22902
Battlefield Vietnam
  • csizol
    #3286
    Kössz, akkor marad ez a mostani verzió..
  • FactorG
    #3285
    Nem számít hogy 21 napos. Meg fogja kérdezni, hogy megveszed -e vagy használod még tovább pár napig és kész. Nem fog lehalni.
  • Yan
    #3284
    legtöbben ASE-t használunk, v fejböl írjuk az IP-t :)
  • General
    #3283
    többet ide nem irok csak annyit , hogy ha még1x elolvasod ez nem magyarazat, hanem bocsanat kérés. a cheateléssel meg...
  • csizol
    #3282
    Sziasztok Gémer Guruk !

    Néhány napja (egy WinXP+Game+pecsek reinstall után) egy fogós problémával küzdök. Az internetes multiplay-nál egyetlen szervert sem talál a progi, de az "all-seeing eye"-al minden frankón műxik. Ez ugye kívülről indítja a gamét, emiatt persze a szerverváltás meglehetősen lassú (ja és ez egy 21napos trial). Van tippetek, hogy a gyamespy-t hogyan kellene megbuzizni, hogy jól működjön (kikapcsolt tűzfallal sem megy!) A reinstall előtt minden elsőre (áztatás nélkül) ment !

    Köszi,
    Zoli
  • bazza
    #3281
    Jó ötlet lenne, ha valaki lefordítaná a hangokat a játékban...És így már csinálhatnánk "magyarított" magyar szervert! Szerintem tök FUN volna...pl.:Ferdeszemű csonti a zászlónál...Vagy valami ilyesmi...

    Nincs vkinek kedve ezt megcsinálni?
  • Mr Manson
    #3280
    Nem unalmas még? Nagy ivben le kell sz*rni az ilyet. Nem szabad ezzekkel foglalkozni. Ammondó vagyok hogy erre élvez... stb...

    szánalom
  • Madmaxx
    #3279
    HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHA
  • bazza
    #3278
    Nincs olyan magyar szerver, amely nem használ PB-t?
    Lehetne...
  • FiReBoY
    #3277
    Tudod te kivel beszélsz? .:uHs:. General-al! Hozzád képest öcsém ő egy angyal! De azért a kort is hasonlítsd össze!
  • FiReBoY
    #3276
    Próbálkoztál egy kis pbhackeléssel.
    És egyáltalán van agyad?
  • Mossberg
    #3275
    Azért ne rohanj virágokat szedni meg magadhoz ölelni az univerzumot...
    Nem tud(hat)om, hogy ebben az esetben valójában mi történt de amúgy már épp elégszer tették csíterek tönkre a szórakozásomat ahhoz hogy ezt a "még egy esély" dolgot értelmetlennek tartsam.
    Soha nem fogom megérteni mi a f*szért csítel valaki...
    ENNYIRE kell nekik a sikerélmény!? Tényleg ekkora szopás a valódi életük, hogy ilyen áron akarnak villogni jobb híjján egy csomó ismeretlen online gamer előtt??

