22902
Battlefield Vietnam
  • Serpa
    #3526
    és az mitől van, hogy előző nap még no problemo, aztán másnap kivág ?
    ha csak egy Xvid -et cseréltem a gépen, semmi mást.
  • Madmaxx
    #3525
    Nem ok nélkül kapsz global bant a punkbustertől. Mert hogy kikickel valamiért az még megérthető, de a globalbant nem adják olyan olcsón.
  • Petko
    #3524
    az a gond szegenynek hogy chelloja van, es ugye a clonecds meg 510 mega... most azt toltheti fel... mondtam neki is hogy inkabb rantsa le a 3. razorost ahogy eredetileg megbeszeltuk, es akkor megcsinalja maganal a deltat es azt tolti fel
  • Yan
    #3523
    ne hasonlítsd össze az f-protot a NOD32-vel
  • Serpa
    #3522
    mé' nem hiszed el, hogy nem csiteltem ??!!

    előző nap még semmi bibi nem volt, másnap akartam csatlakozni és egyből kivágott.

    nem láttom értelmét a csítelésnek.
  • Lacc
    #3521
    Akkor tényleg lehet, hogy Yan kolléga szekerén van vírus, és megfertőzte a letöltödd filet :)
  • Madmaxx
    #3520
    tedd fel a cloneCD-s változatod azt lezúzom töled ftp-n. Mond mi kell megcsinálom nekem kábelem van az elég bika.
  • Mas-Thief
    #3519
    Remélem mégegyszer bocsánatot kérsz. Ez elég genya dolog. Az ember segíteni próbál, ti meg itt szarakdotok, akkor mehettek a picsába. Mi Azokkal a fileokkal játszunk. A víruskeresők gyakran hülyeségetket írnak ki, nekem az f-prot egy txt filet törölt, amiben egy szó volt elmentve (jelszó) és törölte, mert vírusos. EZ AZTÁN A LOL!
  • Mas-Thief
    #3518
    Mielőtt elküldenétek anyámba, közlöm, hogy ugyanez a file van fent a gamecopyworld.com-on, úgyhogy ha vírus van benne, ők a hibásak. Private Server Patch]Itt van tessék megnézni bár én friss víruskeresővel sem találtam benne vírust
  • Mr Manson
    #3517
    Ha van valakinek jó nete vagy egyébb ötlete lehet "helpingelni" :D
  • CB SNIPER #3516
    Retek kösz a jó tanácsot ! :)
  • Petko
    #3515
    de le kell neki szedni az egesz 3. razoros cdt
  • ReTeK
    #3514
    te a gázolajt nehéz meggyúútni, keverjed valami benzinnel
  • CB SNIPER #3513
    Inkább ne probáljuk ki... vedd úgy hogy nem szóltam! :)
  • Madmaxx
    #3512
    manson csak a különbség kell nem a zegész CD
  • Petko
    #3511
    hát enyimét bizony nem fogja... de beugorhatsz helyettem - könnyen helyettesíthetsz: Rádburítok 3 liter gázolajat, és aládgyújtok a kutya se fog felismerni:)
  • Mr Manson
    #3510
    A mostani 6k-s letöltéssemmel még az is csoda hogy netezek ! :(
  • Mr Manson
    #3509
    csak ha minden jól megy... és sikerül szoritanom időt...
  • CB SNIPER #3508
    Ehh szerintem MrManson jobban igyekezne ha egyik reggel az ajtója elött találná Petko holttestét! :)



  • Petko
    #3507
    jo hat mondom MrMansonon mulik hogy mikor lesz ideje letolteni a razorost, es mikor tudja megcsinalni... egyszer csak meglesz
  • Yan
    #3506
    De mikor? Már itt az ideje.
  • Damned One
    #3505
    Hát bazz köszi, de ha tényleg vírus volt benn / a keresés még folyik/ én megkereslek levadáslak és kinyírlak!!!!
    HA nem akkor meg bocs :D
  • Petko
    #3504
    Nem rajtam mulik es fokent nem nekem kell koszonni, mert en csak osszeszervezem. Hanem MrMansonnak, aki kozkincse adja a saját eredetijét hogy akik nem vették meg azok is játszani tudjanak.
  • Cobra.
    #3503
    Én még a sima BF-ből próbáltam CloneCD-vel, Alcohol120%-kal és Nero-val image file-t csinálni, de mindhárom leállt copy protection üzenettel. Ti hogy csináltátok ?
  • Lacc
    #3502
    Lol Thief ez aljas volt :D Csak nem akartad megfertőzni az egész bfv scene-t? :D

    Petko hajrá, várjuk nagyon a patchet és előre is nagy thnx!
  • Yan
    #3501
    Köszi!!!
    A NOD32 szerint: vírustalálat a wsock32.dll crypt.tsr.win32 nevű vírus.
    Remélem direkt volt!
    A többieknek csak annyit, NE rakjátok fel!!!
  • Petko
    #3500
    Pontosan. Épp azért akarunk most clonecd-vé patchelő cuccot csinálni a razoros 3.cd hez, és azt közkézre adni hogy mindenkinek clonecd-je legyen.
  • BurnBaby
    #3499
    ha jól emléxem a clonecdnek az volt a lényege, h lehetett peccselni trükközés nélkül :)
  • Yan
    #3498
    melyik szerveren volt?
    jó lenne ha más üzemeltetők is lépnének!
    mert ez a nem haggya abba!
  • Petko
    #3497
    a clonecds dolog biztos jo lesz, tegnap mar mrmanson csinalt a sajat eredetijerol clonet es az kiraly, csak le kellett lepnie... majd ma csinalunk delta fileokat az alapjan es osszemukodok valami patchelot nektek
  • Mas-Thief
    #3496
    Ugyanoda feltettem a komplett Private server cracket. esetleg így is próbálhatjátok. Ha public serverre így sem megy, akkor nem tok mást mondani. Rúgjatok seggbe :-)
    Link
  • Madmaxx
    #3495
    hát eddig nincs. marad a cloneCD-s megoldás vagy várunk és megverjük petkot :)
  • Pill
    #3494
    Bakker. akkor most tuti nem lesz krekk? HIBA!
  • Crem
    #3493
    Global PB... Az gáz!:(
  • Crem
    #3492
    Még jó, hogy linkelted a .Bmp formátumot...:)
  • Mas-Thief
    #3491
    És DC-ben hogy lehet a neveket eltűntetni?
  • FiReBoY
    #3490
    Nemtom de engem visszavágott a Windows-ba...
  • FiReBoY
    #3489
    Nem akarom újra felhozni ezt a témát, de az utolsó ilyenem lesz remélhetőleg. Egyik klántagom remek képet kapott el:
    :-D
  • Mas-Thief
    #3488
    Egy próbát talán megér:
    Itt van
  • FiReBoY
    #3487
    Én se...