36836
  • Zetorg
    #3110
    Király! :D
    Büszke lehetsz rá.Nem is te csináltad!
  • CoolStuff
    #3109
    Na milyen a logóm Zetorg!
    Abit suxx!
  • CoolStuff
    #3108
    Ez meg mi?:
    izé
  • CoolStuff
    #3107
    Jó kérdés, nézd meg a gyártó kína oldalán!:DDDDDD
  • Pontius #3106
    És mivel megy? gombelemmel?
  • CoolStuff
    #3105

    Ez fasza, erre elég egy procihűtő venti, és minden lehül!
  • CoolStuff
    #3104
    5 centiméteres gép...
  • Pontius #3103
    Ez is igaz, meg az is, hogy amig az én hűtöm nem nagyobb 15x15x15cm-nél addig az ővé az egész pincét elfoglalja...
  • CoolStuff
    #3102
    Na bye, én mentem szunnyantani!
  • CoolStuff
    #3101
    Hi!
    Hogy beindult itt az élet!
  • O0D:
    #3100
    3x egykilowattal? abból lehet hogy többet is kilehetne hozni. mondjuk abszolut nulla :DD
  • Zetorg
    #3099
    fölhívtam az embert és azt mondta hogy elfogyott minden! :DDD

    ÁTBASZÁS! :D
  • CoolStuff
    #3098
    De az ő kütyüje -10fokig hűt, míg, amit te veszel 2500-ért, az elsem éri a --at!
  • Pontius #3097
    Nem teljesen normális, én lemegyek a boltba és 2500ft-ért durván 20perc alatt veszek 1 új coolert. Ez meg épitt magának otthon 1-et. LOL
  • barret
    #3096
  • CoolStuff
    #3095
    Ezt Spade írta le a hűtés topikba, de gondoltam, hogy ezt a kifejezettem erre a topikra szakosodottaknak is látniuk kell:

    Eh, ezt leírom, a haver mit működött össze nemrég.
    Kellett volna neki egy hűtő mert a régi csapágyas lett, de ahelyett hogy vett volna egy gyárit csinált egyet: négy kis villanymotorra rászerelt egyenként egy szélkereket (kicsivel nagyobbakat mint ami a tápokban szokott lenni). Úgy csinálta meg hogy az egymás mellett lévőknek ellentétes legyen a forgásiránya (koaxsziális). Ezeket beszerelte egy vastag pvc csőbe (kb mint egy gázturbina-kompresszor) és be a gépbe (nem lógott ki nagyon, csak úgy 30 centire). Brutál 24V-os toroid trafóról megy neki. Max fordulatszámon van olyan süvítés! Le kellett földelni a csövet mert az áramló levegő feltöltötte és néha áthúzott az ív a gépházra :))))
    Vérszemet kapott a haver. Lement a pincébe (nagyobb mint maga a ház). Lemezből hegesztett egy szűkülő csövet. Az elején 40 cm az átmérője. Három 1KW-os motort rakott az elejébe, persze mindhárom tengelyén a szélkerék. Ezek felgyorsítják a levegőt, ami a szűkülő csőben előrehaladva átmennek még egy nem motorizált lapátsoron (közös tengelyen vannak és a cső vége felé egyre kisebbek). A negyven centi átmérőből a végére lesz 20 mm :))))) Olyan forró ott a cső, hogy a víz sistereg rajta. Ezután jön egy 16 méteres szakasz két vízzel teli 200 literes hordóban. Itt nem változik az átmérő (a nyomás) csak kezd lehülni benne a levegő. És végezetül a komplexum végén a kivezetésen kitáguló levegő annyira lehűl, hogy már 10 perces működés után fajin jégcsapok keletkeznek a csövön (a hőmérő szerint -12°C-os a levegő). (a havernak méhtelepe van)
  • Taptarap
    #3094
    kár is ezen vitakozni a GF egy nagy rakás.......
  • Taptarap
    #3093
    hát ha 20e beszámitják a régi kártyádat akkor szerintem rohanj mert nekem a ASUS GF4 8420 Deluxot számolták be majdnem annyiért
  • cifuatwork
    #3092
    Elhiszem... :)
  • Taptarap
    #3091
    hár samsunk 512 memot 125000 az tényleg gyanus :))
  • ollie
    #3090
    1.4-et tutira nem tudnak, hidd el.
  • cifuatwork
    #3089
    Tessék?!?!
    A Gf3 PS1.1-est tudott, a Gf4 PS1.3-at, oké, de az FX-ek már tudják a PS1.4-et, mivel ez "előírás" a PS2.0-hoz...
  • CoolStuff
    #3088
    Na mind1 , leszedem mert télleg igazad van!
    Sry az offért!
  • Pontius #3087
    Nemakarok offilni de ha ennyire tudtalan vagy a témában, hogy: "Eyébként sztem ez az igazi!" "mert nekem teccik a többit meg leszarom..." akkor minek rakod ki?
    Nem akarok veled vitatkozni, de ha neked tetszik attol még nem kéne ezt itt a fórumon hirdetni... Reméllem otthon a szobád falára is kirakod, és a szüleidnek is elmagyarázod, hogy mennyire tetszik neked...

