3761
  • And5
    #786
    hát csak mán :)
  • SySERR
    #785
    217.27.215.80:9999 Bermuda Team ONS szerver nincs rajta pass.
    Ha kijon a full verzio akkor a most mukodo 2003-as DM port helyett (217.27.215.80:7777) 2004-es DM lesz. Hasonlo lesz a helyzet a 2 F2F porttal is (IP valtozhat). ONS demo port is full verzios lesz.
  • Frail
    #784
    azért kíváncsi vagyok, ki fog-e szivárogni még a hivatalos megjelenés előtt...
  • Lacc
    #783
    Mindneki a full-ra vár :)
  • guardian hero
    #782
    Ez engem is érdekelne! A vkk.hu-n miért nincs soha senki?
  • Mars
    #781
    Van valami új magyar szerver? Amik eddig voltak, azok lelettek passwordozva. FÁKK Oszt nem tok jáccani, csak külföldi hurkákkal
  • RelakS
    #780
    1: Beállítottad az f bill-re, hogy ha nyomod, akkor csetelsz? Bekell!
    2: Beállítottad, hogy a botok értsék a beszédet?
    3: Felraktad a M$ Speech SDK-t?
  • tbundy
    #779
    a megoldás a link gun másodlagos tüzelése
  • gallik
    #778
    Valaki tudja,hogy hangparancsokat hogyan lehet adni a botoknak.Állítólag az F billentyűt kell lenyomni,de nekem nem reagál rá semmit.
    Köszi
  • gallik
    #777
    Sziasztok! Több kérdésem lenne, mint kezdő UT-s.
    ONSLAUGHT módban hogy lehet felgyorsítani az energiaközpontok építését,mivel látom hogy a botok gyakran ezt teszik, illetve,hogy lehet sérüléseket gyógyítani csapattársainkon illetve a járműveken.
    Köszi
  • Dikkma
    #776
    Most azt, hogy arany, vagy hogy mind2 március 15?

    Mindkettőt tudom :)
  • Lifeforce
    #775
    Nemtudom tudjátok e de:
    Az Atari és az Epic Games bejelentette, hogy elkészült az Unreal Tournament 2004 végleges (arany) kódja.

    Ez azt jelenti, hogy nemsokára kezünkbe vehetjük a végleges változatot. Hivatalos megjelenési időpont (amikor már a boltokban is kapható lesz) március 15-e.

    Nálunk ez tolódik az ünnepnap miatt (99%)


