36836
  • LoCk
    #2653
    Aranyos vagy, nagyon köszönöm a segítségedet, küldöm a passt.
  • LoCk
    #2652
    Honnan tudom letolteni az aida 32-t?
  • cifuatwork
    #2651
    Arra kiváncsi leszek, ha az FX5950-re ráapplikálod a ZM-80C-t :)))
    Ezeknek a csúcskártyáknak (9800XT és FX5950) általában már alapból elég brutális (érsd: jó és nem túl hangos) hűtésük van, amely a legtöbb esetben a ramokra is kiterjed. De te tudod... :)
  • LoCk
    #2650
    Eddig kissé többe van mint 280e, de nem tom mi lesz a vége az FX-el ui., azt mondták, hogy nincs még MO.-n forgalomban, így árat sem tudtak mondani.. uh. addig is para van, meg penzgyűjtés ezerrel,ha kevésnek bizonyulna a pénzem. Addig is "szopok, nyalok gombot varok" Hofi , hogy meglegyen a penz..:)
  • #2649
    Majd mondd már meg, hogy aida32-ben mennyit kap a ramod, mert érdekelne, hogy rosszabbul teljesít e a 4x256, mint a 2x512!
  • #2648
    A tied mellett elsunnyoghat a konfigom!
  • #2647
    Valami pedig van az aláírásodban, mert a helyet kihaggya neki!
    Télleg megcsinálom neked, ha kell!
    Ha meg elcseszném a reged, akkor felhívhatsz a mobilomon, megadom, ha kell...
    De idegesít, hogy nincs logód, és, hogy ilyen cool konfig nincs az aláírásodban!
  • #2646
    Mennyi volt tokkal vonóval?
    VGA mennyi?
  • LoCk
    #2645
    Gyűjtöttem rá 4 évig..
  • LoCk
    #2644
    Nem véletlem, hogy Ati9800XT-t kértem kölcsön a kártyám érkezéséig ui., ha megérkezett a FX ,össze is tudom a két kártyát saját gépemben hasonlítani.. :)
  • #2643
    Bazz, honnan van ennyi pénzetek?
    Mit csináltok?
  • #2642
    Ha priviben megadod nekem, hogy mit írjak be, és, hogy mi a jelszavad, beírom neked!:DDD
  • LoCk
    #2641
    Na nem sikerult beírnom..ui.amikor beírtam és elkülöm, mindig kiakad, uh. leszarom..:) Beírom siman ide.

    ASUS P4C800 Deluxe|P4 3.0GHz/800FSB(jelenleg nincs húzva)|Gigabyte Geforce FX 5950Ultra 256MB(meg nem erkezett meg, jelenleg egy kölcsönbe kapott Ati Radeon 9800XT-t hasznalok)|2x512 KINGMAX DDR/400(holnap kell erte mennem)végre! eddig egy noname 512-es modult használtam|Hitachi DeskStar 160GB (SATA)|Zalman ZM80C-HP + ZM-OP1 |SB Audigy2 Platinum Pro( meg nem erkezett meg. Jelenleg a regi SB Live 5.1 Platinum-om használom| Thermaltake XaserIII Super Tower V1000D ház (blue)nagyon szép|Thermaltake 420W-os tápegység| Pioneer16/48 120S DVD-ROM|LG DVD-ÍRÓ |D-Link 520+ Wireless LAN| És elfogyott a gyűjtött pánzem.

    Aquamark: 39479 az Ati-val,512MB noname RAM-al

    3DMARK2003:asszem 6200

    Hát ez az én kis gépem.

    Na persze nem ezt mindet akartam beírni aláírásba..:)
  • #2640
    Hi!
  • #2639
    Jó reggelt!
  • #2638
    Ok, akkor holnap!
  • LoCk
    #2637
    Na ugy látom ez nem jelent meg..pedig beállításoknál beírtam.. Na nem baj.

    Majd holnap beállítom, ma már ugy látszik tulságosan álmos lama vagyok hozzá..
  • LoCk
    #2636
    Na itt a speci uj PC-m paraméterei.

    A VGA kártyát, még nem tudták beszerezni, de hamarosan meglesz(azt igérték),a memóriák már szerencsére szerdán itt vannak..

    Ed öröm ed bódottág lesz a gépem..:)
  • #2635
    Meg mindent ott lehet beállítani!
  • Zetorg
    #2634
    fórum főoldalán beállítások és ott lehet beírni!
  • LoCk
    #2633
    keljen>jav>kelljen
  • LoCk
    #2632
    Most ertem vissza..

    Hogyan kell aláírást készíteni, ugy hogy tobbé ne keljen begépelnem..?:)
    Thx!
  • #2631
    Ja ő volt, nagyon zsír lett sztem is!
  • Zetorg
    #2630
    én csinátam! :P
  • Pontius #2629
    kurva jó a logod!
  • #2628
    Jaja!
    Milyen konfigja van?
  • Zetorg
    #2627
    aláírásba vele, de azonnal! :D
  • #2626
    Mi a konfigod?
  • LoCk
    #2625
    Hi all!

    Jippi! Meg van az uj gépem, igaz a Kingmax RAM, még nem érkezettt meg hozzá, de fincsike a kicsike.

    Most már nagyon boldog vagyok..:)
  • Zetorg
    #2624
    már megint kezded?
  • Pontius #2623
    Azt már nem kell leugatni...
  • #2622
    Ok, már vágom a dolgot!:DD
  • janos666 #2621
    Max Payne 2 még Gef2 MX400-on is elmegyeget elhanyagolható képkihagyásokkal, abba csak a tükör a DX9.
  • Zetorg
    #2620
    Leugatta az új alaplapomat!
    számomra az nem vita volt, hanem ökörködés :D
  • stone
    #2619
    Amúgy Battlefield megy és nem szaggat, csak elég gagyi. Érdemes megpróbálni az install-t 9.0b-s játékoknál is mert nekem pl. a Max Payne 2 fullon megy szaggatás nélkül, a Mafia ami meg 8.1 -es az meg meg-megakad, de te tudod. Egyébként abban max. igazad van hogy nem mai darab és legkézenfekvőbb a csere. Thx
  • #2618
    Hi all!
    Mi volt az a vita múlkor közted Pontius, és Zetorg között?
  • Pontius #2617
    hehe.
    Ha nálam szaggat 1 game akkor UNINSTAL a megoldás...
    Amugy olyat alapból meg sem próbálok felrakni amiről tudom, hogy ugysem fog menni. Elvégre Gef3 már nem 1 mai gyerek...
    Pl: UT2004-et, Far Cry-t, Battlefield-et, Colin Mcrae4-et meg sem próbálom mert tudom előre, hogy mi lessz.
    AA, AF nálam alap OFF-on van. Ugyem birja a gef3.
  • stone
    #2616
    Hy Pontius!
    Mivel hasonló videókártyánk van tőled kérnék segítséget. Nekem az a bajom ezzel a kártyával, hogyha szaggat valamelyik jétéknál akkor hiába butítom le a grafikát (kápfelbontás, AA, AF vsync off stb...), nem javul egy cseppet sem a szaggatás. Ez nállad is így van? Ha igen akkor tudsz valamit ez ellen?
  • Taptarap
    #2615
    én csak örültem, hogy ilyen felvilágosult elmék vannak kicsiny hazánkba, már azt sem lehet???

    Az Aida nálam már akkor elrugta a pöttyöst amikor az 1700+-os procimra kiirta, hogy 1900+-osom van.
  • Pontius #2614
    ismét egy kreatív hozzászólást hallahatunk