22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #3326
    A legutóbbi driver van fent?
    Vagy ha a legutóbbi van fentés még mindíg nem megy, akkor próbáld meg a 4X.XX-es sorozat közül valamelyiket.
    /A 45.23-as egy jó választás lehet/
    GL!
  • qrz
    #3325
    Hi!
    A crackfix is?crackfix
  • Mossberg
    #3324
    Tök ugyan ez van nálam is

    AMD XP2500+ 512RAM GeForce4Ti128
  • Lacc
    #3323
    Hmm sárcok segítsetek plz. Újra felraktam a Vietnamot, próbálnám ki a JW1-en, erre Data Differs. Úgy tudom nem jött ki semmilyen patch míg nem voltam, az 1.01 is most fog jönni valamikor. PB enable, crack fent, mi lehet?
  • Yan
    #3322
    volt hasonló gondom, azt vga csere +oldotta. ha garis még könnyebb.
  • Repülő Gyík
    #3321
    :)

    Megtenném, de a család mellett nehézkes :(

    A "NON-STOP" tetszik :)

  • 0Fritz0
    #3320
    Megoldás: NON-STOP GÉMELÉS!
    (Vagy cseréld ki a cuccot)
  • Repülő Gyík
    #3319
    Bocsánat, hibáztam!

    1.8 GHZ CPU

    SORRY
  • Repülő Gyík
    #3318
    Üdv. mindenkinek!

    Egy számomra elég zavaró problémával szeretnék fordulni hozzátok. Már lassan 2 hete az a gondom, hogy ha elkezdek multizni, az első 4-5 alkalommal 1-2 perc eltelte után összeomlik a kép, és csikokon kívül nem látok semmit, de amint a gépem bemelegszik rendesen, akár 12-16 óra is problémamentes! Ha találkozott valaki hasonló gonddal, vagy tudna rá megoldást adni, legyen szives válaszolni.

    PC config.:1.8 GB Pentium CPU, Ati Radeon 9200 128 DDR, 786 MB 332 MHZ DDR, Meta alaplap

    Előre is köszönöm !

    GYÍK
  • BurnBaby
    #3317
    [email protected] - vagy valami hasonló cím biztos van, nézd meg a www.evenbalance.com oldalon.
    szal leírod mi a gondod, mi a config, mi volt telepítve mikor a bant kaptad, és válaszolnak, vszín meg is oldják hamar.
  • Sunz
    #3316
    Arról már nem is beszélek. ha eredeti a game, akkor kidobtál 12k-t az ablakon... vagyis majdnem tuti. Nem tudom hogy csináltál global ban-t, de xarban vagy!
  • Yan
    #3315
    #3253
  • skorpio7
    #3314
    Tehát milyen plusz programot próbáltál elindítani a BFV indításakor vagy éppen próbáltad vhogy meghackelni a PB-t , hogy működjön vmi cheat esetleg .Ezt akarják a srácok mondani , mert ebben az esetben a világ összes olyan szerveréről sikerült kitiltanod magad ahol a PB fut ... ami ugye majdnem hogy az összes szervert jelenti .
  • Davidus
    #3313
    már nem kell:P
  • Davidus
    #3312
    A data differs from server problémára mi is a megoldás?
  • Serpa
    #3311
  • Serpa
    #3310
    melyik oldal ?
  • Yan
    #3309
    mit töltöttél le és mit raktál föl arról az oldalról?
  • Serpa
    #3308
    köszi, de ennyire nem vagyok benne a témában, az hol is van?
  • Crem
    #3307
    CB ts-en tudnak segíteni...
  • Serpa
    #3306
    legyen szíves, vki segítsen !
  • Serpa
    #3305
    ezt írja + ezt:

    véglegesen ki vagyok tiltva a Punkbuster által, GLOBAL PUNKBASTER GUID BAN 15ebc45f

  • Serpa
    #3304
    KICKED FROM SERVER
  • Serpa
    #3303
    akár a JW1 -re, akár muhaha -ra akarok connektelni, ki vagyok rúgva.

    miért ?
  • arty
    #3302
    ... csak igy olyan rossz, megyek eccerü páncélkocsival, akkor is lelő, ha gyalog, akkoris ... :)

    tom, béna is vagyok, de azon túl.. ? :)
  • arty
    #3301
    igen, egy eccerü minusz m60 nemhiszem, hogy pár ora ráforditásnál többe kerülne ... és akkor tőlem akár évekig is melozhatnának az 1.2-n :)
  • arty
    #3300
    delutan volt 14.00-16.00, de most sem jobb a helyzet. ahogy beléptem, kb. 7 amcsi, 3 viet :)) kiegyenlitödtünk, majd uj kör, ismét két amcsival több, teamsre semmi... kiléptem.