    Szánalmas...
  • Petko
    #3274
    természetesen nem bannol, nem kerultel cheat logba se... az ilyen jellegu dolgok pb integrity kategoriasok es ilyen sok van es nem jelent semmit. azt viszont a pb mukodesehez hozzafuznem ha gamehack vagy pb hackot ir, annak semmi koze modositasokhoz vagy barmi ilyesmihez, hanem ez olyan mint egy virusirto... ez esetben pedig egy hack progi definciojat talalta meg a memoriajaban... ilyet nem találhat bármilyen mod vagy egyéb technikai probléma miatt, csak a "virus"definicioval lehet probléma amit a pbsek beraktak, de ilyen esetben meg kulon kozlik az evenbalance.com on hogy xy esemenykodu es tipusu esemeny definicioja lehet hogy nem megfelelo mert ok azt felreneztek
  • Yan
    #3273
    és látod milyen jól meg tudja téveszti az embereket.
    lukat beszél a hasukba, majd jót röhög rajtuk.
  • Bercy #3272
    ehh...arra nem is figyeltem fel h a legutobbi pb log-ban BPHACK miatt lett elkapva. na ezt mar nem fogja senki bemeselni nekem h PB-t magyarosit
  • Yan
    #3271
    ha gondolod megold6juk
  • 0Fritz0
    #3270
    Jah tényleg...
    A maghyarosítás feltevése után 2* próbáltam felmenni a JW1-re és a második után kaptam egy laza "kick"-üzit. Még nem tettem újra a gémet és nem tudom, de ez ugye nem bant jelent a hekkerkedésemért...
  • Yan
    #3269
    ja,
    jut eszembe mielött Max-et szidnád, nem ő tiltott ki a JW 1-ről.
  • Yan
    #3268
    Más is próbálkozott magyarítással, de érdekes ők nincsenek a listába.
    A PB-n nem tudom mit próbáltál magyarosítani? /PB HACK!!!/
  • Buba007
    #3267
    Madmaxx: Remélem örülsz neki, hogy kitilthattál a JW 1-ről, de sebaj, annyi szerver van még...
    Yan:A PB log-ot hiába magyarázom, úgyse fog nekem senki hinni,de valószínűleg, azért írta azt ki, mert próbálkoztam egy kis magyarítással a gamehez, ami nem sok sikerrel járt.
    Repülő Gyík és a többiek: Ha megfigyeltétek csak akkor durran el az agyam, ha valaki beír valami nem oda illőt. Egyébként normális szoktam lenni, de ha valaki szivat akkor olyan dolgokat mondok amibe igazán nem gondolok bele.
    General: Nem tartom tisztességesnek, hogy most itt próbálod megmagyarázni a megmagyarázhatatlant, máskor pedig game közben ha valaki lelő téged egyből elkezded osztani az észt. Legtöbbször te provokálod ki belőlem a trágár szavak használatát, mert furkálódó megjegyzésekkel zaklatsz engem és a többi játékost. (lásd. BC klán-t)Remélem azok a képek egy kicsit észheztérítenek és megpróbálod magad fegyelmezni a játék alatt. Thx.
  • General
    #3266
    na hello.nem szeretnék magyarazkodni a képek magukert beszélnek.ezuton kérek bocsanatot mindenkitol akit megsértettem a trágárkodásokkal,abbahagyom mivel szeretnék maradni az uhs ben. jobb ha most mondom hogy szamithattok még egy vicces képre(a bc klan meg buba össze esküvést szőnek hogy kirugjanak az uhs böl) de ez a kép ez inkabb lesz vicces mint trágár. :) jo8
  • Madmaxx
    #3265
    Ma újabb játékost köszönthetünk a JW1 örökös banlistáján: Rufusz-t. Reclaiming Hue pályán beszoritottuk amcsikat a hidra, azt rufusz átállt és direkt elkezdett teamkillerkedni. Buba tuti tárt karokkal fogadja!
  • Repülő Gyík
    #3264
    Lehet, hogy nem a legtisztességesebb játékos, de reménykedem benne, hogy ha kap egy kevés bizalmat,l akkor megtud változni a hóbortjából!!!
    Én miatta hagytam abba a Multit 2-3 hétre, mégis hiszem hogy a megbocsátás és a bizalom nagy úr! Illetve akkor ezúton szeretném megkérni Bubát arra, hogy legyen Ő-is tisztességes játékos, mert szerintem tisztességesen lenni utolsó sokkal jobb érzés, mint csalással első! Vagy nem???
    Én tartom magam az elöző levelemhez, de remélem ezért nem itél el senki! Főleg, hogy ez csak játék!
  • Yan
    #3263
    ezt elcsesztem mérgembe
    ez a jó!
  • Yan
    #3262
    Na erre csak ennyit tudok mondani!
    Most már a PB-t próbálja kikerülni.
  • Repülő Gyík
    #3261
    Sziasztok!
    Az utóbbi időben mindenki elég negatív véleménnyel volt Bubáról, ami eléggé jogos is volt. Én most mégis szeretnék valami pozitívat írni. Ma délután a muhaha-n egész normálisan, csapatjátékosként viselkedett. Lehet, hogy észrevette magát? Ha igen akkor én örömmel segítek neki beilleszkedni a csapatba, és örülnék, ha más is ezt tenné. Mit szóltok hozzá?
    Szavazzunk neki egy kis bizalmat!
    Én mától így teszek.
    További jó játékot kívánok neki!
  • Yan
    #3260
    maximum csak a freekamera maradhat
  • Yan
    #3259
    arra ott van KZ
  • Madmaxx
    #3258
    igy is lassan scriptelnem kell :)
  • Zs0lt1
    #3257
    Jah és az adminoknak meg lenne egy olyan opció, hogy azt mondja, hogy TEAMS vagy KICK!
  • Serpa
    #3256
    köszi.
  • Madmaxx
    #3255
    Asszem a leggyakoribb rádióparancs akkor a TEAMS! lenne :)
  • Mossberg
    #3254
    Jah, az király lenne
    "sárgák a susnyásban" meg ilyesmi valami mély hangú pasitól (vagy valami kellemes sci-fis női hang, már úgy is Terminátor feelingem van a 3D-s mapptól)
    Néhány kevésbé használt rádióparancsot meg be lehetne állítani pl. olyasmire, hogy "Még egy DTK és repülsz a szerverről köcsög..."
  • FiReBoY
    #3253
    %20Private%20Server%20Patch]Innen :-)
  • Serpa
    #3252
    Battlefield: Vietnam Private Server Patch

    honnan tudom ezt letölteni ?
  • 0Fritz0
    #3251
    A wall- és radarhack maradhat?
  • 0Fritz0
    #3250
    Hehe... kiváncsiságból tettem fel, de reinstall lesz a vége. :) (az uninstall nem sokat ér)
    Egyébként bfv-re tényleg csak max a hangokat lenne érdemes magyarosítani, poénból. (Már ha nem lenne PB)
  • Mr Manson
    #3249
    PUNKBUSTER se szereti az ilyet! SŐT...

    Amugy nem értem egy játékon mint kell magyarosítani!
  • Yan
    #3248
    gratula.
    hány* mondjuk el, hogy ne rakjatok fel semmi kütyüt, se magyarítást, se neon pulcsit, se lila aknát, se sárga csíkot! SEMMIT!!!
  • bazza
    #3247
    dettó...Neked eredeti a gém?

    Amúgy valszeg az a baj, hogy a serveren nincs fönn a magyarítás...Kéne egy magyarított magyar server!