3761
  • Cobra.
    #586
    azt hiszem vkk.hu
  • LSC
    #585
    Ee mi a pass a vkk.hu-ra?
  • Lacc
    #584
    Hmmm ezt nem is figyeltem... Jaaaa akkor emiatt nyertük meg, nem azért mert sikerült újra betámadnunk őket! :DD
  • KisKolok
    #583
    Overtime után, ha megnézed, folyamatosan megy le mind2 generátor élete. Így egy idő után a "gyengébb" hamarabb meghal, vagyis ha már sikerült akár egyetlen "hp"-t is levenni az ellenfélből, elég kőkeményen bevédeni.
  • RelakSfromhome
    #582
    Lehet, hogy ezt még nem applikálták :D
  • Lacc
    #581
    Huhú gyerekek mi volt most a vkk.hu-n!!! Ilyen húzós meccset se láttam még!Az egész timeleimitet végigharcolta a két fél, látszott hogy egyenlő erősségűek, volt mikor a pirosakat szorítottuk be, volt mikor mi, a kékek őket! Iszonyú sokáig ment ez a megfeszített huzavona, de úgy, hogy a pirosak generátorának már csak 1 mili hp-je volt :DDD A végén már azt hittem a pirosak nyernek, aztán végül sikerült újra elrénünk a bázisukat, 2 lövésnél nem kellett több a generátorba :P

    Nagyon király meccs volt, még sok ilyet!

    Egyébként nem nagyon értem ezt a time-limitet. Eddig néhányszor már túlhaladtunk a 20 percen vagy mennyin, de minden ugyanúgy ment tovább, most is így limiten túl nyertünk. Szóval hogy is van ez?
  • ScoobyDoo
    #580
    Persze, hogy lágy mikor mindenki a multit nyomja...
  • Adi
    #579
    Kicsit lágy ez a topic nem?
  • Adi
    #578
    :)
  • Lacc
    #577
    Lol :D
  • antijedi
    #576
    "és az én jovoltábol" kezdődő tudathasadás? ;P
  • Lifeforce
    #575
    Rendben akkor összszedem és átküldöm.
    Van mégegy szerver az iso-x.no-ip.org címen, Djcom és az én jóvoltából
  • Khull
    #574
    Hali!

    Miljen kapcsolat kell az online játékhoz.
  • Lacc
    #573
    Lifeforce ha megírod nekem priviben a szöveget akkor én lefordítom neked angolra. Csak mondom írd meg mert te azért csak jobban tudod mi a helyzet.
  • Lacc
    #572
    Nekem se megy ez a server...
  • LSC
    #571
    nekem nem megy:(
  • LSC
    #570
    megnézjük.
  • Lifeforce
    #569
    Sajna alaggnak tünő dolog, nem lagg :(
    A szerver fél napig tökéletesen megy 20-26 fővel 36-58%-os proceszorhasználat mellett, és 100mbit/s-ből 2%-os hálózat kihasználtság mellett.
    Aztán bekattan és le-lefagy a játékszerver, úgy, hogy semmi nem változik a kihasználtságban, ez okozván olyan hatalmas loss (adatvesztés) szerüséget, amitől úgy tűnik mintha hatalmas lagg lenne,
    Aztán ki is fagy.
    Mivel az Angol tudásom nagyon szerény így nem tudom megirni a bugreportba, de aki jól tud az megtehetné.
    Mivel amúgy a szerver nagyon szépen fut, így illene tájékoztatni erről a bugrol a fejlesztőket, hogy kijavítsák.
    Sajna nem egyedi az eset, több (windowsos szerveren is megéltem ugyan ezt. :(
  • tbundy
    #568
    milyen porton, mert nekem N/A ez az IP
  • MiZo@game
    #567
    Új magyar szervert indítottunk amely a DNS klán tulajdona. Egyelőre onslaught mód megy rajta de majd jöhetnek a kérések hogy változtassunk-e. Az ip: 195.111.72.29
    Have Fun!
  • Faki
    #566
    Szerintem tök élvezetes lett ez az új UT. Járművek meg az assault nagyon feldobja. hozza a régi feelinget.
  • Tibre
    #565
    10601 player online jelengleg,és még csak pár napja jött ki a demo
  • Adi
    #564
    Te nyitod meg a topicot és nem tudod?:)
  • Adi
    #563
    Szerintem az volt. Én most léptem be nem rég és kurvára lagzott.
  • Lacc
    #562
    Hát én többször bent voltam ma elég sokáig és teljesen jól ment... Persze lehet hogy mákom volt :P
  • Adi
    #561
    Elég érdekesen lagzik...
  • Adi
    #560
    TE miről beszélsz? Úgy lagzik mint az atom!
  • Lacc
    #559
    Nagyon zsír most a vkk.hu, egész nap folyamatosan megy a hent és semmi problem! Kár, hogy nem lehet beállítani a serveren, hogy többkörös legyen a dolog, mert belefagy. Jó lenne egy 3 körös felállás, végig ugyanazokkal a csapatokkal.
  • Adi
    #558
    Nem rég volt szó olyanról, hogy a vkk nem kér passwordot. SZVSZ akkor kér mikor elsőnek lépszbe(aztán megjegyzi) vagy mikor a serverrel ügyködnek vmit.. úgy mint a bf.
  • _RudY_
    #557
    vkk.hu a pass, mennie kell, most is ticsungol 10-15 pasmag :)
  • zaki
    #556
    thx
  • gPROject
    #555
    telepítve 407MB(ntfs-en ez 273MB :))

    telepítője pőedig 209MB
  • zaki
    #554
    emberek a demo hány megát foglal?
  • gPROject
    #553
    mondsz egy jelszót, mert amit beírtak az nem stim
  • _RudY_
    #552
    Helyesbítelek picit, a vas: dual P4, 3 Ghz, 2 Gb dual DDR 400-as ram stb. UT, UT2k3, 2 db (teli) UT2k4 port mellet is csak kb. 96% volt a procteher. Konfigolni és buzerálni kell és érdemes. Bárhol láttok, olvastok tippeket előre is köszi, jöhetnek ide:VKK UT szerver Szitkozódással senki nem jut előbbre :/
  • gPROject
    #551
  • dikki*yysw
    #550
    Lehet felléptem, de ott volt s23vortex, akivel nem jó játszani, mert ő tud UT-zni és kiléptem.
  • Lacc
    #549
    Voltál a vkk.hu-n is Dikker néven nem? Mert az nem FF-es :)
  • dikki*yysw
    #548
    Hát én még csak FFes szerveren játszottam szerintem :)
  • Lacc
    #547
    Szerintem is hülyeség ffire-t bekapcsolni egy ilyen serveren. Szerencsére én még nem voltam ilyenen, el tudom képzelni hogy 5-ből 4-szer valamelyik csapattársam csap el mantával.

    Egyébként manta rulez, iszonyúan lehet vele gázolni az embereket :D Nem ritka hogy egyszerre 2 vagy akár 3 embert is szét lehet vele vágni, főleg ha azok közbe építik a pontjukat :DDD Persze ez fordítva nem olyan vicces...