36836
  • Zetorg
    #2990
    "bár a topicnak sincs túl sok értelme, mivel a témája befér elosztva máshova is bőven."

    akkor meg miért baj, hogy mi itt jól érezzük magunkat?
  • Zetorg
    #2989
    nem spam, hanem bann te marha! :P
  • Borg
    #2988
    Szerintem bant akartál irni.
    Örök ban nincs, akkor reg törlés van egyszerűen.

    Vagy max 1-2 hét ban, figyelmeztető jelleggel. Egyébként pont ez van most teritéken, hogy topic->gumi, vagy az egykét chatelő, offoló kapjon csak bant itt. Lehet, hogy az utóbbi megoldás jobb lenne, bár a topicnak sincs túl sok értelme, mivel a témája befér elosztva máshova is bőven.
  • Zetorg
    #2987
    ebben egyet értek veled Borg!
    szerintem senkinek semmi baja nincs azzal, hogy mi történik ebben a topikban!mi egy páran minden nap itt vagyunk és mindig van vmi téma.ha kérdez valaki valamit, ha tudunk akkor válaszolunk neki!néha vannak kisebb "veszekedések" de szerintem ez mindenhol előfordul!
  • #2986
    Nemhiszem, hogy neked jól jönne az Borg, hogy nem itt chatelnénk egy évben egyszer, hanem mindennap másik topikban, lécci azért ne rakd a gumiba a topikot, mert néha egy kicsit kirúgunk a hámből!
  • #2985
    Borg, lenne egy kérdésem tőled, ami tudom nem ide tartozik, de már úgyis ennél a témánál tartunk, megkérdezem:
    Milyen az az örök spam, csak az adott reget tiltja le, vagy mitcsinál?
  • Borg
    #2984
    "Örülj neki, hogy csak itt Offolunk, és nem mindenütt!"
    Ezt te komolyan irtad most? Mert akkor nincs több hozzáfűzni valóm a dolgokhoz itt...
  • #2983
    Ok, látom, hogy mennyi teljesítménynövekedést hoz a PAT!
    Nálam csak alap frekin engedi a PAT-et dolgozni, de annyit nem dob a teljesítményen a PAT, hogy haggyam, szal én inkább húzom a provcit!
  • Borg
    #2982
    Úgyis tudod, hogy nem az ehhez hasonló tartalmas hozzászólások miatt van gond itt.
    Volt itt olyan is, nem vitás.
    De az egymás közötti chat nem a fórumra való, akár miről szóljon.
  • #2981
    Bazz, nemigaz, hogy ilyenekbe belekötsz!!!
    Zavar téged ez?
    Örülj neki, hogy csak itt Offolunk, és nem mindenütt!
  • Pontius #2980
    Ha már eccer elkészítettem a képeket akkor bekarom őket!
    PAT OFF
    PAT ON

    Borg miért problémázol ennyit? Nem chatelünk, hanem egymásnak segíteünk... Amugy meg szó nincs arrol, hogy ki fogja elérni a 3000-et. Ha eccer TÉK-elni akarok akkor megyek gumiba. De bocs, hogy arra használjuk a fórumot alire való nem pedig arra, hogy napi 1 hozászólással lecsuszzon a sülyesztőbe... LESZAROM A 3000-et, én addig nem irok be többet amig el nem éritek a 3K-t.
  • Borg
    #2979
    Aha persze, és ezért irod le a mondandódat 5 egymás után postba szavanként, igaz?

    Olvass vissza tiz oldalt, és a hozzászólások 90%-a egysoros, sőt, egyszavas, ráadásul ezek 30%-a is offtopic.

    Mindegyikért szóltam már, azt mondtátok rend lesz, de semmi nem változott. Hát ez van.
  • Zetorg
    #2978
    aaaahhhhaaaa, már értem
  • #2977
    De akkor is PC Tuning...
    Most mit tegyünk, ha akkor csak annyi a kérdésünk?
  • Borg
    #2976
    Nem kell hasbaakasztani, azért chateltek itt a saját apró cseprő tuning dolgaitókról, már tizenötödszörre leirva mindig ugyanazt, hogy meglegyen a 3000 amire éppen vadásztok. Felesleges mellébeszélni.

