3761
  • dikki*yysw
    #546
    Itt.

    A menü UT-zenéje, az Uwindows, az tetszik, de kicsit buzisak a színei, túl csicsás... UTt úgysem tudja felülmúlni semmi :)
  • Tibre
    #545
    nálad hol írja ki,hogy mennyien játszanak vele?
    Egyébként sztem tényleg jót tett a játéknak,hogy megpróbál visszatérni a gyökerekhez(UT),lásd menüben a zene,régi módok stb,és ez meg is fog mutatkozni az eladásoknál szvsz.
  • gPROject
    #544
    hát az qrvára tud idegesíteni, bár nem csak lámák csinálják, hogy rögtön az ellenfél bázisára mennek, sokan heccből vagy tudja fene miért, de rögtön odajönnek gyilkolni
  • gPROject
    #543
    egy csapatjátékban -főleg ilyen gyorsban-, mi a szarnak frieldly fire?
    mindig akad valami aki lelövi a csapattársait, megaztán tankal sem tüzelhet az ember, mert még lelő valakit a csapatból stb.
  • tbundy
    #542
    nem az a probléma, h nem mindenki überskilled, de legalább az alapvető dolgokat sajátítsa el offline. meg az ellenfél főbázisán a játék elejétől respawnkodni továbbra is azt mondom, h lámaság.
  • Lacc
    #541
    Scythe néven játszok a vkk.hu-n.

    Na azért van népszerűsége a játéknak örülhetnek Epicék :D
  • dikki*yysw
    #540
    Durva, hogy a gamespy statisztikák szerint a CS után (most) máris a 2. legjátszottabb játék a 2k4 demó!
    Persze most délelőtt van, de este sem előzte meg más, csak max. a W:ET meg a BF42 :-O
  • Adi
    #539
    Emberek!
    Ki milyen néven játszik? És most melyik serveren vagytok?
  • Lacc
    #538
    Szerintem ez az onslaught meg az assault jó kis játékká teszi ezt a 2004-et is. Az xmp-t még nem próbáltam ki, de ki fogom hamarosan.
  • dikki*yysw
    #537
    Én nem vártam többet, lehetetlen évente hatalmas újítást vinni egy FPS-be. A járművek, és az Onslaught ugyanakkor sokkal jobbá teszik a játékot, mint azt reméltem.
  • kev
    #536
    Többet vártam a játéktól. Ugyanaz mint az ut2003. Nem ájultam el tőle.

    A Legend álltal csinált u2xmp szerintem minden tekintetben felülmúlja az ut2004-et.

    Aki nem ismeri, próbálja ki az U2XMP-t (megéri):

    http://www.u2xmp.com
  • dikki*yysw
    #535
    Főleg a távcsöves a gáz. Merda.
  • dikki*yysw
    #534
    UTban a fegyver azonnal lőtt, max. a töltény nem jelent meg rögtön. De itt nem is lő, ami kibacott idegesítő.
  • LSC
    #533
    ez tipikus UT netkód. Ilyen volt a 2003-ban is. Ha 100 felett van a ping úgy kell lőni mint a BF-ben 1 méterrel előre.
  • dikki*yysw
    #532
    Imho senki sem született úgy hogy tud UT2004ezni. Én is inkább UTt nyomtam, 2k3/4ről fogalmam nincs. Szerintem nem is olyan játszható, mert minden fegyvernek van egy kis lagja, amit utálok.
  • gPROject
    #531
    Hát én ma is megalol vagyok.
    Képtelen vagyok egy embert szemtől-szembe kinyírni.
    Már nem először fordul elő, hogy ott ragadok a bázison egy ellenséggel és kinyír legalább 10x, mire én egyszer hazaküldöm.
    asszem be kell majd szereznem a dvd-s verziót, rámfér bőven egy kis tanulás, igaz sosem leszek olyan ügyes, mint a zongorista újjú gamer guruk
  • dikki*yysw
    #530
    Mondjuk úgy, nagyobb eséllyel fasz :)
  • gPROject
    #529
    Van egy csomó üres szerver, kiválaszthatnánk egyet és mehetne egy kis game.
  • Grusi
    #528
    Nem lehet mindenki reflexdroid, mint ti ;]
    Enis lama vagyok, mondjuk ilyeneket azert nem csinalok, megvarok mindig mindenkit jarmuvekkel
    De akkoris, vannak, akiknek ez az elso UT-juk, gyulolom ezt a mentalitast, hogy aki uj, az egyben fasz is...
  • gPROject
    #527
    bombing runt játszott már valaki a 2k4-ben?
    most betévedtem egyre, de valami nagyon kúl a pályája

    egyébként, ha onslaught-ban valakit véletlen elgázolok a csapatomból akkor sorry :)
    ez csak azért van, mert egyik szerveren van ff a másikon nincs, és mert néha nagyon béna vagyok :)
    úgy el tudok néha pöcsölni a repcsivel is, hogy közben a többiek 20-30 pontokat csinálnak én meg akkor tartok 2-3-nál :)
    ja meg azt útálom, de nagyon, hogy én mindig szenvedek a "bázisok" feltöltésével, sokan meg csak mennek előre és csak gyilkolnak, ezért bukunk néha olyan hamar :(
  • Dikkma
    #526
    tbundyval mi legalább megvárjuk egymást :D