    JW1

    ilyenkor sajnálom, h idebent nem az alap BF van felrakva :(
  • Madmaxx
    #3299
    hehe melyik szerveren? Azért JW1-en megpróbálunk esténként rendet tartani :)
    Én is csodálkozom EA-n hiszen kb. max néhány órába telne hogy egy weaponcserét megcsináljanak.
  • arty
    #3298
    tegnap volt a csucs, 1 vietnami és 11 amcsi :DDDDDDDD

    a közösség a béke segge alatt... tegnap 6 kör alatt 1x sem tudtam amcsi lenni, mert a sok paraszt képtelen ottmaradni, ahova sorsolta a gép énmeg inkább játszok, ha nem megy amcsiként, akkor vietként.

    100-ból 97x m60al lőnek le, 3 öngyilok vagy TK ;)

    Patch azota sincs. Nemtom egy 1.01el miért nem orvosolta ezt 3 nap alatt az EA, mindenesetre az EA support kezd legendás lenni. Kissé idegelne, ha origim lenne... azért sajnálom, hogy nincs.
  • Madmaxx
    #3297
    ez dollár
  • Sunz
    #3296
    Ez 250 pénzel számítva az eurot, kb 10000 Ft. Itthpn biztos lesz vagy 25000, ahogy a viszonteladókat ismerem...:((
  • Mr Manson
    #3295


    Battlefield 1942™ World War II Anthology
    (PC)
    Price: $39.95

    Battlefield 1942™ World War II Anthology Includes:

    o Battlefield 1942™ - The 2002 PC Game of the Year.
    o Battlefield 1942™: The Road to Rome - Fight your way to victory on the Italian front in this hit Expansion Pack.
    o Battlefield 1942™: Secret Weapons of World War II - Take command of the most lethal top-secret weapons of WWII in this bestselling Expansion Pack.
  • Mr Manson
    #3294
    Reggel!
  • Zs0lt1
    #3293
    Szoltak, hogy ne kommentáljak semmit, de nem birom ki.
    Ez nem lol, hanem szánalmas.
  • Cobra.
    #3292
    Nemsokára jön a patch, addig várjál egy kicsit :)
  • Zs0lt1
    #3291
    LOL
  • Davidus
    #3290
    Újra neki szeretnék éllni a gémnek és kéne egy kis info. Jött már ki peccs a gémhez? Még mindig MP60noob mindenki? Még mindíg 10vs20 megy az amcsik javára?:P
  • Yan
    #3289
    érdekes szabályok...
    de ha az uHs belemegy
  • Mr Manson
    #3288
    LoL

    Kölcsönszerver, szabályok, és pont itt :D
  • Scorpionn
    #3287
    Üdv!

    Mivel az uHs és a [B<>C] klán ellenségeskedését nem szeretnénk tovább folytatni , ezért szeretnénk kölcsönkérni egy szervert péntekre! A [B<>C] ezennel kihívja az uHs-t egy gyakwarra! Ezzel a warral meg szeretnénk szüntetni az ellenségeskedést és bármi lesz is az eredmény, csalás vádja nélkül, emelt fővel fogunk távozni. Az eredményeket itt az SG fórumon kihirdetjük és az eredményt mindenki tudni fogja. A [B<>C] klán által választott pálya a HUE! A war időpontjáról még nem döntöttünk, de mint már mondtam a háború csak egy jó szerverrel jöhet létre! Lenne a klánnak pár kikötése:

    - A körök között az uHs klán nem cserélheti embereit, minden pályán és minden körben ugyanazokkal a tagokkal kell harcolniuk. /Ezt természetesen ránk is fonatkozik/
    - Az uHs által választott pályát SZERDA ESTE 20:00-kor ki kell hirdetni!
    - Az előző waron használt pályákat választani TILOS!

    A war 10 taggal zajlik csapatonként.

    By:Scorpion