathat!

    Szánalmasak vagytok!
  • Yan
    #3231
    akkor marad a pajtás fényképező
    v-sly: nem tudsz szólni ilyen esetben 1 adminnak? #3223
  • Mossberg
    #3230
    Egy fórumos aláírásban láttam:

    "A csítelés olyan mint a maszturbálás, amíg az ember csinálja baromi jó érzés, de utána rájön, hogy milyen szánalmas és üres az élete..."
  • Cobra.
    #3229
    a 3225-ben a képen [SNT]Speedy öli meg kamerával Fritz-et, Speedyről meg nem igazán tudom elképzelni, hogy csítelne, bár rég játszottam vele egy szerveren.
  • Bercy #3228
    áz kemeny. es most dontsd el h ez egy bug vagy csitel a srac...bar ha a "mivel oltel meg?" kerdesre 1bol disconnectel akkor van 1 tippem...
  • 0Fritz0
    #3227
    Hehe... Tomi nagy arc és még nagyobb beszólásai vannak: Kép
    Persze így elnézve nem lehet túl érett a srác, mivel úgy dobálja magára akülönféle klánjelzéseket, mintha attól lenne valaki.
    hörgh-ön is röhögtem egy jót: Mivel az amcsiknak már csak a repterük volt meg és unatkoztam, ezért elloptam a Cobrájukat. A csávók spawnolnak, mennek a másik helihez, én meg indítom a rakettyát... és ezt így 3-4szer. Nem zavarta őket sem az hogy nincs zászlójuk, sem az hogy a környéken van egy enemi heli, csak mentek mint a bírkák. Aztán meg kapom ezt a realitás dumát...
  • Yan
    #3226
    ja,
    csak nekem nem müxik a screenshoot
  • 0Fritz0
    #3225
    Ilyenre gondolsz?
  • Yan
    #3224
    Este a jw1-en történt:
    Cserekapus [MultiPlayerFreeCamera] CB|Yan...3B
    kérdésem mivel ölt meg? hozzám vágta a "Pajtás" fényképezögépet?
    kérdeztük játék közben, de válasz nélkül gyorsan diszkonektált :/
    többen csináltunk szkrínsottot, sajnos sikertelenül :(
  • AmcsiGyilok
    #3223
    Hi all!!
    Ajánlom mindenki figyelmébe a bf.hu bc-s forumjának 64.számú írást!Érdemes elolvasni.
  • Rusy
    #3222
    Valaki próbálta már a pályaszerkesztőt? kurva béta csináltam egy király pályát 3 napig, kimentem és amikor tölteném be a program szabálytalan műveletet hajtott végre de a szerkesztőbe jó csak nem jól menti el, valaki please help aki szerkesztett pályát
  • bazza
    #3221
    Szerintem is...
  • Zs0lt1
    #3220
    Tegnap király volt a játék a Muhaha-n.
    Kösz.
  • ScOrpY
    #3219
    Jaja találkoztam ma vele hát elég láma egy kölök :D
  • FiReBoY
    #3218
    Jobb is hogy kitöröltétek a hozzászólásaimat, mert csak mégjobban felhúznám magam. :-D
  • bazza
    #3217
    Ti találkoztatok vmi "Bazza" nevezetű mukival?
    Mi a véleményetek róla?
  • Zs0lt1
    #3216
    Elnézést, ha valakit megsértettem volna.
    Az említett személyeken kívül persze:))
  • FactorG
    #3215
    Jó rendben mester!
  • Octopus
    #3214
    Ezért kell tanulni a hibából.
    Lehet, hogy neked ez természetes de az emberek nagy része informálódni és normális hangnemben beszélgetni jár ide, és nem egymás pocskondiázását olvasni.
    Kiközösíteni nem itt kell valakit ha megérdemli, hanem a szerverekröl ahol rontja a játékotok hangulatát.
    Ha pedig el akarod küldeni melegebb éghajlatra akkor ott az e-mail, és a privát üzenet lehetősége.
  • FactorG
    #3213
    Nyugi ez tök természetes. A BF kezdetén is voltak ilyen emberkék, aztán a közösség kilökte magából őket mint egy darab rohadt húst a kutyáknak és szépen elszáradtak a napon. ;)
  • FactorG
    #3212
    Hbagyűlölő roxx!
  • Octopus
    #3211
    Legyetek kedvesek egy kicsit uralkodjatok az érzelmeiteken.
    Egymás pocskondiázását privátban kérnénk intézni.
    Köszönet érte. :)
  • FiReBoY
    #3210
    Jaja.
  • Zs0lt1
    #3208
    FiReBoY, warozunk? Király lenne.
  • Sunz
    #3203
    Fireboy: AZ uHs weboldalon kéne dumálnunk ok? A fórumban nyiss egy HBTC topicot. Thx..:)

    http://uhsoldiers.uw.hu

    .:uHs:.Sunz
  • Zs0lt1
    #3197
    Hát én remélem, hogy ez is csak egy kezdeti stádium, mert ez sokáig nem mehet így tovább. Az ember szivesebben megy inkább külföldi szerverre.