3761
  • Adam5
    #386
    ugye az #198 ról lehet le szedni?
  • RelakSfromhome
    #385
    Mitől lehet egyébként, hogy nálam gyakorlatilag nincs hangja? Zene van, de az effekt hangok valami szörnyű halkak, pedig úgy néztem, maxon van a hangereje
  • RelakSfromhome
    #384
    ?
    1024*768, 16x af, 6x aa, minden maxon a demoban!!!
  • antijedi
    #383
    hát az a 217el kezdődő tényleg kurva lagos... :/
  • antijedi
    #382
    ja amugy most jövök rá hogy ezen a serveren nem lehetunk egyut mert ott én még sose jártam... :)
    mintha hungs.hu-n láttalak volna egy fél pillanatra de nem biztos :)
  • antijedi
    #381
    lehet de az nem a game hibája... :)
  • antijedi
    #380
    ö betü...
  • Lacc
    #379
    Argh gyerekek hogy lehet lehozni a konzolt? Beraktam már minden gombra, de csak nyomogatom és nem jön le se a menüben se ingame. HELP!
  • tbundy
    #378
    én látok minden szervert továbbra is
  • [NST]Cifu
    #377
    Mivel du. 6-kor a főszerver behalt, a három magyar maradt (Groove, Hungs meg ez a 217...).
  • Kandurex
    #376
    tán 6
  • DarkHorSe
    #375
    csak 1 pálya van ?
  • antijedi
    #374
    elöször szétlövöd enemyét azt ha van kapcsoalt vele bemész a sárga körbe ekkor közli hogy épül és ako link gun jébb gombal lehet gyorsitani épülést...
  • Kandurex
    #373
    hogy a picsába kell elfogalni a pontokat?:???
  • antijedi
    #372
    én még mindig azt mondom hogy ennek a gamenek is csak modalapként lesz jövője :)
    bár ez az onslaugh meg assault télleg jo csak lehetne tényleg kicsit lassabb...
  • grebber
    #371
    Na türhetö a game!El lehet vele ütni az időt!
  • antijedi
    #370
    lehet rémlik valami de ez szerver függő, én voltam tegnap este oylan 32fős szerveren ahol 0lag volt és külföldre volt a pongem valami 30 körül...
  • gPROject
    #369
    nálam sem lagzik egyáltalán
  • gPROject
    #368
    a d3d-d is elég gyenge :P
  • tbundy
    #367
    ha CBsek vannak bent, akkor mindenki másnak kell alkalmazkodni az egyenletes csapatelosztáshoz. szal vegyes vs CB, ezzel is segítve őket a fejlődésben :P
  • Dikkma
    #366
    HÁHÁHÁÁHÁHÁHÁ, emlékszem milyen szöveget vágtak le még az ut2k3 előtt, hogy "xy leült és sikerült megzaboláznia a biteket, T&L-képes kártya nélkül is játszható lesz az ut2k3" most meg kihozzák szoftveresen :DDD
  • Dikkma
    #365
    Huáhuá :D
  • Dikkma
    #364
    Most láttam hogy van demó, tőttöm :p
  • RelakSfromhome
    #363
    D3D:

    SOFTWARE :D:D:D :
  • [NST]Cifu
    #362
    Márpedig mintha egy szerveren lettünk volna (a 217.27.215.80:9999, Onslaught), de a végén iszonyú lagos lett, olyan warpolások voltak mindannyiunknál (4 NST volt bent), hogy rövid úton mindenki kiborult tőle. És az a vicc, hogy többféle netelérésű emberek vagyunk, sőt még lakhelyileg is komoly elétérés van közöttünk... Szóval valószinüleg nem nálunk volt a hiba, mert a többiek is panaszkodtak a lagra...
  • RelakSfromhome
    #361
    Ahh, megnéztem!
    Már a menü nagyon állat volt, mert asszem az eredeti UT-ből van a zenéje.
    Mikor azonban megláttam a választható drivereket, azthittem leesek a székről :D
  • grebber
    #360
    Na most kiprobálom én is!Remélem sikerül mert ahogy a közmöndás is mondja:
    - Aki korán aranyat ás az vermet lel másnak!
  • antijedi
    #359
    nemtom nekem 20nál még egyátalán nem volt lagos, de még 32nél se vettem észre hogy lagzana...
  • [NST]Cifu
    #358
    Hát kipróbáltuk a gamet, rövid elemzés:

    -Iszonyú gyors, olyan gyors, hogy teljesen követhetettlen... Kb. fele sebességre vissza kellene venni, hogy lehessen normálisan taktikázni (szerveroldalon elméletileg megoldható!)...
    -20 embernél már nagyon lagos, sőt inkább játszhatattlan...
    -Viszont nagyon hangulatos és még így, normal grafikai szinten is nagyon szép.
    -Sokkal jobb, mint az UT2k3 volt.
    -A két legjobb mód az Assault és az Onslaught, a DM, TDM, CTF, Bombing Run fejelthető szerintem.

    Mostmár jöhetne a teljes game is.
  • antijedi
    #357
    2004 demo van csak...
  • Pill
    #356
    hi all.
    nem vagyok egy nagy multi UT-s. Eddig csak single-ben játszottam. Elmondanátok hogy tört játékkal hogy tudnék én ezeken a szervereken nyomulni?
    ugye 2003 az aktuális. vagy már van 2004?
  • antijedi
    #355
    na inkább no comment...
  • Kandurex
    #354
    még melózok, de pár óra és jövök!

    [ezt szeretné ha fenyegetésnek vennék]



    Hungs.hu
  • DonPapa
    #353
    azért remélem az nem nagy gond ha a CB-sek egy csapatba állnak ?
    ja aztán hogy akik ott vannak még és nem veszik észre magukat hát sajna ez van
  • DonPapa
    #352
    hungs.hu
  • antijedi
    #351
    én mindig várom hogy valaki jöjjön még néha teamchatbe is irok de baszik bárki is jönni... :P
  • LSC
    #350
    Ja és kérnék minden tisztelt játékost hogy ne legyen az mint a bf-ben ha valaki elvisz egy járgányt az nézzen má körül hátha más is be akar szállni. Még a kis jeep-re és a repülő bigyóra is fel lehet ugrani és gond nélkül utazni rajta. Szóval több összetartást plz
  • HoTDoG
    #349
    2 magyar szerver: hungs.hu
    groove.hu port:7777
  • LSC
    #348
    zsííír. Lessz fullos szerver is ha van/lessz rá igény?
  • gPROject
    #347
    na! jáccunk má!