3761
  • Lacc
    #506
    Megint lagol a vkk.hu :( Pedig amikor jó nagyon királyos pingek vannak és vagyunk is elegen...
  • antijedi
    #505
    ja megint, valami gaz van azzal a szerverel szvsz :( igaz ők aszongyák bizti valami bug de erdekes iylet meg mas szerveren nem lattam :(
  • antijedi
    #504
    mivel nem látom jobb alsó sarokban hogy válsz: ... ebből kifolyolag ez nem az én hibám szvsz, nem arra reagáltam szoval nem kell félreérteni... :P
  • Adam5
    #503
    ja vágom :)
  • dikki*yysw
    #502
    Jah. De ha elolvasod Lacc postját és utána a tiéd akkor az olyan mintha azt mondanád :)
  • antijedi
    #501
    va = a
    algos = lagos
    láccik hogy kcisit felidegelt ez a szar :P
  • antijedi
    #500
    az én gépemen main loopol, va vkk egyszerüen csak algos, egy szoval nem modntam hogy vkk mainloopol... :P
  • Dikkma
    #499
    VKK-n nem windows van.
  • antijedi
    #498
    hát faszkivan hogy ez a szar állandoan main loopol nemigaz hogy ezt ut otan nem birják megcsinálni normálisan faszkivan...
  • Cobra.
    #497
    Mi van a hungs.hu-val ?
  • Lacc
    #496
    Ez egy demo. Van egy béta is de azzal nem tudunk mit kezdeni. Van aki azt mondja hogy ez is egy béta demo ami hivatalos, de vehetjük ezt normálsi demonak is :) Szal érted? :P
  • Lacc
    #495
    Most volt a vkk.hu-n mindenkinek iszonyat magas pingje volt. De úgyl áttam rosszkor léptem be mert azt mondták azelőtt jó volt... :( Hungs.hu nem megy, azon a másikon mg hatalmas lagok vannak. Inkább megvárom amíg restartolják a vkk.hu-t vagy valami lesz vele :P
  • Adam5
    #494
    a #198 ez ugye egy beta demo? vagy demo?
    és van külön béta is? vagy hogy van ez?
  • antijedi
    #493
    jah, vkk.hu -n épp msot volt oylan lag hogy emgalt a game.., se lőni se mozogni se semmit..., mindenkinek..., szal érdekes...
  • Lacc
    #492
    Szóval ennek is szar a windowsos server-oldali része? Hát nem mintha meglepő lenne...
  • Lifeforce
    #491
    Szóval a helyzet a következő.
    kiszivárgott egy betateszt amiben egy kicsivel több map volt de sajna nem tudtam rávenni, hogy működjön.
    Így mérgemben letöröltem a fenébe.
    A szerver:
    Senki ne állítsa a szerverét több körösre mer megzizen és amolyan loss szerü jön létre. (windows)
  • antijedi
    #490
    ja és a gomb megnyomását baltával tegye mi? :P fő a joindulat... :)
  • Adi
    #489
    + kihúzott klaviatúra..
  • LSC
    #488
    mikor ki van kapcsolva a gép akkor
  • dikki*yysw
    #487
    Nyomd meg. Ennyi.
  • TneX
    #486
    Ahol akarod,próbáld meg!
  • ScoobyDoo
    #485
    hol nyomjam meg? interneten belül?
  • Lifeforce
    #484
    legegyszerübb: megnyomod az ö betüt és beírod: open hungs.hu
  • ScoobyDoo
    #483
    Hi all! Lenne egy Lama kérdésem: Hogy lehet magyar serverhez kapcsolódni?? Játékon belül Join game, internet... így??? Adjatok tippeket.. Köszi...
  • Lifeforce
    #482
    Ma körbenézek, hogy hogyan lehetne pörgetni a két jó kis módot a mapokal.
    És, hogy ne legyen nagyon uncsi egyidő után, kitaláltam valamit, de ez legyen megepetés.
    Remélem műxik.Majd délután kiderül. :)
  • Lifeforce
    #481
    Én levettem a jelszót róla mert kevesen vagyunk 4 szerverre.
    (hungs.hu)
  • Lacc
    #480
    A vkk.hu-n és a hungs.hu-n nyomjuk. Előbbire vkk.hu a pass.
  • antijedi
    #479
    vkk.hu mivel utálojára mikor nzétem tök üres volt..., és magyar is szal ping az jo :)
  • LSC
    #478
    keresek olyan szervert ahol van hely és 100 alatti a ping:).
  • Gio
    #477
    212.52.166.3
  • Adi
    #476
    De ip?
  • Gio
    #475
    vkk-ra vkk.hu a pass
  • Adi
    #474
    Tudom, hogy ezerszer feltették ezt a kérdést de ti hol nyomjátok?
    IP & server név???
    "217.27.215.80:9999 Bermuda Team UT2004 ONS port " ezt tudom
  • LSC
    #473
    Ja emberek ha valaki mantát visz vagy kis jeep-et és nincs körülötte más járgány várja má meg míg a másik felugrik rá. Ma egy jó példa volt futunk ketten a manta-ért beugrok éppen hogy, aztán kiszállok mondom odaadom neki én majd megyek mással beugrik azt kapásból nyom egy jobb gombot azt ledarál. a SRY ebben a gameban ismeretlen.
  • RelakSfromhome
    #472
    Nemrég voltam ott ezen az ip-n, tehát jó!
  • RelakSfromhome
    #471
    A szövegfelolvasóján viszont lehet röhögni, ha magyar szöveget írtok be :)
  • Lacc
    #470
    Nekem ez a 217.27.215.80:9999 Bermuda Team UT2004 ONS nem akar csatlakozni :(( Biztos jó az ip? Vagy ez csak amiatt van mert fullon van?
  • RelakSfromhome
    #469
    pufogtattam ott egy kicsit :D
  • Lacc
    #468
    Jóvan na nekem még meg se fordult a fejemben :D
  • dikki*yysw
    #467
    Hát igen, az UT óta :P