    BORG bocsi az offért ha gondolod adj bant, de az ilyen dolgok nagyon tudnak bosszanatni...
  • ollie
    #3086
    Eh, valakinek itt pont ugyanilyen konfigja van mint neked... Ki is vagy valójában??
  • CoolStuff
    #3085
    Ok, elég az off-ból!
  • cifuatwork
    #3084
    Az, hogy neked tetszik, az annyit tesz, hogy a mögöttes tartalom miatt tetszik, nemde? Innentől kezdve viszont tényleg IQ-s hozzászólások jöhetnek teljesen jogosan...
  • ollie
    #3083
    A DX8.1-et felejtssük már elég a geforce-ok esetében, ugyanis NEM LÉTEZIK olyan nvidia kártya, ami tudná a 8.1-es kiterjesztéseket (tehát pixel shader 1.4)! Csak és kizárólag 8.0-t tudnak (ps 1.1)!!! Még a dx9-es kártyáik sem tudják a 8.1-et.
  • CoolStuff
    #3082
    Az elforgatás meg valami szabályzatba van, hogy az elforgatott nem számít sértőnek.:P
    Eyébként sztem ez az igazi!
    Nagyon jó kis kari ez az 5900XT, sztem megveszem, csak elkell passzintsam a égit!
  • CoolStuff
    #3081
    Ok, lehet fölhívom az emberkét!
    Az ilyen IQ-s hozzászólások meg nem érdekelnek, mert nekem teccik a többit meg leszarom...
  • Pontius #3080
    Mit értessz elforgatás alatt?
    Amugy te tudod, saját magadról és a tudatlanságodról álítassz igy ki egy negatív bizonyítványt...
    Aki kirakja a sarló kalapácsot meg a vöröscsillagot azok is IQ barát emberek lehetnek...

    Amugy ha van péndzed akkor sztem vedd meg... Ha nekem lenne biztos megvenném...
  • M@TriX
    #3079
    végülis garis, az lényeges szempont, szóval nem hangzik rosszul. Mindjárt le is nyúljuk előlled. ;)
  • CoolStuff
    #3078
    Erről beszélek!
  • M@TriX
    #3077
    a használtakkal vigyázni kell, nem tudhatod mennyire húzták, stb.
  • CoolStuff
    #3076
    Más vöröscsillagosat, meg sarló kalapácsos logót rak be, és azt is hagyják...
    Akkor miért ne lehetne...
    Ráadásul a horogkereszt elvan forgatva, szal így maradhat!
    Én gondolkozom az aproneten látott 45 ropis Gigabyte FX 5900XT-n!
  • Zetorg
    #3075
    dobd ki a logodat!!!
  • Pontius #3074
    Nekem nagyon szúrja a szemem, sztem gyorsan cseréld le...!
  • cifuatwork
    #3073
    Szvsz rövid úton bannolni fogják... :)))
  • Pontius #3072
    Én is ebben bízom de szerintem feleslegesen...
  • M@TriX
    #3071
    sztem a kártyáddal ki húzod még egy ideig, nekem is az volt.