3761
  • antijedi
    #466
    ja bár asszem csk az irányitot lövésnél oylan lassú...
  • Lacc
    #465
    Egyébként nem tudom tudtátok-e (gondolom ti igen de én csak most tudtam meg :D), hogy azt a nukleáris rakétát simán ki lehet lőni 1-2 jól célzott lövéssel... És nem is nehéz mert elég lassan jön.
  • Lacc
    #464
    Nekem mára elég volt ennyi :D Jó kis game ez.
  • dikki*yysw
    #463
    Ahh, már fáj a csuklóm mint állat, de mindjárt megyek :D
  • SySERR
    #462
    217.27.215.80:9999 Bermuda Team UT2004 ONS port (regi sysconfig CTF port) Magyar szerver, nem ker jelszot, iszonyatosan sokan vannak rajta.
    18 player, 8 spectator max. Ha vki nem ferne be akkor join spectkent majd ha vki elszallt/kilepett a gamebol akkor ESC majd JOIN!
  • leonaprofi
    #461
    Hogyan kell multiba játszani,mert nekem állandóan passwordot és usernevet akar regisztrálni,ezután kilép a játékból,de a net oldal nem akar bejönni!
  • antijedi
    #460
    meg hungs.hu is le van halva vagy mi?
  • Lacc
    #459
    Nekem se viszi a vkk.hu az uthu passt.
  • dikki*yysw
    #458
    Az még nem gáz ha néha kicsit belaggol, mármint kibírja az ember, de nekem ma du. volt vagy 2 perces lagg.
  • antijedi
    #457
    hmm, vkk.hu nekem nem veszi be az uthu pass-t...
  • Cobra.
    #456
    Egy kérdés: ha majd kijön a játék "nem eredetiben", akkor azzal is lehet majd interneten játszani ?
  • Gyadi
    #455
    De gyökér vagyok, köszi, amúgy már rájöttem :D
  • Lacc
    #454
    Na most toltam egy jót a groove serveren az assault mapon :) Egyébként nem tudom hogy a net kód miatt, vagy a server miatt, de 50-56os ping mellett néha vannak lagok amik persze nem túl nagyok, de ku*va zavaróak egy ilyen gamenél, ahol minden egyes századmásodperc számít mert szanaszét ugrál mindenki. Remélem ez valahogy majd megjavul :(
  • dikki*yysw
    #453
    5-öt olvass vissza.
  • Gyadi
    #452
    És mik a jelszók?
  • dikki*yysw
    #451
    hungs.hu
    vkk.hu -n is indult már port, sponsored by dikki! :D
    ilyenek
  • Lacc
    #450
    Persze, nekem is tiszta PS feeling ez az onslaught mód :) Csak ez kissebb, pörgősebb, stb. Meg itt célja is van a foglalgatásnak, valamit ugye el kell pusztítani.
  • 3333
    #449
    magyar ip cimeket tud mondani valaki?
  • dikki*yysw
    #448
    Ezt mondom, ezt nem tudtam pár órán keresztül, addig 3-4 embert ütöttem el összesen vagy 25 dikkigázolással szemben. De mondom, utána rájöttem :D
    C ugyanaz mint a right mouse.

    Nehéztank rulz :))

    Háhá, ha már itt van egy volt PS-es bajtárs: neked is nagyon Planetside-feeling a cucc?
  • Lacc
    #447
    Dikki: a megoldás a másodalogos tüzelés a mantánál! Azzal leszívja magát a földre ha nyomod, így nem siklasz el az emberek felett hanem átmész rajtuk! :D

    Nekem a dzsip a kedvencem a kaszával, nameg persze az über NEHÉZTANK! :D
  • Lifeforce
    #446
    jelszó: uthu
  • dikki*yysw
    #445
    Ja :DD én is. Az volt a baj, állandóan elsiklottam az emberek fölött, engem meg mindig elütöttek, nem értettem miért. Aztán egy loading screenen láttam, hogy le kell nyomni közben C-t, utána már paszíroztam :D
  • Adam5
    #444
    na gamaltem a hungs on nagyon király
  • dikki*yysw
    #443
    Ja hogy. Ja, igen.
  • dikki*yysw
    #442
    Nézd meg egyszerűbb.
  • Adam5
    #441
    onslaught?
  • dikki*yysw
    #440
    Name szerint sorbarakva ott van. Most jövök onnét, nem a kisujjamból szoptam.
  • Adam5
    #439
    én kerestem a hungs.hu-t a server neveknél de nem találtam :(
    onslaught os a server?
  • dikki*yysw
    #438
    Na megyek is vissza.
  • dikki*yysw
    #437
    Na, ablakban indítottam, és miután connectoltam hungs.hu -ra, felnyomtam nagyképernyőre. Így jó.

    Persze vagy 10 perc lámulás után szétesett a kép, elkezdett minden villódzani, de addig jó volt :)

    A Planetside cipője nyomába sem léphet, annyira kevés __ahhoz képest__, de végül is nem rossz.
  • Adam5
    #436
    mi az ip cime vagy ami kell?
  • Adam5
    #435
    lol nagyon coolos!
    feláltam a manta eggyik szárnyára valaki meg vezette.
    1épként a manta val qrva jól lehet ugratni.
  • zaki
    #434
    mit?
  • tigeroo
    #433
    csőtök! honnan érdemes megvenni?
  • dikki*yysw
    #432
    Megpróbálok konzolból connectelni. Ha nem megy, szétkúrok vmit.
  • LSC
    #431
    hajatok
  • LSC
    #430
    Én megyek és levágom a halyatokat a manta-val:).
  • LSC
    #429
    jöttök gémelni?
  • LSC
    #428
    csak demo.
  • DonPapa
    #427
    melyiken melyiken
    naná hogy megint a CB szerveren a hungs.hu -n