    Forrás : nVnews
    Most az egyik szemem sír a másik nevet....
    Ugyanis a megjelenési dátum megegyezik a BF Vietnám időpontjával.
  • Mars
    #774
  • Dikkma
    #773
    Ma minden hír későn ér ide SG-re. :(
  • Lacc
    #772
    Igenigen gold! :)
  • tbundy
    #771
    GOLD lett a kicsike
  • LSC
    #770
    szinte csak azzal lehet:)
  • d1g1t4l sp00k
    #769
    tényleg lehet benne járművekkel is hasitani? :)
  • LSC
    #768
    még nem forrta ki magát:).
  • Mars
    #767
    Sza! Végre egy játék, ahol a szervereken nem anyázzák egymást (sűrűn). Sok játékot nyomtam már, de ez egyből feltünt, hogy az emberek itt "intelligensek". Vagy még nem forrta ki magát? Túl új lenne? Hmmm nem tom . Remélem így marad. Ja, és jók a magyar szerverek!
  • Lacc
    #766
    vkk.hu a vkk serverre pl.
  • Bandeeka
    #765
    Hali!
    leszedtem a demot de nemtok a magyar szerverekre joinolni. Mondjátok meg már pls hogy mi a password. Köszi
  • RelakSfromhome
    #764
    fegyver:ráordítasz, hogy bravo, gimme!, és magaelé dobja a cuccot. menüt ne kérdezd, azt nem tudom
  • LSC
    #763
    biztos kira jó ötlet.
  • guardian hero
    #762
    Hívd le a konzolt a "0" billentyűvel, írd be: "open vkk.hu", vagy a vkk.hu helyére bármelyik másik szerver nevét vagy IP címét.
  • csuvarszki
    #761
    Segítenétek!?
    Játszok már pár hete, ritkán találhozok magyarokkal...
    A SERVER listában nem találtam egyik servert sem az alábbiakban leírtak közül. Van valami más megoldás, hogy ne a listában keressem?
    Nem annyira vágom a dolgokat... :(
    vagy :)
  • Phanta
    #760
    Mehetnénk valamikor ventivel. Kiváncsi lennék milyen csapatosan
  • LSC
    #759
    te is ide találtál?
  • Phanta
    #758
    Szevasztok! Mostans rákattantam az a 2004-re. Jöttem körülnézni kik az ismerős arcok a fórumon
  • Frail
    #757
    talán nem is olyan különös: nem lehet :) pl. onslaught fegyvereket... fejből nem tudom, melyik fegyverek vannak egy weapon slotban, de pl flak cannon-nél kifejezetten zavart, és ott a prioritások sem segítenek, teljesen szituációfüggő, épp az kell vagy a párja. amúgy is épp elégszer zúznak le, nem hiányzik még az a pár bónusz is a keresgélés miatt :). amúgy az egeres probléma is megoldódott, mert mint kisült, kedveskéim a logitechnél nem frissítették a keyboard+mouse egyben letölthető driver csomagban az egeret, azt külön kell leszedni. amúgy ha esetleg játszotok botokkal is: sikerül valahogy elérnetek, hogy ne csak elgázoljanak + elszedjék előletek a dolgokat??? a parancsok skálája eléggé...khm, szegényes, legalábbis ami a speech menüt illeti. valahol olvastam, hogy van még csomó dolog, de nem tudom, hogy lehet előhozni (pl adja át a járművét, fegyverét).
  • Mars
    #756
    FAKK! Ott voltam a map közepén és hiába integettem, senki nem vett fel. Gyalog mentem ölni
  • HUaRC
    #755
    En tegnap jaccottam eloszor ezt a gamet,es ugy szolid 5-6 orara odaszegezett a monitor ele 8).Kulfoldi servereken toltam, es se LAG, se magas ping nem volt, szal elvezetes volt.Erre mikor belepek Bermudara mar akkor laggolt ossze vissza a jatek.->Kene a pass a szerverre(TiPP).Cheaterekkel nem talalkoztam, nem is erdekelnek, az erdekes dolgokat meg betudom a LAG-nak ;)Az meg csak orom ha egy lama chetert lehentelsz tiszta jatekkal...
  • Lacc
    #754
    Az én egeremmel nincs gond (Microsoft optikai szokásos). De ezt a fegyver-bindelést nem egészen értem. A különböző fegyverekre gombokat nem elég a settingsben beállítani? Vagy van valami különös oka annak hogy te konzolból akarod ezt megtenni? :)
  • Frail
    #753
    ok, akkor válaszolok is magamnak: pl. avrilra: getweapon onslaught.onsavril, a többit pl. onslaught.int file-ból ki lehet nézni
  • Frail
    #752
    ja, és ha valamelyikőtöknek saját, spéci gombbeállításai vannak, azokat szívesen +nézném, hátha találok benne jó tippeket!
  • Frail
    #751
    Kis segítséget kérnék: az új fegyvereket hogy lehet külön bindelni? próbáltam getweapon, dupla switchweaponnal is, de semmi reakció. milyen nevet kell használni a getweapon parancs után? másik: mouse scroll-ra sem reagál, és elnézvén a hivatalos lapon a tech fórumot, én nyitottam volna ~ a 8. threadet, hogy baj van a logitech egeremmel, és ezzel én lennék a 8., akin nem tudnak segíteni :(( 5let? próbáltam az egér saját progijában az összes scroll módot, és sima ut-ban, de ha jól emlékszem, 2003-ban is ment normálisan... előre is thx!
  • Lacc
    #750
    Köszi.
  • Lifeforce
    #749
    Van.
    194.149.10.102:7777 (Species-23)
    195.70.37.85:7777 (Radiomax.hu)
    217.27.215.80:9999 (Bermuda)
  • Lacc
    #748
    A vkk.hu-n kívül van haszánlahtó magyar server?
  • Inquisitor
    #747
    Nem tudjátok ki játszik Nyuszifül néven?
    Tegnap/ma? éjjel elég jól elkente az Ausztrálok szája szélét :)