    Napi 100-200 post mellett minden információ értékű dolog elsüllyed pillanatok alatt, mert ti egymás után egysoros postokkal chateltek egymás között. Erre ott a PÜ is.
  • Zetorg
    #2975
    mijaz hogyha meglesz a 3000. akkor repül?
    má leszabályozod a hozzászólások számát is?
  • #2974
    Egy csomót beszéltünk tuningról, azok a kis kitérések, csak feldobják a hangulatot!
    Plzzzzzzzzzzzz, neeeeeeeeeeee!
  • Borg
    #2973
    Ha ma meglesz a 3000, akkor máris kerül át.
    Nemigaz nem birjátok megérteni, hogy ez nem privát chat itt.
  • #2972
    Neeeeeeeeeeeeee!
    Ez is tuning dolog volt!
  • Zetorg
    #2971
    Neee!
  • Borg
    #2970
    Gumiszoba.
  • #2969
    Nike!:PP
  • Zetorg
    #2968
    ABIT A KIRÁLY!!! :P
  • #2967
    Már nálam is müxik, csak a ramot 1:1-re raktam!
    ASUS a legjobb!
  • Pontius #2966
    Én is azt nézem, csinálok pár képet, hogy nálam megy...
    Hát ez LOL :) Csak nálam működik? Nem hiába Albatron!
  • #2965
    disabled-et, de ami oldalt mondtál, ott azt írja, hogyha húzod a gépet, akkor hiába nyomod enable PAT-ra , akkor sem fog azon menni, csak alapfrekin...
    Na mind1, inkább nézem a Simpson családot a viasaton!
  • Pontius #2964
    akkor elvileg megy...
    cpu-Z mit ír?
  • #2963
    1007-es biosom van!
  • #2962
    Nekem az mindíg be van kapcsolva!
  • Pontius #2961
    ASUS P4P800 PAT MODE:
    1) Enter BIOS setup utility
    2) Select "Advanced" menu
    3) Select "Chipset" configuration
    4) Enabled Memory Acceleration Mode
    5) Your system is now PAT ready
  • Pontius #2960
    Próbáld meg az 1007-es BIOS-t :)
  • Zetorg
    #2959
    na, kipróbáltam a PAT-ot, de nem megy!
    alap frekin és húzva is kifagy a gépem bootolásnál, pedig a legkisebbre állítottam! :(
  • #2958
    Csak alap frekin megy a PAT eszerint:

    A CPU-Z szerint viszont a PAT nem volt bekapcsolva az ASUS lapon sem ezen a frekvencián. A memóriaidőzítések szintén majdnem ugyanazok, a Gigabyte lapon 2,5-3-3-6, az ASUS-on 2-3-3-7. Az MSI lapján hiába állítottunk be 2-3-3-7-es időzítéseket, tuningolásnál ezt gyengítette. Maradnak tehát nyitott kérdések, bármennyire is igyekeztünk alaposak lenni. Per pillanat úgy fest, hogy - legalábbis a mi lapjaink esetében - a PAT-ot tuningolásnál csak kikapcsolva lehet használni, ami őszintén szólva csalódás, mert így nem tudjuk elérni egy Canterwoodos lap szintjét, csak alapórajelen.
  • #2957
    Idézet:

    A PAT ezeknél az alaplapoknál érdekesen működött... megfigyeltük, hogy tuning mellett nem aktív. Erre az a rendkívül egyszerű felismerés vezetett minket, hogy bekapcsolt PAT és tuning esetén - az ASUS deszkája kivételével - az összes alaplap viszonylag hamar kifagyott. Hogy miért? Lehetséges magyarázat, hogy a chipset valóban nem bírta, hiszen nem erre lett tervezve. Az Intel csak azokat a chipeket adja el Canterwoodként, amelyekről megbizonyosodott, hogy 100%-ig stabilak, és a legextrémebb körülmények között is megállják a helyüket.
  • #2956
    Nekem 464-ig, de mit ír ki pontosan a PAT-nál?
    Pat enabled, vagy hol van ez?
  • #2955
    Hol van az a PAT?
    Még nem találkoztam vele!
    És nem tom, hogy a Performance-ot hol kell bekapcsolni...
  • Pontius #2954
    865-ös lapoknál csak 1:1-es beálításoknál kapcsolható be a PAT. Szal ilyen szempontból szerencsésnek mondhatom magam, hogy 462-ig birja a memóriám és melette még a PAT is elmegy fagyi nélkül...
  • Zetorg
    #2953
    nekem hynix van és nem megy 440 fölé sehogy! :(
    PAT-ot meg nem próbáltam még.
  • Pontius #2952
    Pedig elvileg birnia kell a lapodnak...
    ASUS P4P800 PAT
    igen BIOS-ból
  • #2951
    PAT-ot is biosban kapcsolod be?