    A legidegesítőbb imo az, amikor a nagyobb dzsippel dudálok mint az állat, hülyegyerek meg 3 percen keresztül csak fut előttem, de nem szállna be. El is taposom utána. :)
  • tbundy
    #525
    engem is tud idegesíteni, ha game közben kérdezgetik, h ez-az a fegyver mire való, v nem tud beszállni valamelyik járműbe, csak áll mellette..
  • Lacc
    #524
    Ja néha vannak ilyen pöcsök is bent. Mondjuk engem eddig mindössze egyszer vártak meg mantával... De ez szerintem azért is van, mert sokan nem tudják, hogy itt tényleg rá lehet ugrani a járművekre, és nem esel le róluk mint a BF-ben. Manta + 2 minigunos manus a két szárnyán elég halálos kombó lehet :D
  • antijedi
    #523
    hmm, aszem nicns rám jó hatásal ez a game..., valami balfasz vkk.hu-n beugrik mantaba ra akrok ugrani erre nem hogy megvárna nyom inkább egy c-t.., meg szerencse hogy nem votl team sebzés..., hogy az iylet baszná meg a k**** a*** ...
    erdekes neha tok jo társaság jön össze néha mgé takika is van, de amikor ilyenek találnak be a szerver az ember zsebében kinyilik a bicska... (ja azt mondanom se kell hogy láccik milyen guru volt a gyerek meg ugy az egész csapat hogy kb 2 perc alat szoritotak be minket core-hoz...)
  • antijedi
    #522
    miért? sosem érjük el enélkül a 10000-t... :P
  • antijedi
    #521
    bá ettől függetlenül félreértetem tényleg hogy melyikre ment a válasz de attól még a helyzet ugyan az..., én nem mdontam semmi olyat ami azt feltételezi hogy vkk-n windows van... :)
  • antijedi
    #520
    © antijedi tegnap 21:45 | Privát | Válasz | #500
    az én gépemen main loopol, va vkk egyszerüen csak algos, egy szoval nem modntam hogy vkk mainloopol... :P

    Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen,
    az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

    Válasz 'Dikkma' üzenetére (#499)

    © Dikkma tegnap 21:43 | Privát | Válasz | #499
    VKK-n nem windows van.
    Válasz 'antijedi' üzenetére (#493)

    © antijedi tegnap 21:40 | Privát | Válasz | #498
    hát faszkivan hogy ez a szar állandoan main loopol nemigaz hogy ezt ut otan nem birják megcsinálni normálisan faszkivan...

    Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen,
    az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)
  • tbundy
    #519
    12 UT port van :)
  • Lacc
    #518
    Argh haggyátok már abba :D
  • dikki*yysw
    #517
    De a windowst akkor is arra értetted, ott a "Válasz Lacc üzenetére (#482)" :DD
  • antijedi
    #516
    jo csak elobb ugy rohantál ki rám mintha két orán keresztül azt bizonygattam volna hogy rossz a netkapcsolat :)
    amugy netkapcs már csak azért sem valsziná hogy rossz mivel amig nem kezd lagzani nagyon jok a pingek...
  • dikki*yysw
    #515
    Én sem a netkapcsolatot mondom, hanem hogy kevés a vas.
  • antijedi
    #514
    tény hogy ut-nek idők során elég jol megcsinálták netkodját..., de ettől még valami gázvul van beállitva (mellesleg én nem si azt modntam hogy vkk.hu netkapcsolata a szar hanem csak azt hogy valami gáz náluk lesz, vagy beálitásilag vagy nem tom mert más szerveren iylen még nem volt mint itt...
  • Lacc
    #513
    Hu ha ennyi host megy egy ilyen serveren akkor igen jól meg van írva mégis az a server rész :)) Nem úgy mint a BF-nél, az zabálja a gépet.
  • Lacc
    #512
    Itt vannak a címek:
    vkk.hu
    hungs.hu
    Ide gyere.
  • dikki*yysw
    #511
    Nem, mondom, sok az a 10 UT meg 3 2k3 port e mellett. Csak egy 2.4-es P4.
  • Inquisitor
    #510
    Nem nagyon próbálgattam, de nem lehet szűrést bekapcsolni a szerverkeresőben?
    Hogy esetleg meg is találjam ezeket a magyar szervereket?
    Mert nekem ha kifolyik a szemem, se találom őket
  • Lacc
    #509
    Szerintem még passos csak miután beírtad a vkk.hu-t azt rakja be default passnak. Aztán csak akkor nyíg megint ha nem jó.

    Akkor itt mégiscsak valami bug lehet, vagy mindenkinek egyszerre baszaxik a net-szolgáltatója :P
  • dikki*yysw
    #508
    Pedig vkk.hu közvetlen bix csatlakozáson van, pingje bix.hu -ra 0.2 ms :)

    Sok az UT meg az UT2k3/2k4 egyszerre a vasnak.
  • antijedi
    #507
    hungs.hu meg már soha nem fog menni?
    ja amugy ez a vkk.hu msot passos vagy nem mert utobbi időben tőlem nem kérte a pass-t...
    kéne valami jokis passos magyar server már ami nem algzik... :/